Įkraunama...
Įkraunama...

Besiruošiančios svočiauti 2014

QUOTE(bambambuzas @ 2014 06 04, 14:53)
tu cia apie tostus ar apie delninuke?  lotuliukas.gif

tostu nereik , reik delniukine apziuret bigsmile.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(žvilgsnė @ 2014 06 04, 14:54)


vajetus,tikimės,kad esi sveika,tik mini trauma.


na tikekimes, reiks stebet ta ranka doh.gif gerai, kad melyniu tarp akiu neusidejau lotuliukas.gif
Atsakyti

QUOTE(agne_vvr @ 2014 06 04, 15:05)
tostu nereik , reik delniukine apziuret  bigsmile.gif  lotuliukas.gif

niu va, tokia, primeciau, kad dar bus progu ja panaudot, tai ir pasiemiau neutralia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bambambuzas: 04 birželio 2014 - 14:07
Aciu visoms uz palaikyma smile.gif.

agne_vvr prasideda, ir tu nori isipaisyti i ta traumuotuju buri wink.gif, net negalvok, uztenka jau kiek turim smile.gif, tarp kitko kaip jusu sveikateles DEM, Monikiuxas.

zvilgsne man graverio reikia Kaune smile.gif. As kazkoki turiu, nezinau ar tiks, as susiaurinau jo konturus: http://www.part.lt/p...0777b5b6896.bmp.

Vienu draugu vestuvese sakiau palinkejima, kad vedybinis gyvenimas, kaip styginis instrumentas. Itempsi silpnai stygas, grazios melodijos nebus. Itempsi stipriai stygas, jos nutruks. Tad linkiu, kad jusu vedybinis gyvenimas butu sustyguotas kuo graziausiai, nuostabiausiai melodijai, na kazkas panasaus wink.gif.
Atsakyti
Sveikos, darbstuoles smile.gif 4u.gif Merginos, norejau paklausti ar daryste kuri buciniu dezutes???? Jeigu atvirai, delioju savo scenariju ir nelabai "dasunta" kada jas naudot. Ar pries jaunuju "karti" ar kur man jas iterpt. Pasidaryt pasidariau, o kaip toliau sustyguot g.gif Scenariju savo tai nezinau kelinta karta perrasineju, pazadejau nusiusti muzikantams, ale paskaitau, tai man vis kas nor ne taip nors tu ka bash.gif gun_bandana.gif doh.gif

P.s. pas mus vestuve bus viena diena, gal ne as viena tokia, kuri tures atidirbti ne 2, o 1 diena. Gal galite (aisku jeigu negaila) tos, kurios svociaus viena diena, parasyti savo vakaro eiga, nu niekaip nesuprantu, kaip tvarkingai isdestyt. Perskaiciau ne mazai scenariju vienur zidinys pacioje puotos pradzioje,kitur- pries 12-ka, vienu zodziu, nors imk ir nusisauk is duru klemkos gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_rifle.gif help.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Denira76: 04 birželio 2014 - 14:28
QUOTE(agnemonas @ 2014 06 04, 15:16)
agne_vvr  prasideda, ir tu nori isipaisyti i ta traumuotuju buri wink.gif, net negalvok, uztenka jau kiek turim smile.gif, tarp kitko kaip jusu sveikateles DEM, Monikiuxas.

Aciu 4u.gif , mano gereja. Raumenys jau nyksta, tad tenka daug pastangu det i kojos manksta, bet apstrakciai jau viskas geryn. [b]DEM, kaip Tu?

4u.gif Isipaisiusioms i musu tarpa ir bandancioms pasveikt, bei 4u.gif mazyliui. Mazyliai istvermingesni uz mus. Pasveiks greiciau, tik svarbu uzmarinuok savo upa scenarijaus redagavimui. VAkar ir as vel pritupiau prie jo. Lyg ir viskas tinka man, tik papildomu zaidimu dasirasiau, del visa ko.. blush2.gif

Gavau basutes... Nu grazios, tikrai ... Bet reiks kazko LT dar ieskot.
Atsakyti
QUOTE(agnemonas @ 2014 06 04, 15:16)
zvilgsne man graverio reikia Kaune smile.gif. As kazkoki turiu, nezinau ar tiks, as susiaurinau jo konturus: http://www.part.lt/p...0777b5b6896.bmp.

ačiūūūū.mano mažius irgi šian su temperatūra,tai gryžus namo,jau į lauką be šansų teks pėdučių karpymu užsiimti:)

QUOTE(Denira76 @ 2014 06 04, 15:22)
Sveikos, darbstuoles  smile.gif    4u.gif Merginos, norejau paklausti ar daryste kuri buciniu dezutes????

aš tai nedarysiu,pirma dieną vedėjas bus,o antra diena irgi nemažai susiplanavau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Denira76 @ 2014 06 04, 15:22)
Sveikos, darbstuoles  smile.gif    4u.gif Merginos, norejau paklausti ar daryste kuri buciniu dezutes???? Jeigu atvirai, delioju savo scenariju ir nelabai  "dasunta" kada jas naudot. Ar pries jaunuju "karti" ar kur man jas  iterpt. Pasidaryt pasidariau, o kaip toliau sustyguot  g.gif  Scenariju savo tai nezinau kelinta karta perrasineju, pazadejau nusiusti muzikantams, ale paskaitau, tai man vis kas nor ne taip nors tu ka bash.gif  gun_bandana.gif  doh.gif

taigi kai prades visi karti karti, tu gali atsistoti ir sakyti, kad ne ne ne, nebe tie laikai, kad cia nemoketume buciuotis, visi tikrai is musu moka, tuoj tuo ir isitikinsime ir dalini tas dezutes, kaip jau jas dalinsi tavo reikalas, ar ant padeklo siusi aplink stala ar dar kitaip. Pas mane atskiri staliukai, tai as galvoju pati nesioti tiems, kam man saus i galva, o gal siaip norinciu atsiras.
Dar galvoju, kad gal daryti ta varianta, kad kai prades dainuoti karti karti, sakyti gerai gerai, mes buciuosimes, o jus sveteliai visi taip darykite, saule vire saule vire (parodai), jie visi daro, o tu sakai, kad oi kaip apakino mane visu auksiniai ziedai, kiek matau cia daug susituokusiu, vadinasi ir buciuotis mokanciu, tuoj mes patikrinsim ir dalini tas dezutes, tik galvoj uar nebus per daug sviestas sviestuotas, kaip galvojate?
Papildyta:
QUOTE(Denira76 @ 2014 06 04, 15:22)
P.s. pas mus vestuve bus viena diena, gal ne as viena tokia, kuri tures atidirbti ne 2, o 1 diena. Gal galite (aisku jeigu negaila) tos, kurios svociaus  viena diena, parasyti savo vakaro eiga, nu niekaip nesuprantu, kaip tvarkingai isdestyt. Perskaiciau ne mazai scenariju vienur zidinys pacioje puotos pradzioje,kitur- pries 12-ka, vienu zodziu, nors imk ir nusisauk is duru klemkos gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_rifle.gif  help.gif

Pas mane vienos dienos, as kai susirasau, man kosmosas atrodo, kaip cia viska i viena diena sudeti ir i laika tilpti, tu deliok pagal save, o paskui manau muzikantai, kai jiems parodysi pakoreguos ir viskas bus liuks.
Papildyta:
QUOTE(Monikiuxas @ 2014 06 04, 15:26)
Aciu  4u.gif , mano gereja. Raumenys jau nyksta, tad tenka daug pastangu det i kojos manksta, bet apstrakciai jau viskas geryn.  [b]DEM, kaip Tu?

    4u.gif Isipaisiusioms i musu tarpa ir bandancioms pasveikt, bei  4u.gif  mazyliui. Mazyliai istvermingesni uz mus. Pasveiks greiciau, tik svarbu uzmarinuok savo upa scenarijaus redagavimui.

Taip mankstink mankstink kada tik gali, cia LT i masazus, baseinus siuncia, dviracius minti duoda, o kaip ten, viska namuose turi pati daryti?

Aciu uz sveikatos palinkejima, va to labiausiai ir bijau, kad tik jis niekur nedingtu lotuliukas.gif.
Atsakyti
ACIU!!!!!!!!!!!!!!!! Agnemonas wub.gif wub.gif fainiai tu cia parasei, man su tuo akinimu nuo ziedu tai thumbup.gif , pas mane ir bus atskiri staliukai, jau gal issisunkiau, galva " kaip tulpe skleidziasi", visiskai nesusikoncentruoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(Denira76 @ 2014 06 04, 15:22)
Sveikos, darbstuoles  smile.gif    4u.gif Merginos, norejau paklausti ar daryste kuri buciniu dezutes???? Jeigu atvirai, delioju savo scenariju ir nelabai  "dasunta" kada jas naudot. Ar pries jaunuju "karti" ar kur man jas  iterpt. Pasidaryt pasidariau, o kaip toliau sustyguot  g.gif  Scenariju savo tai nezinau kelinta karta perrasineju, pazadejau nusiusti muzikantams, ale paskaitau, tai man vis kas nor ne taip nors tu ka bash.gif  gun_bandana.gif  doh.gif

P.s. pas mus vestuve bus viena diena, gal ne as viena tokia, kuri tures atidirbti ne 2, o 1 diena. Gal galite (aisku jeigu negaila) tos, kurios svociaus  viena diena, parasyti savo vakaro eiga, nu niekaip nesuprantu, kaip tvarkingai isdestyt. Perskaiciau ne mazai scenariju vienur zidinys pacioje puotos pradzioje,kitur- pries 12-ka, vienu zodziu, nors imk ir nusisauk is duru klemkos gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_rifle.gif  help.gif

as buciniu dezutes sujungsiu su KARTI smile.gif nusiusk muzikantams ir lauk ka jie pasakys, nesukit tiek sau galvos, vistiek tobulai niekad nebuna biggrin.gif lotuliukas.gif

bambambuzas thumbup.gif man ta bordine wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Denira76 @ 2014 06 04, 15:38)
ACIU!!!!!!!!!!!!!!!! Agnemonas wub.gif  wub.gif   fainiai tu cia parasei, man su tuo akinimu nuo ziedu tai thumbup.gif ,  pas mane ir bus atskiri staliukai, jau gal issisunkiau, galva " kaip tulpe skleidziasi", visiskai  nesusikoncentruoju  g.gif


tai sakai tinka tas saule vire, saule vire????? as cia senose temose radau, man irgi patiko smile.gif, tik galvoju kad gal labai sviestuota.

o kai jau bucini udezutes isdalinsi, jauniesiems sakyk va kiek matete visokiausiu buciniu, isirinkite savaji ir pirmyn biggrin.gif.

Daryk pertrauka, jei jau kaip tulpe mirksiukas.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnemonas: 04 birželio 2014 - 14:45
QUOTE(agnemonas @ 2014 06 04, 14:41)
tai sakai tinka tas saule vire, saule vire????? as cia senose temose radau, man irgi patiko smile.gif, tik galvoju kad gal labai sviestuota.

o kai jau bucini udezutes isdalinsi, jauniesiems sakyk va kiek matete visokiausiu buciniu, isirinkite savaji ir pirmyn  biggrin.gif.

Daryk pertrauka, jei jau kaip tulpe  mirksiukas.gif.



Aciu uz pagalba ax.gif , viskas kasu namo po dienos darbu, varysiu i gamta biski pasitaskysiu fiziskai fitness4.gif tai gal akyse prasvieses, tuomet antras kvepavimas isijungs smile.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos. Pasigedot bigsmile.gif Smagu labai wub.gif
Kaip aš? Nu nilabai, kepenų fermentai labai aukšti, jei iki kitos savaitės nesusitvarkys- vėl laukia klinikos doh.gif Geriau kai apie tai negalvoji doh.gif
Darbai užsivertus, etiketes darau darau darau darau darau... Ir š... ant pagaliuko gaunas. Tai dydis ne toks, tai vaizdas netinka, tai šiaip negražu...
Laikraštukas atspausdintas, diplomai ir pareigos atspausdintos ir sulaminuotos, kai kurios etiketės yra, senarijus praktiškai visas. Tik gal kuri turit žodžius pačiai pabaigai, kur svočia pasako atsisveikinimą, palinki kažko ir atsiprašo jei buvo kas ne taip. Nu kažkur buvau išsisaugojus, bet dabar savo bardakyne nerandu doh.gif
O visa kita- stovi doh.gif
Atsakyti