Įkraunama...
Įkraunama...

Ar darėt mažylio nuotrauką "echoskopu"?

Man Mazyly dare echo, bet del nuotraukytes, tai nepasiule, o as issiciojus is to susijaudinimo ir nepaprasiau, o ten kazin daro ir duoda?
Atsakyti
Man dare nuotraukele 12 sav.
Atsakyti
mums padare 15 savaiciu nuotraukyte rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Dovute @ 2004 08 13, 15:41)
Man Mazyly dare echo, bet del nuotraukytes, tai nepasiule, o as issiciojus is to susijaudinimo ir nepaprasiau, o ten kazin daro ir duoda?

kai darysi sekanti echo,paprašyk gydytojos,kad duotų,nemanau,kad neduos.
Atsakyti
As jau turiu tris savo maziuko nuotraukytes. Na vienoje tiesa jis dar tik taskiukas smile.gif Vaikstau i Mazyli ir visas tris foto gydytojas pats man net neprasius padare.
Atsakyti
Gal kuri nors girdejote apie naujus echoskopus, kurie rodo 3D formatu, gal zinote kur tokie randasi, fainai butu tureti tokia 2.gif nuotraukyte rolleyes.gif

O aplamai ar per daznas echoskopavimas nekenkia 2.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Malinka: 03 spalio 2004 - 18:24
del dazno echoskopavimo irgi ivairios gydytojos ivairiai kalba. as girdejau kad tarpas pakartotinam echoskopui turetu buti bent pora savaiciu..
man nuotraukos nepadare sad.gif o as ir nepaklausiau umn.gif kazkodel
Atsakyti
QUOTE (Malinka @ 2004 10 03, 18:24)
Gal kuri nors girdejote apie naujus echoskopus, kurie rodo 3D formatu, gal zinote kur tokie randasi, fainai butu tureti tokia 2.gif nuotraukyte rolleyes.gif

O aplamai ar per daznas echoskopavimas nekenkia 2.gif g.gif

Toks yra santariskiu konsultacinej pol., genetikos centre. Dar ten trimate echo, man per visa nestuma tik 2 kart dare, nes as nepageidavau dazniau. Ten geros kokybes ir sako, kad tada mazesnio bangu intensyvumo reikia, kad isgautu vaizda.
Nuotraukyte nera labai ryski, nes pro vandenis gi. Bet man buvo keista ziureti i veiduka vaikelio, kurio dar neturi ...O dabar jau turiu!
Atsakyti
Chia, JAV, tai neklause duoda keleta nuotrauku per kiekviena tyrima. Jei atsineshi video kasete, tai net ir i ja irasho.
Kiek skaichiau apie zhala, tai nera irodyta, kad dazhni tyrimai ultragarsu gali pakenkti vaikeliui. Tiesa, kazhkokios smulkios organizacijos bando tai sieti su velesnemis klausos, kalbos ir per mazho svorio problemomis. Didzhiosios organizacijos to nepatvirtina. Tachiau Amerikos Medicinos Asociacija griezhtai nerekomenduoja daryti shiu tyrimu be reikalo, t.y. be medicinines priezhasties: tik norint suzhinoti vaiko lyti, pasitikslint amzhiu ir pan. Jie motyvuoja tuo, kad jei galima, reiketu vengti papildomos rizikos ir ishlaidu. Juk kai pagalvoji, tai ultragarsas yra labai stiprios garsines bangos, ir jos siunchiamos mums i pilva, ir vaikelis vienu ar kitu budu yra ju itakojamas.
Atsakyti
labukas,o as turiu 4 nuotraukytes biggrin.gif pirma tai toks taskiukas nes buvo 6sav.,po to 8sav.,tai jau toje matesi galvute ir kunelis biggrin.gif po to kita 20sav,tai toje labai akytes nosyte matosi,kunelis ir kojyte biggrin.gif ,ir dabar va visai nesenai pasidariau pimpaliuko nuotrauka biggrin.gif ,20sav nuotraukyte isireminau ir padejau prie visu nuotrauku wink.gif
Atsakyti
pasiūlyt tai tikrai niekur nepasiūlė, o ir paprašius visur sakė, kad nėra kaip dry.gif
Atsakyti
Savoj poliklinikoj vis popieriaus neturedavo nono.gif , bet krikscioniskuose padare be jokiu klausimu, tik beda kad jau nebetilpom i kadra, tai turim galvytes ir kiausineliu atskiras foto clap_1.gif
Atsakyti