Įkraunama...
Įkraunama...

Ar darėt mažylio nuotrauką "echoskopu"?

Maniske sau kumsti droze ramiai tai gydytojai labai patiko net musu neklausus atspaude mus foto tai ir turim kaip mazoji nyksti drozia biggrin.gif garbingai albume iklijuota pirmoji nuotrauka rolleyes.gif
Atsakyti
mes savo stebuklely pamatėm penkiolikos savaitėlių wub.gif istikro labai džiaugiuosi kad taip vėlai nes visas leliukas buvo labai puikiai matyti biggrin.gif pamacius mažiuką spurduliuką pilvelyje jausmas tiesiog neapsakomas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivaa: 21 lapkričio 2005 - 21:32
man echo ir su pirmu ir su antru dare dauguma kartu privaciai,o ten net neklausia reikia nuotraukos ar ne, duoda ir net ne viena tongue.gif su pirmu 32 sav. dariausi poliklinikoje-labai noriejau nuotraukos,bet...tokios paslaugos neteikiamos doh.gif
Atsakyti
Man darė echoskopu nuotrauką Santariškėse, genetikos centre, kai buvo 18 sav, tai net neklausę nuotraukytę davė, ten visas vaikutis iš šono kuo puikiausiai matosi biggrin.gif thumbup.gif
O poliklinikoj, apie 32 savaitę, tai net neprašiau, nes pagalvojau, kad vaikutis jau "į kadrą" nebetelpa doh.gif
Atsakyti
mes irgi jau turim 2 nuotraukas: viena 9 (toks mazas "meskiukas" kojas-rankas i sonus issketes(-usi) biggrin.gif )o kita vakar padare 11,5 savaiciu (tai jau labai jau didelis(-e) pasirode man )

Ale nerealus dziaugsmas matyti savo kudikeli nestuke.gif
Atsakyti
Na mamytes gal kuri zinot kur Siauliuose tas nuotraukeles daro smile.gif ,ir ar darys jeigu 29sav. jau mums,labai noriu tos nuotraukes,nes su pirmaja tai neturiu. ax.gif
Atsakyti
Kai laukiausi pirmo, pirma echoskopa dare 22 sav. Vyras paprase, kad padarytu nuotrauka - ir padare. del to labai dziaugiames. thumbup.gif rodem visiems is eiles wub.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, norejau paklausti gal kas zinot ar daro nuotraukytes Silainiu poliklinikoje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(atute @ 2006 01 17, 12:38)
Sveikos merginos, norejau paklausti gal kas zinot ar daro nuotraukytes Silainiu poliklinikoje? g.gif


sveika, tikrai daro. bet tuo aparatu, kuris 3-čiam aukšte yra. Aš turiu 18 sav ir 32sav savo mažulėlio foto. Bet tu prašyk, ka dpadarytų. neprašysi, nedarys. Aš tai kone reikalavau. Sakiau, kad eisiu privačiai tų tyrimų darytis, jei foto Šiliaunių poliklinokoj nedarys. Jie tikrai turi aparatą ir galimybes. Prašyk thumbup.gif
Atsakyti
o as dariausi poliklinikoj echo. 18 savaite, paprasiau nuotraukos, tai atsake kad dar per anksti, nieko nesimato verysad.gif jie ten ka popieriu taupo?
kai vel reiks darytis echo - darysiuos privaciai, noriu leliuko foto tureti
Atsakyti
negali but kad 18 sav nieko nesimato....as turiu 16sav nuotrauka tai viskas ten gerai matosi
Atsakyti
Na tikrai matosi net ir 5 sav. jau matosi smile.gif kas ekrane- tas ir nuotraukoj matyti.
Atsakyti