Įkraunama...
Įkraunama...

Ar darėt mažylio nuotrauką "echoskopu"?

Mes jau turim tris nuo taškelio iki 19 sav puikūs vaizdai visose smile.gif
Atsakyti
Kaip susilaukti tobulo kūdikio
Pritariate tokiai genų inžinerijai ar visgi norisi savo - kad ir su kumpa nosike?
Atsakyti
Gerai būtų, ateini, užsisakai kokio nori vaiko, jie parodo, kaip jis atrodys užaugęs, kokį mąstymo aparatą turės. O dar geriau, kad išvis gimdyt nereikėtų, ateini po metų pasiimti jau padaryto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emiljana @ 2011 07 31, 13:35)
O dar geriau, kad išvis gimdyt nereikėtų, ateini po metų pasiimti jau padaryto  smile.gif
Neblogai būtų... lotuliukas.gif
Atsakyti
Siauliu klinikose nedave nuotraukos, ske neturi tokio aparato nuotraukoms. doh.gif
Atsakyti
Turiu maždaug 23 savaičių veiduko nuotrauka. Akivaizdžiai matosi, kad tėčio kopija mane ten spardo. smile.gif wub.gif Nuotrauką perfotografavau, saugoma kompiuteryje.
Atsakyti
Turiu jau pirmą nuotraukytę thumbup.gif Nors mano nestuke.gif dar tik 8sav ax.gif Net neklausė, ar noriu nuotraukytės, iškart padavė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pipiriuke30 @ 2011 11 04, 14:32)
Turiu jau pirmą nuotraukytę thumbup.gif  Nors mano  nestuke.gif  dar tik 8sav ax.gif Net neklausė, ar noriu nuotraukytės, iškart padavė thumbup.gif

As ir turiu 2 nuotraukytes ax.gif Manes irgi neklause, tiesiog dave i albuma smile.gif
Atsakyti
Dariausi Santariškėse, pas genetikę, turiu keletą nuotraukyčių (vėliausia daryta 28sav) ax.gif
Atsakyti
jau turiu ir antrą foto thumbup.gif 12sav. Matosi jau veidukas iš profilio, nosiukas, lūpytės thumbup.gif Prieš miegą vis pasižiūriu, pasidžiaugiu wub.gif
Atsakyti
čia kažkuri mamytė minėjo,jog jai nuotraukėlės nedarė todėl,kad lelius jau per didelis,tai turiu pasakyt,kad nė velnio jie ne per dideli,man veiduko foto davė net 38 savaitę ir viskas kuo puikiausiai matėsi- akytės,nosytė, lūpytės, sugniaužtos rankytės wub.gif
Atsakyti
turiu 3 dieneliu embrionuko nuotraukyte bigsmile.gif
Atsakyti