Įkraunama...
Įkraunama...

Ar darėt mažylio nuotrauką "echoskopu"?

QUOTE(Bonama @ 2011 12 14, 11:06)
turiu 3 dieneliu embrionuko nuotraukyte  bigsmile.gif


bigsmile.gif retas atvejis
Atsakyti
turejau du skanus: 12 sav, turiu 7 foto, ir 23 sav, turiu dar 2 foto 4u.gif
Atsakyti
Vakar buvau pas gydytoja ir turim 2 foto wub.gif
Atsakyti
kai laukiausi pirma karta,nors ir lankiausi privaciai,niekas nepasiule padaryt unsure.gif nuotraukytes,o ir pati nrsusiprotejau paprasyt,na o su antru nestumu jau turim kelias nuotraukytes smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo luli: 07 sausio 2012 - 14:01
Sveikos mamos, nu aš nuotraukytes turiu 2 - 7 savaičių ir 14savaičių.O rytoj važiuoju echoskopuoti, tai manau gal irgi turėsiu nuotraukytę smile.gif
Atsakyti
mums 20 savaičių, turiu 5 foto, paskutinę, darė genetikė, tai profiliu tik galvytę , matosi nosytė, smakriukas, burnytė biggrin.gif
Atsakyti
Mergaites gal kuri zinote,ar daro echoskopo nuotraukytes Dainavos poliklinikoje,Kaune? g.gif
Atsakyti
Turiu jau 6 skirtingu savaiciu (man 18 sav), turiu net 3D 15 savaiciu, specialsite gera pabuvo tai ijunge mum 3d pasidziaugt. Kita savaite didysis ultragarsas, lb laukiu! bigsmile.gif
Atsakyti
Jau kelis kartus tyriausi echoskopu, tai gydytoja net neprašyta padarė nuotraukas, kaip savaime suprantamą dalyką. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingoo @ 2012 02 04, 12:24)
Jau kelis kartus tyriausi echoskopu, tai gydytoja net neprašyta padarė nuotraukas, kaip savaime suprantamą dalyką.  smile.gif


Mums taip pat, nereikėjo jokio atskiro prašymo 4u.gif
Atsakyti
Mes turim 16 savaiciu net 3 nuotraukytes wub.gif wub.gif pradzioj negalejau atsiziuret i savo leliuko profili 4u.gif wub.gif rankytes, kojytes, na kitaip visas kunelis matosi, gydytoja ausytes rode, bet as ju ten niekaip neiziurejau... blush2.gif wub.gif
Atsakyti
turime foto 16 ir 21 savaites.plius darant echoskopija vyras viska filmavo su kamera,tai dar ir video turime.genetikos centre superine aparatura,tai galima suskaiciuoti visus stuburiuko slankstelius ir kauliukus,puikiai matosi plakanti sirdele,judancios kojytes rankytes.
Atsakyti