Įkraunama...
Įkraunama...

Be kaltės kalta

QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 06 16, 07:38)
Sveikos,
Gal zinot kada mazdaug Lnk go ikelia serijas?Siandien nematysiu, o labai noriu pasiklausyt kaip skamba su lietuvisku vertimu. Jau siandienos vakare galima tiketis, ar tik ryt?Aciu 4u.gif

Na as ir labai tikiuosi kad vakare bus galima paziureti per LNK go. Meile ir bausme tai vakarais jau budavo, tai gal ir sis bus unsure.gif
Atsakyti
Nezinau kas zino kas ne, bet kas turit Gala televizija su juodu meniu biggrin.gif pas tuos galima visos programos kartojimus paziureti...visada taip darau nes yra galimybe ir reklamas prasukti, ir nereikia 2val prie serialo sedeti doh.gif
be to kada noriu tada paziuriu ax.gif
Atsakyti
O apie ka aplamai serialas blush2.gif Kiek is anonsu suprantu, lyg mergina isgvaltavos ir kas tada? Tevu atstumimas, visu panieka ir t.t. ?
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 06 16, 10:55)
O apie ka aplamai serialas  blush2.gif  Kiek is anonsu suprantu, lyg mergina isgvaltavos ir kas tada? Tevu atstumimas, visu panieka ir t.t. ?

Taip, mergina isprievartaus ir kad nusleptu nusikaltima, vienas is prievartautoju ja ves. O kartu bus rodoma ir visuomenes, seimos, draugu ir t.t. reakcija i visa sia situacija, merginos gijimas, kabinimasis i nauja gyvenima zingsnis po zingsnio. Gal kai kam ir gali pasirodyti istemptas, as asmeniskai su tuo sutinku, kad galejo būti trumpesnis, bet siaip is esmes neprailgo smile.gif
Atsakyti
bobute??? negaliu!!!
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 06 16, 14:07)
bobute??? negaliu!!!

o ka vadina bobute? biggrin.gif Tikiuos ne Miriem?!!!!!!!
Atsakyti
Pradėjau žiūrėti ir aš. Tas bobutė išties kvailai skamba doh.gif
Atsakyti
Bjauri boba ta Fatmagulės brolienė mad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Holivudė: 16 birželio 2014 - 14:45
nu jo, cia jau brolienyte paturbinta doh.gif
Atsakyti
O kas ta bobute?

Oi, o Mukades, tai labai geras personazas thumbup.gif Man ja kartais vietoj nudauzti noredavosi, bet be jos butu buve nuobodu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 16 birželio 2014 - 15:10
QUOTE(Milagra @ 2014 06 16, 15:09)
O kas ta bobute?

Oi, o Mukades, tai labai geras personazas  thumbup.gif Man ja kartais vietoj nudauzti noredavosi, bet be jos butu buve nuobodu  cool.gif

Miream abla jie vercia bobute blink.gif specialiai sesei paskambinau paklaust ka jie sugebejo pavadint bobute biggrin.gif

Del Mukades 100 proc. sutinku. Be jos serialo niekaip neisivaizduoju biggrin.gif O aktore tai isvis superine biggrin.gif Nors visi aktoriai cia superiniai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 06 16, 07:11)
o ka vadina bobute? biggrin.gif Tikiuos ne Miriem?!!!!!!!

Taip! doh.gif nu jau sesąmonė didžiausia, nežinau kaip reikės priprast, negalėjo kokia žinuone, vaistažonlinke ar dar kažkaip, nors ir papraščiausia sese.... Man tai kažkaip košmariškai klausosi... Nors aš tik pradžią mačiau, turėjau truputį išlekt, tai gal vėliau pažiūresiu, kokių dar nesąmonių privertę...

O Mukades? Vienas iš įdomiausių personažų - reikalaus daug jausmų iš žiūrovo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 16 birželio 2014 - 15:58