Įkraunama...
Įkraunama...

Be kaltės kalta

Na, paziurejau ir as. Patiko nuo pirmos serijos, bijau, kad vel teks naktim ziureti kaip ir UM doh.gif
Del isprievartavimo, as supratau, kad vienintelis ilgaplaukis neprievartavo g.gif
Atsakyti
Sveikos, jungiuosi ir as i ziuretoju kluba 4u.gif
Uzkabino nuo pirmos serijos, pabaiga kaip ziurejau net nagai i delna susmigo nuo itampos, vajetau kaip vargseles gaila verysad.gif
Truputi gal primena meksikietiska muiliuka, bet tikiuosi gal taip tolimesnese serijose nebus ir bus idomu ziureti 4u.gif
Atsakyti
Na ir serija verysad.gif , ot šliužai tie vyrai būna... verysad.gif doh.gif nemaloniai sugadino nuotaiką...
sužadėtinis toks pavydus, turbūt bus apkaltinta mergina (norisi sakyti Bihter biggrin.gif ) kaip supratau ilgaplaukis nelindo, bet tylėjo kaip asilas doh.gif doh.gif doh.gif
šitas bus žiūrimas kol kas wink.gif bet jau Beren eisiena doh.gif , nepasikeitusi nuo UM... 4u.gif
įmeskite nuorodą, kur rusiškai pažiūrėti būtų galima, dėkui wink.gif
Atsakyti
QUOTE(panele Morta @ 2014 06 16, 17:05)
jezau, pasakykit, ar jis su gera pabaiga, ar ne, nes priklausys nuo to, ar ziuresiu blush2.gif

Gera

QUOTE(Holivudė @ 2014 06 16, 17:44)
Tikrai labai gaila Fatmagul verysad.gif  Aš kaip supratau tai vienas prievartavo, ar ne? g.gif

3
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 06 16, 15:14)
Del Mukades 100 proc. sutinku. Be jos serialo niekaip neisivaizduoju biggrin.gif O aktore tai isvis superine biggrin.gif Nors visi aktoriai cia superiniai tongue.gif


Kas ta Mukades?

Man fainas jos suzadetinis ax.gif Broliene tik pagerinta, bet tokiai galima ir nenusileisti.

Gaila, kad is karto perskaiciau kas bus, kaip visada i prieki reiketu geltonai rasyti unsure.gif
Atsakyti
Beren kaip aktore tikrai nepakartojama, taip gerai ikunija personaza thumbup.gif
o jau suzadetinis pavydumo, nenormalaus, su vyru kalbejai, ir jau susirauke blink.gif doh.gif


O jau vyrai doh.gif doh.gif tiksliau ne vyrai, o gyvuliai..baisu doh.gif doh.gif ir dar ne vienas...
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 06 16, 20:25)
Beren kaip aktore tikrai nepakartojama, taip gerai ikunija personaza thumbup.gif


Man jos blizgancios akytes ir myliu primena Bihter.
Ale tie 7 zili plaukai tai ne i tema vel schmoll.gif Jei nedazo, tai nors issirautu ax.gif
Atsakyti
Vis tik tikejaus kad ilgaplaukis neleis jos prievartauti...
Labai gaila merginos.. unsure.gif Tikiuosi tie nieksai sulauks Atpildo.
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 06 16, 19:35)
Kas ta Mukades?

Man fainas jos suzadetinis ax.gif



Broliene ir yra Mukades biggrin.gif

o man neeeee, jau nuo pirmos serijos man jis nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(taskiukas. @ 2014 06 16, 21:58)
Vis tik tikejaus kad ilgaplaukis neleis jos prievartauti...
Labai gaila merginos..  unsure.gif Tikiuosi tie nieksai sulauks Atpildo.

tai kad irgi apsinarkasines buvo doh.gif jis ten gerietis ryskiai is to ketvertuko, bet kad protelis tuo metu plaukiojo dar snapso uzpylus doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 06 16, 22:02)
Broliene ir yra Mukades biggrin.gif


O kur ji dar vaidino g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 06 16, 21:02)
Broliene ir yra Mukades biggrin.gif

o man neeeee, jau nuo pirmos serijos man jis nepatiko schmoll.gif

Kieno suzadetinis? Fatmagiul? Koscejus nemirtingasis? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 06 16, 21:12)
Kieno suzadetinis? Fatmagiul? Koscejus nemirtingasis? biggrin.gif

Tas pats biggrin.gif terminatorius biggrin.gif Jis man grubijanka, nors kaip vyras visai simpatiskas ir akys jo grazios smile.gif
Atsakyti