Įkraunama...
Įkraunama...

Be kaltės kalta

QUOTE(Mockava @ 2014 06 16, 15:54)
Taip!  doh.gif  nu jau sesąmonė didžiausia, nežinau kaip reikės priprast, negalėjo kokia žinuone, vaistažonlinke ar dar kažkaip, nors ir papraščiausia sese....

drinks_cheers.gif Tragedija... Tikiuos Mukades nevercia mosele, kaip Meilej ir bausmej versdavo...Netinka jai toks pavadinimas schmoll.gif Jau tada lai turkiska ENGE palieka..
Atsakyti
Oi kokia liūdna pirma serija... verysad.gif Nuo pirmų minučių pagailo Fatmagul, tokia užguita. blush2.gif Bet tai prievartavo tik tas vienas? Ar visi? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(BonPari* @ 2014 06 16, 16:03)
Oi kokia liūdna pirma serija...  verysad.gif Nuo pirmų minučių pagailo Fatmagul, tokia užguita.  blush2.gif Bet tai prievartavo tik tas vienas? Ar visi?  blink.gif

as supratau kad ne vienas, bet ir ne visi g.gif

jezau, pasakykit, ar jis su gera pabaiga, ar ne, nes priklausys nuo to, ar ziuresiu blush2.gif
Atsakyti
Žiauri pirmosios serijos pabaiga verysad.gif Apsinarkošino bjaurybės ir nebesugebėjo išlaikyti užtrauktų klynų mad.gif
Atsakyti
QUOTE(panele Morta @ 2014 06 16, 16:05)
as supratau kad ne vienas, bet ir ne visi g.gif

jezau, pasakykit, ar jis su gera pabaiga, ar ne, nes priklausys nuo to, ar ziuresiu blush2.gif

Su gera
Atsakyti
QUOTE(BonPari* @ 2014 06 16, 17:03)
Oi kokia liūdna pirma serija...  verysad.gif Nuo pirmų minučių pagailo Fatmagul, tokia užguita.  blush2.gif Bet tai prievartavo tik tas vienas? Ar visi?  blink.gif

3 tai tiksliai verysad.gif urviniai primatai gun_bandana.gif
ir man pagailo..bet jau tas toks mergaitiskas grozis aktores wub.gif mano akim ir sis vaidmuo jai labai tinka thumbup.gif
o jau Mustafa pavydumas..nesveikai jau man ir vaikiskai schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nandriu: 16 birželio 2014 - 16:11
gal kas galit imesti linka kur paziureti visas serijas, nes nebus galimybes ziureti visu o pirma serija jau taaiiip uzkabino..
Atsakyti
Sveikos 4u.gif jungiuosi prie jusu ziuretoju thumbup.gif na pamacius pirmas serijas, tikrai pasidare net negera... doh.gif kaip paveike, mane verysad.gif kaip gaila merginos, buvo tokia laiminga, su nosirdziom ir zemiskom svajonem....
Atsakyti
QUOTE(sigulka @ 2014 06 16, 16:11)
gal kas galit imesti linka kur paziureti visas serijas, nes nebus galimybes ziureti visu o pirma serija jau taaiiip uzkabino..

Iveskit i google fatmagul online ir ismes daug linku. As ziurejau per :
turkishtvseries.ru/fatmagul/vse_serii.html
diziler.ru/tag/fatmagulun-sucu-ne
(pirman man atrodo biski pakarpytos serijos)
Atsakyti
Tikrai labai gaila Fatmagul verysad.gif Aš kaip supratau tai vienas prievartavo, ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Holivudė @ 2014 06 16, 17:44)
Tikrai labai gaila Fatmagul verysad.gif  Aš kaip supratau tai vienas prievartavo, ar ne? g.gif

As supratau jog tik ilgaplaukis vaikinas neprievartavo :-(
Idomu kaip cia viskas klostysis...labai ziauriai merginai taip padaryt...
Atsakyti
QUOTE(Iete @ 2014 06 16, 17:48)
As supratau jog tik ilgaplaukis vaikinas neprievartavo :-(

Ir aš taip supratau.
Atsakyti