Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvas maistas / Žaliavalgystė / Raw Food

Gera mintis, Rasma. given444, bent daug daug daug ger. bakterijų prisiimk ir gerinėk pastoviai, daugiau nelabai čia ką ir sugalvosi, manau. Taip pat gal derėtų turėti visada prie savęs drėgnų servetėlių, vandens butelį ir plautis, plautis, plaustis pastoviai rankas g.gif Taip pat ir į vidų daug vandens gerti
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2015 06 02, 08:39)
Tai sunku pasakyt ką gali granatų žievelės, nes neįveikė net sąlyginai patogeninės žarnyno mikrofloros..


Man apsinuodijus maistu padejo per 30 min. - vemimas praejo, karsciavimas per 2 val. susitvarke, gal tikrai ne visiems atvejams tinka g.gif

http://wellnessmama....l-herb-profile/

Gal sitas butu tinkamesnis veztis ir gerti profilaktiskai g.gif
Atsakyti
Aš ir neteigiu, kad absoliučiai niekam ir niekad nepadeda. G.b., kad kažkam suveikia tas nuoviras 4u.gif Bet kokiu atveju, žievelių po vieno karto dar neišmečiau, gal dar kada padės..p

Pasidalinau tik savo patirtim, kuri gėrus granatų žievelių nuovirą baigėsi konkrečiais tyrimais ir konkrečiai stafilokoko su kliebsela visai neįveikė schmoll.gif Tai čia sąlyginai kenksmingi padarėliai, o šigelos, salmonelos ir t.t., tai jau konkretūs patogenai.

Man tai atrodo, kad jei jau sunaikina ligų sukėlėjus, tai tokius pusiau blogiečius (mažais kiekiais randamus net sveiko žmogaus išmatose) turėtų įveikt g.gif Ir šiaip, kad būklė nebuvo tragiška, tai įrodo ir tai, jog neprireikė nei ligoninių, nei cheminių vaistų. Bet vat su žievelėm visai nepavyko (ir labai jau neskanu kelias dienas jas kantriai vartoti biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2015 06 02, 06:56)
aciu, voresta  4u.gif

per daug butu paprasta - granato zieveles ir BUM dezinterijai, siltinei..... blink.gif  blink.gif cia rimtai????

tuomet tik dziovintis ir dzovintis tokias!!!
kodel kazi cia neskalambinjamas toks metodas per visus delfius ir panasiai?  g.gif ar saip pop.sveikatos puslapius?

Mane granato zieveles nuo roto viruso isgelbejo, kai visi susirgo, o man tik truputi temperatura pakilo. Neskalambija - gal kad nezino.
Atsakyti
Kiekvieno organizmas yra skirtingas, kaip ir skirtingai veikia vienokie ar kitokie produktai. Nevažinėju į Azijos šalis, bet kai važiuoju su savim sodos pasiimu.
Atsakyti
Ir ka su ta soda, apsvieskit? ai, plaunat ten vaisius? biggrin.gif maniau, kad pacia soda vartojat...

Monteverte, netiku jokiais probiotikais...nemazai skaicius, kad ju poveikis neirodytas visiskai, greiciau tikras placebas...
o pelnus vaistines kad sluojasi...nes kiek prisiklausai, vos ne kiekvienas antibus vartoja, tai po ju ir tuo pro-bio...vartoja....faaarmacija klesti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2015 06 16, 08:27)
Ir ka su ta soda, apsvieskit? ai, plaunat ten vaisius? biggrin.gif maniau, kad pacia soda vartojat...

Monteverte, netiku jokiais probiotikais...nemazai skaicius, kad ju poveikis neirodytas visiskai, greiciau tikras placebas...
o pelnus vaistines kad sluojasi...nes kiek prisiklausai, vos ne kiekvienas antibus vartoja, tai po ju ir tuo pro-bio...vartoja....faaarmacija klesti  ax.gif

O kokio ten įrodymo dar reikia? Ar viskas šiame pasaulyje įrodyta?
Prisivalgyk kažko sunkaus, netinkamo sau, palauk kol pilvą išpūs, skaudės ir tada išgerk gerų probiotikų. Po pusvalandžio būsi kaip nauja, o jei neišgersi, dar ilgai kamuosies. Man daugiau jokių įrodymų nereik smile.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2015 06 16, 07:27)
Ir ka su ta soda, apsvieskit? ai, plaunat ten vaisius? biggrin.gif maniau, kad pacia soda vartojat...

Monteverte, netiku jokiais probiotikais...nemazai skaicius, kad ju poveikis neirodytas visiskai, greiciau tikras placebas...
o pelnus vaistines kad sluojasi...nes kiek prisiklausai, vos ne kiekvienas antibus vartoja, tai po ju ir tuo pro-bio...vartoja....faaarmacija klesti  ax.gif

as irgi labai daug skaiciusi. Yra moksliniu tyrimu, kurie irodu probiotiku itaka gydant pvz pienige, slapimo pusles uzdegima. Apie itaka kitoms ligoms nzn, bet sioms - jie padeda.

as zinau, kad zmones noredami isvengti ligu vezasi....degtines butelaiti. Ir isgeria pries kiekviena valgi. Tik speju, jei esate zaliavalge tai ir alkoholio privengiate.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amélie de Montmartre: 16 birželio 2015 - 11:41
QUOTE(buda @ 2015 04 13, 20:46)
Na ka,pavasaris,tuoj prades zoles dygti ir skleistis,ir man,kaip visiskai zaliai ir nepatyrusiai kyla klausimas - tai ka gi ir kaip reiktu valgyti norint gauti vitaminu?Zinau dilgeles,garsvas ir viskas...O naudojimo buda kol kas tik kokteiliuose sugalvoju. doh.gif

Burokų lapai.

QUOTE(given444 @ 2015 06 02, 06:56)
per daug butu paprasta - granato zieveles ir BUM dezinterijai, siltinei..... blink.gif  blink.gif cia rimtai????

tuomet tik dziovintis ir dzovintis tokias!!!
kodel kazi cia neskalambinjamas toks metodas per visus delfius ir panasiai?  g.gif ar saip pop.sveikatos puslapius?

Skiepai padėtų palengvinti naštą. Bet saugotis irgi tektų. Bet netikit ir jais. Kaip ir probiotikais (kad jie saugo nuo patologinių žarnyno bakterijų - netiesa, tai jei šiuo klausimu netikit, tada teisingai mąstot).
Jei dizenterija pagaus ar vidurių šiltinė, gydymas bus nebe jūsų, o medikų problema. Pas juos ir pasveiksite. Virinti granatų žieveles neužteks jėgų.

QUOTE(Amélie de Montmartre @ 2015 06 16, 11:32)
as zinau, kad zmones noredami isvengti ligu vezasi....degtines butelaiti. Ir isgeria pries kiekviena valgi. Tik speju, jei esate zaliavalge tai ir alkoholio privengiate.

Jei degtinė nepriimtina, siūlau Coca-colą.
Atsakyti
AS Irgi apie coca cola girdejus.
jau ne vienas turistas ja minejo kelioniu metu smile.gif
bet cia daugiau profilaktiskai po kiekvieno valgio ... g.gif



Pasiskiepyt nuo visko neimanoma...siulomi devyni skiepai. tai??
du galima pasirinkt ar nu...tris, bet aciu - ne, ne visus devynis...

Monteverte, o tu kokius naudoji pro-bio? man niekad nebuvo taip, kad "mirciau" del pilvo putimo, issvaikscioju, palakstau ir tiek ziniu. neremiu farmacijos. o tu daznai vartoji?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 16 birželio 2015 - 21:33
4u.gif
Priimsit i bureli? Buvau zalia 5 metus, isvykau i uzsieni ir isklydau... Reikia atgal, saukia organizmas atgalios. Priimkit
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2015 06 16, 22:32)
Monteverte, o tu kokius naudoji pro-bio? man niekad nebuvo taip, kad "mirciau" del pilvo putimo, issvaikscioju, palakstau ir tiek ziniu. neremiu farmacijos. o tu daznai vartoji?

Tai aš tau ir nesiūlau kasdienai, o į tavo kelionę gi.
Ne, nenaudoju žinoma kasdien, man nereikia, aš taisyklingai valgau, bet žinau, kam padeda, jei kas nevalgo taisyklingai ar po kokio baliaus labai padeda. Neatsimenu aš firmų, žiūriu į sudėtį. Tik Lietuvoje sunku bus rasti, nebent specifinėse krautuvėlėse, kadangi vaistinės pilnos š
Papildyta:
QUOTE(Gegas @ 2015 06 19, 02:16)
4u.gif
Priimsit i bureli? Buvau zalia 5 metus, isvykau i uzsieni ir isklydau... Reikia atgal, saukia organizmas atgalios. Priimkit

Mano pastebėjimais čia daugiau tik klausimai-atsakymai, mažai kas šneka, geriau čia ateikit:
http://www.supermama...;#entry69210078 jei nebijote, kad kas nors gali pieno produktus paminėti ar pan., nes ir vegetarai renkasi arba koks sužvėrėjęs mėsėdis užbėga pasmerkti biggrin.gif
Atsakyti