Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvas maistas / Žaliavalgystė / Raw Food

Pareinu ir as pas jum wub.gif

Kol nestuminiais ir gimdymo reikalais buvau uzsiemusi, tai visai nebuvo kada ne akies krasteliu i jus paziuret cia biggrin.gif

Pagimdziau, tai organizmas rekte rekia tiesiog "ZALIOOOOOO !!!" smile.gif
Tai vel zaliuoju pilnu tempu, o gera gera, negaliu wub.gif

Ir maziukei (5 sav.) pilvelis puikiai "laikosi" nuo mano zalumo, tai gyvent ir dziaugtis belieka thumbup.gif
Atsakyti
O ka jus valgote "ant rimto". Tarkim pietums.
Papildyta:
Nesu zaliavalge, teiraujuosi is idomumo. As valgau daug ir zaliai. Bet su mesa.
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2015 06 19, 15:08)
Pareinu ir as pas jum  wub.gif

Kol nestuminiais ir gimdymo reikalais buvau uzsiemusi, tai visai nebuvo kada ne akies krasteliu i jus paziuret cia  biggrin.gif

Pagimdziau, tai organizmas rekte rekia tiesiog "ZALIOOOOOO !!!" smile.gif
Tai vel zaliuoju pilnu tempu, o gera gera, negaliu  wub.gif

Ir maziukei (5 sav.) pilvelis puikiai "laikosi" nuo mano zalumo, tai gyvent ir dziaugtis belieka  thumbup.gif


Sveikinimai su dukruzes gimimu 4u.gif

Kaip suprantu nestumo metu nezaliavalgiavote g.gif Ar klystu?

Jei ne, kokios to priezastys?
Atsakyti
QUOTE(Me-Boho ♥ @ 2015 06 20, 00:29)
Sveikinimai su dukruzes gimimu  4u.gif

Kaip suprantu nestumo metu nezaliavalgiavote  g.gif Ar klystu?

Jei ne, kokios to priezastys?


Aciu 4u.gif

Nestumas buvo labai komplikuotas, su gteitosiom, ligoninem ir kasdienem injekcijom...
Tad jau buvo visokiu silpnumo akimirku, daug streso, kartais ir pasirinkimo maza ligoninej, tai ivairiais klystkeliais ejau pasidavus norams (virtos bulves, kruopos, miltiniai ir t.t)
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2015 06 20, 04:25)
Aciu  4u.gif

*Nestumas buvo labai komplikuotas, su gteitosiom, ligoninem ir kasdienem injekcijom...
**Tad jau buvo visokiu silpnumo akimirku, daug streso, kartais ir pasirinkimo maza ligoninej, tai ivairiais klystkeliais ejau pasidavus norams (virtos bulves, kruopos, miltiniai ir t.t)


*Svarbu, kad viskas gerai baigesi 4u.gif

**Paklausiau, nes buvo idomu, ar pats organizmas reikalavo virto maisto nestumo metu, ar kitos priezastys. Aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Idomioji dalis ta, kad gelezies trukumo nebuvo, net ir be mesos (120 visa nestuma laikesi)
Atsakyti
Ko taip tylu... g.gif

As pasidalinsiu atradimu viecikes, is kurios po gimdymo pradejau masiskai uzsisakineti ekologiskus produktus savo raw mitybai, nes LT tiek asortimentas, tiek ir kainos kokybes santykis nedziugina doh.gif
__

WWW.IHERB.COM tai internetinė Jav esanti parduotuvė, kurioje gausus pasirinkimas ekologiškų prekių, natūralios dekoratyvinės kosmetikos, higienos prekių, efektyvių maistio papildų, vitaminų ir t.t.

Seniau buvau pirkusi, bet pamirsau doh.gif

NUORODA i IHERB PIRKINIUS EURAIS

Muitine neapmokestina pirkinio iki 22 EUR iki pristatymo islaidu.

Pasidalinau nuorodomis su 5$ nuolaida pirmam pirikiui jei kuri sumastysite siustis 4u.gif

Cia mano megstamiausios RAW PREKES wub.gif

O cia visokiu siaip gerybiu naturaliu:

VISI RAW PRODUKTAI

VEGANINES KUNO PRIEZIUROS PRIEMONES

VEGANINIAI PAPILDAI

NATURALUS VALIKLIAI NAMAMS

Ir tt visko daug zodziu - man rojus jau cia doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MoulinRouge: 17 liepos 2015 - 20:53
Taip, superinis puslapis, tik reik labai deliotis krepsi, kad svoris ir suma tiktu. Ir pirma karta perkant galima gauti 10$ nuolaida
TDG649
Atsakyti
Jo tu zaidimu yra su sumu padeliojimais, bet verta pazaisti thumbup.gif

O cia mano silpnybe, numirt galima kaip skanu! KOKOSU TRASKUCIAIblush2.gif

user posted image


Atsakyti
Isimeciau i norus smile.gif reiks pabandyt
Atsakyti
sveikos,as ir vis gundausi i zaliavalges eit,tik labai bijau kad ziema salta nebutu,ar jum nebuna? nes atrodo juk tik zalios darzoves,jokio silto maisto
Atsakyti
Ecover ir Method valikliu yra uk parduotuveje Tesco. Ir ten gerokai pigiau nei iherb puslapyje smile.gif
Naudoju abieju produktus.
Atsakyti