Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 48

QUOTE(Angele @ 2014 07 12, 21:13)
Vyras tarp skersinių kažkiek pasileidęs ėjo.

Oho thumbup.gif Milžiniškais žingsniais pirmyn žingsniuoja vyras thumbup.gif Šaunuolis. Su tokiu užsispyrimu netruks ir ligą įveikti mirksiukas.gif

QUOTE(ida1 @ 2014 07 13, 08:22)
Na va ne i tema.maniskis zenitis nenori smile.gif .sake veliau kai pasveiksiu.

Šaunuolis, planuoja ateitį. Man atrodo šį kartą tu labiau palūžai mirksiukas.gif Labai gerai, planai, stimulas nenuleisti rankų ir kovoti, kovoti, kovoti. Nesakyk-abidna, kad neima į žmonas lotuliukas.gif Suviliojo ir apgavo lotuliukas.gif Nepyk, čia šiaip, nuotaikai pakelti mirksiukas.gif
Vat tos karmos ir jų valymai..... Geriau ir aš susilaikysiu nuo komentarų blush2.gif
Wilow, kaip gėlynai? Lietus ir vėtros nenuplovė? Ar ne tas kraštas?
Kažin , kaip mūsų skyrelio žvaigždinas gyvena g.gif Kokiais darbais užsiėmęs g.gif Jaučiu pomidorus skina ir vargo nemato smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2014 07 13, 10:57)
Kažin , kaip mūsų skyrelio žvaigždinas gyvena  g.gif Kokiais darbais užsiėmęs  g.gif Jaučiu pomidorus skina ir vargo nemato smile.gif

Ne, pomidoru dar neskina-zali, bet keturis agurkus nusiskyne drinks_cheers.gif Iseido mama paatostogauti, pailseti prie juros, tai is viso susieme, stipresnis patapo. thumbup.gif Savarankiskumas, ziuriu, privercia sunkiausius ligonius susiimti ir sustipreti.
Kazkada lryte skaiciau apie viena vyra, serganti plauciu veziu. Jam plauciu vezys nustatytas ir isoperuotas buvo pries 4 metus. Bet pinigu neturejo, o ir testi gydyma nenorejo, nuo zmoniu pasitrauke ir tokiam sandeliuke gyveno, vejo perpuciamam doh.gif Zmones ji atsiskyreliu pramine, zurnalistus iskviete, kad tie vidury gilios ziemos zmogeli aplankytu ir pasiziuretu, gyvas jis ar ne, vis tik toks ligonis... Ir ka, zurnalistai nuklampojo iki jo pasiures, o zmogelis gyvas ir mirti nesiruosia, burzuika pasikures, arbatos issivires, i tokius purvinus patalus isiknises ir gyvenimo tiesas desto. biggrin.gif Istrigo man tas vyras atmintin. Juk jo diagnoze tokia pati, kaip mano tevo buvo, amzius tas pats... Bet va, zmogelis artimuju neturejo, tad vienas privalejo isgyventi baisiomis salygomis... Kartais pagalvoju, stipri valia, savarankiskumas ir neturejimas laiko sirgti nugali vezi. g.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2014 07 13, 09:57)

Wilow, kaip gėlynai? Lietus ir vėtros nenuplovė? Ar ne tas kraštas?


Palaukit palaukit, ryt dar pirštą persirišiu , tada atvažiuoja meistriukas visokių darbukų smulkių padaryt (tikiuos, zaraza neapgaus) ir jau tada kaimas....

Angele, skaitau jūsų postus ir tiesiog matau akyse jūsų vyro žingsnius. Stiprybės, kantrybės, sėkmės!!!! Ir sesei kad viskas būtų gerai!
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 07 13, 10:13)


Sena pažįstama, jūs tepate balzamais visų širdis. Duok, Dieve, Tevuliui stiprybės, sveikatos ir ilgų gyvenimo metų.
Atsakyti
Jūs mane labai išgąsdinot su tom metastazėm galvoje... Tai aš dabar užpanikavus, duokit man dabar į skūrą, kad apsiraminčiau...

Skauda ir man galvą, rytais, taip veržiančiai, viena akim net matyt prasčiau pradedu kaip skauda ir į skruostikaulius tas skausmas metasi. Ir pykina, bet taip lengvai. Skauda labiau dešinėj, bet ir kairėj. Tai va aš ir galvoju, gal ir man jau laikas MRT darytis blush2.gif

arba viskas čia po chemoterapijos tiesiog. ir tas skausmas, ir pykinimas. arba iš baimės. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2014 07 13, 11:09)
Jūs mane labai išgąsdinot su tom metastazėm galvoje... Tai aš dabar užpanikavus, duokit man dabar  į skūrą, kad apsiraminčiau...

Skauda ir man galvą, rytais, taip veržiančiai, viena akim net matyt prasčiau pradedu kaip skauda ir į skruostikaulius tas skausmas metasi. Ir pykina, bet taip lengvai. Skauda labiau dešinėj, bet ir kairėj. Tai va aš ir galvoju, gal ir man jau laikas MRT darytis  blush2.gif

arba viskas čia po chemoterapijos tiesiog. ir tas skausmas, ir pykinimas. arba iš baimės.  ax.gif


Nesigąsdink, na tokia banga ant tų galvų užėjo, ką padarysi. Ir man, žinok, baisu, ne tik tau, ir labai baisu. Be xanax'o nervų neišjungiu. Bet va Ida jau dėliojasi gydymo planą,reiškia, yra būdų kaip tai įveikti, tad pasidaro šiek tiek ramiau. Ir istorijos su didele doze optimizmo.
Bijau atsakymo kaip laukinė. Nors.... gali būti chemijos poveikis: kraujagyslių visokie susiaurėjimai, užsikimšimai ir pan... Pamenu 2012m mano kolegė gavo 6 FAC. Ji visą mėnesį (mat jos kraujas per 3 sav neatsistatydavo niekada) iki sekančios chemijos gulėdavo paslika nuo tokių galvos skausmų... Niekas nepadėdavo. Baigusi gydymą, kreipėsi pas neurologą, padarė MRT, per Vokiečių vaistinę užsakė kažkokių vaistų ir jau du metai galvos skausmo nežino. Kastuvėli, pasisakyk savo chemikei, lai užrašo MRT, kam laukti visos chemijos pabaigos ar dar kokio bieso... Labai realu , kad ir nervai groja, gali net ir pirmu smuiku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 13 liepos 2014 - 11:29
man irgi skaudejo 2sav.nerimas uzvalde baisinis.bet isijunge logika,dar aplinkiniai paprotino..taigi atviras galvos luzis..dar tik metai po operacijos,as manau,kad norma.isleidziant is skyriaus pazadejau nebegryzt,to ir personalas palinkejo.daug as nesileidau skyriuje i klabas,nesiklausiua istoriju.bet teko ir pasikalbeti,taigi nebegsi,jeigu taves klausia.buvo senyvo amziaus moteryte,kuriai galva operuota 6kartus.po paskutinio karto viena akim silpnai bemate,bet vistiek pagalvojus,stiprus musu gydytojai.
Atsakyti
Kastuvui: ir dar vienas pastebėjimas, mano supratimu, pas tave iki galvos metastazei dar nerealu nueiti. Pasiskaityk mūsų pagr. auglio lokacijas, paskui mts, o paskui jau galva... kai būna pirminis galvoj, tai čia vienas reikalas, o kai metastazuoja tai tam tikru keliu (mano supratimu). Taigi, manau tau nėra ko baimintis. Pasidaryk MRT vistiek. Ar nervai, ar kraujagyslės vistiek reikia išsiaiškint.
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2014 07 13, 10:57)
Oho thumbup.gif  Milžiniškais žingsniais pirmyn žingsniuoja vyras  thumbup.gif Šaunuolis. Su tokiu užsispyrimu netruks ir ligą įveikti mirksiukas.gif
Šaunuolis, planuoja ateitį. Man atrodo šį kartą tu labiau palūžai  mirksiukas.gif Labai gerai, planai, stimulas nenuleisti rankų ir kovoti, kovoti, kovoti. Nesakyk-abidna, kad neima į žmonas lotuliukas.gif  Suviliojo ir apgavo lotuliukas.gif  Nepyk, čia šiaip, nuotaikai pakelti mirksiukas.gif
Vat tos karmos ir jų valymai..... Geriau ir aš susilaikysiu nuo komentarų blush2.gif
Wilow, kaip gėlynai? Lietus ir vėtros nenuplovė? Ar ne tas kraštas?
Kažin , kaip mūsų skyrelio žvaigždinas gyvena  g.gif Kokiais darbais užsiėmęs  g.gif Jaučiu pomidorus skina ir vargo nemato smile.gif

Gal paluzau.nezinau.nu jautri kazkokia as labai.plius dar panikuotoja esu.liga rimta.eiga greita...Kazkaip pagalvojau va meldziuosi meldziuosi .o Dievas visai nepadeda.gal kad nuodemej gyvenam.O vyro namarinu silaauogem pries operacija maitinu.jau biski atpigo turguj.kaina iperkamesne.Priziuriu kaip koki cara.o tas net pykt pradeda ax.gif .jauciasi tikrai neblogai.labai retai ta galva suduria.taip ir demesio nekreiptu jei sveikas butum.Willow laikykis.kastuveli nefantazuok pykinimas nuo chemijos.vyrui savaite ir daugiau laikydavosi.Sena pazistama nu panasu kad taip ir bus 4u.gif .Tikekim mergaites visom stebuklo.kaip siandien baznycioj sake.kad Jezus jums nusisypsotu.....
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 07 13, 12:03)
Kastuvui: ir dar vienas pastebėjimas, mano supratimu, pas tave iki galvos metastazei dar nerealu nueiti. Pasiskaityk mūsų pagr. auglio lokacijas, paskui mts, o paskui jau galva... kai būna pirminis galvoj, tai čia vienas reikalas, o kai metastazuoja tai tam tikru keliu (mano supratimu). Taigi, manau tau nėra ko baimintis. Pasidaryk MRT vistiek. Ar nervai, ar kraujagyslės vistiek reikia išsiaiškint.


pas tave krūties, taip? pas mane kiaušidžių. Tai kiek suprantu, kiek skaičiau, manasis retai mestastazuoja į smegenis išvis. Tai aš tuo ir guodžiuos, kad pas mane anei jokių mts nerado, net į limfmazgius neįsimetęs dar buvo... Tai kaip jam iki tos galvos nukeliaut. Bet jo, dėl MRT paklausiu gydytojos. Tik ji dabar jau žvengs iš manęs, nes dėl širdies ją nukamavau, dabar naujas ciklas, naujos problemos blush2.gif kartais jau ir pačiai iš savęs juokinga. grynai ligos padarinys, kažką skauda - metastazė, odievemirštu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kastuvas: 13 liepos 2014 - 12:20
O jus galit man paaiskinti, kaip yra su tom metastazem.

1. Neisgydytas pagrindinis vezys kaip suprantu keliauja ir atsiranda metastazes. Jas isnaikina, bet jeigu pats vezys neisgydytas, tai vel jis metastaziu pridarys ane?

2. O jeigu isnaikintas pagrindinis vezys, tai vis tiek kazkaip gali buti atkrytis metastazemis? Tikiuos suprasite ko klausiu g.gif

Kastuveli, tete grizes po svitinimu ir prisiziurejes visokiu dalyku ir nuolat kalbejo, kad jau metastazes galvoje. Vis tiek veikia liga, aplinkiniu patirtis, gydymo procesas ir t.t.

Ida, o zenyciaus dabar, ne todel kad rimta liga, o todel kad vis laikas vieniem ar kitiem dalykams nepalankus. Na tiesiog mes daznai ir net nesirgdami duag ka nukeliam kitai dienai, vis atrandam priezasciu, kodel to ar ano negalim daryti dabar. Panasiai kaip su krikstynom jusu, tai per stora, tai sergam, tai vel kas nors. Beje, pamirsau pasveikinti su sia svente jus.

Ir vel uzvesiu tema apie maista ir vezi. Vyrui nuolat yra skrandzio rugstingumas ir sienlige. Vaistinej vienas vaistininkas vyrui perkant eilini syki renie pasake, jeigu tapsi vegetaru, sitos problemos nebeturesi blink.gif Na ir jau gera savaite vegetariauji jis pas mane ir zinokit, tikrai sumazejo renie vartojimas. Dabar gilinasi i ta mityba, tai issiaiskino, kad jeigu vartoji daug pieno produktu, tai sirgti kruties ar prostatos veziu yra labai didele tikimybe. Dar rado daug info, kad apskritai veziu maziau serga vegetarai, veganai g.gif Pagalvojau, mano tevai piena vartoja kasdien, bet ir abiem butent sie veziai g.gif
Atsakyti
Mes pernai dukrytę krikštijom, buvo 5 metų santuokos sukaktis, sukosi mintys, kad susituokti bažnyčioje būtų sutvirtinimas, visi pasipuošę, buvau balta suknia, dukrytė ir berniukai baltai apsirengę, graži jauki šeimos šventė, fotosesija. Apkalbėjom, kad 10 metų sukakčiai pasidarysim šventę, bet ne dėl šventės man norėtųsi, kaip sako, kad nebe nuodėmėj. Tai va liko 4 metai. Nors gal ir apsigalvosim, kai pasveiks, kai laiko daugiau bus be ligoninių. Vakar buvo 6 metų santuokos sukaktis, šiandien 9 metai draugystės sukaktis wub.gif Atidėliojam daug gražių dalykų. Geriau gyventi čia ir dabar.

QUOTE(ragana69bb @ 2014 07 13, 10:52)
sveiki.
ir as skaitau,nes patirties nelabai ir turiu.tik va, savo isgyvenimais ,apie operacija pasidalinau.skaitau,kaip kitoms sekasi ir semiuosi tvirtybes.kiekvienas atvejas skirtingas ir individualus.ir as manau,kad kiekviena liga,kuri paliecia asmeniskai yra skaudus isbandymas.
Labai reikalingas pasidalinimas, kažkam suteikiat stiprybės. Labai svarbu, kad dalinotės išgyvenimais, pasiryžimu greičiau reabilituotis. Stiprėti. Šita dalis begalo svarbi manau.

QUOTE(NERA @ 2014 07 13, 10:57)
Oho thumbup.gif  Milžiniškais žingsniais pirmyn žingsniuoja vyras  thumbup.gif Šaunuolis. Su tokiu užsispyrimu netruks ir ligą įveikti mirksiukas.gif
Taip begalo stengiasi, kiek tik jėgos leidžia. Pamiršo žodžius negaliu, pirmiau sako pabandysiu. Reabilitacija atrodė tokia ilga 40 parų, ypač dėl atidėtos chemijos, o kai beliko 5 to laiko ir maža atrodo.
Dėl ligos įveikimo jūsų žodžiai Dievui į ausį. Į kovą vėl stos, kelias dienas namie praleidęs, vaikais pasidžiaugęs. To paties linkim ir jums, kova nelengva, stiprybės ir sveikatos įveikiant.

QUOTE(willow @ 2014 07 13, 11:19)
Palaukit palaukit, ryt dar pirštą persirišiu , tada atvažiuoja meistriukas visokių darbukų smulkių padaryt (tikiuos, zaraza neapgaus) ir jau tada kaimas....

Angele, skaitau jūsų postus ir tiesiog matau akyse jūsų vyro žingsnius. Stiprybės, kantrybės, sėkmės!!!! Ir sesei kad viskas būtų gerai!
Žiūrėkit darbeliai, planai, gal ir nuveja mintis šiek tiek.
Ačiū. Tikiu sesė ir atsikvėpti galės po MRT. Prasidės daržovių ruošimas žiemai, neturės kada galvot smile.gif
Atsakyti