Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos...

gal kuri turit pdf Jeffers Susan "Bijok, bet vis tiek daryk" ?

nežinau, ar yra tema specialiai knygų "dalyboms"?
Atsakyti

Klausimas: Weber'io "Tanatonautus" pirmus skaityti reikėtų ir tik po to "Angelų imperiją"?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sielos Sparnai: 25 rugsėjo 2015 - 11:02
QUOTE(anj @ 2015 09 10, 10:43)
Policijau jau yra pardavime. Perskaiciau... ir nezinau. Man per daug salutiniu liniju, paslapciu. Truputeli Nesbo persistenge. Kas zudikas itariau pirmame knygos trecdalyje, tik nesugalvojau motyvo.

Gal dar kuri jau perskaitė Jo Nesbo - "Policija"? Ar knygoje figūruoja Hūlė? Įdomus bet koks komentaras wink.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2015 09 25, 17:09)
Gal dar kuri jau perskaitė Jo Nesbo - "Policija"? Ar knygoje figūruoja Hūlė? Įdomus bet koks komentaras wink.gif

Dar nera bibliotekoj, labai laukiu. Anotacijoj raso, kad figuruoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 25 rugsėjo 2015 - 18:08

R.J. Ellory "Tylus tikėjimas angelais". Kažkaip sunku apibūdinti šią knygą. Skaitai, skaitai ir dūšia apsikrauna tokiomis slogiomis, šiurpiomis liūdesio ir siaubo nuosėdomis... Baisi istorija, prieš miegą geriau neskaityti, jei širdis jautri, o vaizduotė itin gyvybinga ir laki. Paskutiniu metu sąmoningai nebeskaitau anotacijų ant knygų nugarėlių, noriu pati, be jokių užuominų atrasti ir suvokti apie ką knyga. Nugarėlėje pateiktą informaciją paskaitau tik užvertus paskutinį knygos puslapį ir tai ne visada. Todėl, šiuo atveju, grynai iš pavadinimo tikėjaus ramios, gal kažkiek dvasingos, jautrios istorijos, matyt tokia buvo asociacija su žodžiu "angelai". Taip, jie minimi, bet jų tas lengvumas, gėrio ir apsaugos spinduliukas niekaip neprasimuša per bendrą šiurpią atmosferą. Nesakau, kad knyga nepatiko, patiko, ir tai kaip pasakojama, ir tai kaip išdėlioti įvykiai, kaip viskas darniai mezgama ir pinama į vientisą istoriją. Labai labai patiko, kad pagrindinis veikėjas skaito knygas, pats rašo, kuria savo pasakojimus, radau tokių atrodytų tiesiogiai į mane nutaikytų padrąsinimų, patarimų šiuo klausimu. Knyga patiko, bet kaskart bijodavau paimti ją į rankas ir skaityti toliau. Gal aš čia tokia pernelyg jautri, imli tokio pobūdžio siaubui, nežinau,bet pažiūrėjus į dabar jau baigtą skaityti knygą oda nueina šiurpas...
Atsakyti
QUOTE(Sielos Sparnai @ 2015 08 09, 12:00)
Alexandre Dumas "Juodoji tulpė". Perskaičiau vienu prisėdimu, labai įdomi knyga, viskas parašyta taip, kad negali sustot skaityti, puslapiai verčiasi vienas po kito. Ir intriga, ir veiksmas, ir meilė, ir pasiaukojimas, ir tiesiog tikrai įdomus pasakojimas - viskas buvo šioje knygoje. Labai smagu buvo prisiminti Olandiją, kurioje teko šiek tiek pagyventi, mintimis vėl apsilankyti jos miestuose, atgaivinti kanalų kanalėlių vaizdus, ir žinoma tulpės, kaip be jų, o šioje knygoje, kas akivaizdu ir iš pavadinimo, jos yra centrinė pasakojimo ašis. Kiek aistros, kiek meilės, kiek rūpesčio ir žinoma išmanymo reikia, kad ne tik užaugintum šias gėles, bet ir išvestum naujas jų rūšis. Galbūt vienintelis mažulytis dalykas, kuris kliuvo skaitant, tai labai staigiai užgimusi meilė ir labai jau manjakiškas pasišventimas tulpėms. Tačiau tai nė kiek neerzino ir buvo visai vietoj ir atrodytų tiek, kiek reikia. Labai labai patiko.


Jei patiko "Juodoji tulpe", tai siulyciau paskaityti ir Amanda Quick "Kompanione". Jau kelis menesius negalejau kibti i skaitymus, buvau issigandusi, jog perspaudziau, nes per kelis metus uzpildziau visa siena knygu, bet si savaitgali ir vel pramuse bigsmile.gif viena is savaitgalio atradimu - "Kompanione". lengva kaip tulpe, tikras sokoladinis saldainis kai nori atsipalaiduoti pries miega. perskaiciau sekmadieni. O sestadieni tunojau prie "After. kai mes susitikom". Itrauke ir paleido tik kai baigiau doh.gif ir dar taip: ka, cia, sitoj vietoj, duokit greiciau tesini lotuliukas.gif

dar isskirciau "Popieze joana" jei neskaitei.. Sita knyga liko galvoje taip pat kaip tulpe.

atsiprasau, kad isibroviau jei ka 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(BonyEx @ 2015 09 28, 09:42)
Jei patiko "Juodoji tulpe", tai siulyciau paskaityti ir Amanda Quick "Kompanione".

dar isskirciau "Popieze joana" jei neskaitei.. Sita knyga liko galvoje taip pat kaip tulpe.

atsiprasau, kad isibroviau jei ka  4u.gif


Braukis braukis į sveikatą mirksiukas.gif Dėkui už rekomendacijas, turėsiu omeny smile.gif
Atsakyti
gal kuri gali patarti kokia knyga paskaititi kad butu panasios i tess gerritsen ,simon beckett ,Peter James knygas,siu autoriu suskaitytos visos, visos be isimties superines thumbup.gif noreciau ka nors panasaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ointriga @ 2015 10 01, 08:48)
gal kuri gali patarti kokia knyga paskaititi kad butu panasios i tess gerritsen ,simon beckett ,Peter James knygas,siu autoriu suskaitytos visos, visos be isimties superines thumbup.gif  noreciau ka nors panasaus  smile.gif

Nesbo ir Grange.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 10 01, 07:54)
Nesbo ir Grange.

aciu ,dar siu nesu skaiciusi nei vienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ointriga @ 2015 10 01, 07:48)
gal kuri gali patarti kokia knyga paskaititi kad butu panasios i tess gerritsen ,simon beckett ,Peter James knygas,siu autoriu suskaitytos visos, visos be isimties superines thumbup.gif  noreciau ka nors panasaus  smile.gif

J.Petterson.L.Kepler,J.Adler-Olsen
Atsakyti
QUOTE(ointriga @ 2015 10 01, 07:48)
gal kuri gali patarti kokia knyga paskaititi kad butu panasios i tess gerritsen ,simon beckett ,Peter James knygas,siu autoriu suskaitytos visos, visos be isimties superines thumbup.gif  noreciau ka nors panasaus  smile.gif

Man dar patinka Lisa Gardner, kažkuo primena Tess Gerritsen, nes ten taip pat pasakojama apie detektyvės asmenininį gyvenimą, kolegas. Dabar skaitau jos knygą "Peržengti ribą". Patiko, nes jau beveik baigiu, tik va mano nuojauta labai pasitvirtino ir žudiką-užsakytoją atspėjau netyčia tik pradėjus tyrimą smile.gif Man visos Lisa Gardner knygos patiko, vertinau ne žemiau kaip 4 balais iš 5.

J.Adler-Olsen super thumbup.gif Pradėsiu skaityti naują knygą "Atpirkimas". Pagaliau smile.gif

John Katzenbach, Lars Kepler, Karin Fossum, Henning Mankell, Karin Alvtegen, Mary Higgins Clark dar iš populiarių. Tik Clark knygos labai jau paprastos, lengvi skaitaliukai, bet mane įtraukia smile.gif

Dar atradau daugiau skandinavų detektyvų rašytojų - Leif G. W. Persson, Liza Marklund, Cilla ir Rolf Börjlind - "Potvynis".

Michael Katz Krefeld patiko labiau pirmasis detektyvas - "Paklydęs", beje rašoma apie lietuvaitę.

Yra nemažai ir pavienių gerų detektyvų. Nele Neuhaus - "Snieguolė turi mirti", antroji knyga "Piktas vilkas" apie pedofiliją man nelabai patiko, tema man tiesiog per žiauri.

Keigo Higashino - "Įtariamojo X pasiaukojimas" labai patiko.
Alex Marwood - "Nedorėlės".

Nepykit, kad prirašiau gal ir nekonkrečiai į klausimą, bet gal esate neskaičiusi kurio autoriaus ar knygos, gal patiks. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvyte26: 01 spalio 2015 - 10:54