Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos...

Sveikos smile.gif

Na štai baigiau M.Stepnova "Lazario moterys" kadangi jau seniai visų išgirta ir rekomenduota tai nėra ką ir bepridurti smile.gif Gera knyga, verta skaitymo ir rekomendavimo kitiems smile.gif Nebus geriausia šių metų knyga, bet tikrai bus prie geriausių smile.gif

Dabar rankose J.Herlyn "Svaigulys", tai pirma šios autorės knyga ir net gi pirma pažintis su šiuolaikiniais Lietuvos rašytojais, nes lietuvių autoriaus knygą rankose turėjau tik mokykloje tikriausiai blush2.gif Tai manau bus vienas iš pažadų kitamet paskaityti ir lietuvių autorių knygas smile.gif
Pakolkas knyga skaitosi lengvai. Patiko citata "Prasmingas gyvenimas taps tada,kai prasmės klausimas išnyks" smile.gif Skaitau toliau 4u.gif

Paskaičiusi zuvytes rekomendacijas pagalvojau, kad pasiilgau detektyvo ax.gif
Atsakyti
o jums taip buna, kad kazkas uzsiverzia ir nerandat tinkamos knygos? as visa vasara nenorejau/neradau ka paskaityti. savaitgali pramuse- perskaiciau "AFTER" ir "Kompanione". o dabar vel praejo jau keturios dienos, o as ieskau knygos ir niekas nekabina, pasiimu skaityti- nesiskaito unsure.gif

kuo toliau tuo sunkiau rasti gera skaitala doh.gif
Atsakyti
QUOTE(BonyEx @ 2015 10 01, 13:59)

kuo toliau tuo sunkiau rasti gera skaitala  doh.gif


Imkis vaikystėj neperskaitytų vaikiškų tiems tarpams užpildyti mirksiukas.gif

Gal kas nors skaitėte David Lebovitz Saldus gyvenimas Paryžiuje?
Atsakyti
Tikrai tikrai labai aciu visoms kurios patare kuriu autoriu .ar kokia knyga perskaityti aciuks.gif aciuks.gif
Bus uzsirasyta ir paskaityta .bet dabar i rankas pakliuvo saldainiukas numirti dar karta cia tess knyga .tai kai ja baigsiu .pradesiu naikinti sarasa
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 10 01, 15:10)
Gal kas nors skaitėte David Lebovitz Saldus gyvenimas Paryžiuje?

taip. mirksiukas.gif Paliko labai gerą įspūdį. Dar dabar pamenu, kad nesistengė autorius išryškinti tik gražiąją Paryžiaus pusę, tačiau aprašė ir tai, kas jį erzina ar tiesiog kas neprideda taip išgirtam miestui pliuso. Juokinga, ironiška knyga ir dar, jei neklystu, receptų joje buvo. Man ji geriausia iš tų ,,prancūziškų" knygų.

Mano paskutinė perskaityta - François Lelord ,,Kaip Hektoras laimės ieškojo”. Lengva, gan smagi knyga, bet nieko ypatingo. Nepatiko pagr. personažas - atrodė nesubrendęs pagal numanomą amžių. O tai, kas daro mus laimingus, prisiminti karts nuo karto gal ir verta, nors kažkiek primena populiariąją psichologiją, tik tiek, kad nemalama tas pats per tą patį ir yra normalus siužetas. 3/5

Dabar esu pradėjusi Catherynne M. Valente ,,Mergaitė, kuri laivą pasidarė ir pasakų šalį apiplaukė". Šiaip ji labiau prie vaikiškų (rašo, kad nuo 10 m. tinkama), bet iš suaugusiųjų ne vieną atsiliepimą skaičiau, kad ir suaugusieji mėgaujasi ja, o kadangi nesinori nieko ,,mandro", tai kaip tik. Dar nedaug perskaičiau, tad nuomonės nesusidariau. Bet piešinukai labai gražūs.
Atsakyti
Ačiū smile.gif MAčiau, kad išeina ir jo receptų knyga lietuviškai, kaip tik vakar anglišką parsinešiau iš bibliotekos.

Amerikiečiai MErgaitę... 12-14 m. amžiui priskiria smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2015 10 01, 10:51)
Man dar patinka Lisa Gardner, kažkuo primena Tess Gerritsen, nes ten taip pat pasakojama apie detektyvės asmenininį gyvenimą, kolegas. Dabar skaitau jos knygą "Peržengti ribą". Patiko, nes jau beveik baigiu, tik va mano nuojauta labai pasitvirtino ir žudiką-užsakytoją atspėjau netyčia tik pradėjus tyrimą smile.gif Man visos Lisa Gardner knygos patiko, vertinau ne žemiau kaip 4 balais iš 5.


Pabaigiau skaityti. Na ir gerai čia mane išdūrė autorė. Pasirodo, kad kaltininkas visai ne tas, apie kurį aš pagalvojau ir patys detektyvai buvo įsitikinę. Detektyvas man patiko labai. Rutuliojama ir šeimos pagrobimo, ir pačios šeimos santykių temos. Parodomi žmonių netobulumai, kaip lengva paslysti, kai kažko trūksta, kažkas nesiseka. Kaip žmones įtakoja jų tėvų auklėjimas, pavyzdys. O pinigai čia vertinami kaip antraeilis ir tikrai nesvarbiausias dalykas, lemiantis šeimos gerovę, darną. Žodžiu autorė mane apkvailino dukart - spėjant tikrąjį nusikaltėlį ir jo tolesnį likimą. Na bandau išsireikšti taip, kad neatskleisčiau detalių wink.gif Ypač patiko motinos kova su priklausomybe vikodinui. Lengvai skaitosi, parašytas paprastai, bet įtraukiantis ir sunkiai nuspėjamas. Vertinu 5/5
Atsakyti
skaitau L.Gardner Sugauk mane,bet labai sunkiai skaitosi
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 10 02, 00:42)
*Ačiū smile.gif MAčiau, kad išeina ir jo receptų knyga lietuviškai, kaip tik vakar anglišką parsinešiau iš bibliotekos.

**Amerikiečiai MErgaitę... 12-14 m. amžiui priskiria smile.gif

*aha, mačiau ir aš. mirksiukas.gif
**Kaip įdomiai. Nors apskritai skirstymas gan subjektyvus dalykas.

Pabaigiau Mergaitė, kuri laivą pasidarė ir pasakų šalį apiplaukė. Ši knyga pasirodė universali, lyg koks ,,Haris Poteris", kuriuo žavisi tiek suaugę, tiek vaikai. Svarbu tik pasakomis mėgautis. Romane yra momentų, kuriuos vaikas galbūt praleis pro akis, o suaugėliškesnės akys kaip tik gal net ir sustos, kad per tą laiką skaitantysis pagalvotų, jog nė nesitikėjo tokių gilumų panašaus turinio knygoje rasti. Nors ir nespalvotos, bet labai gražios iliustracijos, įdomūs personažai, aišku, yra blogiukė, pabaigoje netgi šioks toks ,,plot twist'as".
Knyga labai rudeniška - pradedant pagrindine veikėja, kurios vardas Rugsėjė, baigiant su rudeniu susijusiais įvykiais siužete, jau nekalbant apie viršelį - toji sodri raudona man primena rudeniškus medžių lapus.
Aišku, kaip neretai būna, tai yra pirmoji dalis, tad, jei perskaitysite šią ir patiks, neišvengiamai ateities knygų sąrašas pasipildys dar keliomis knygomis. Taip nutiko ir man. Kiek žinau, ne per toliausiai ir antrosios dalies išleidimas.

Dar iš pašto parsinešiau naujausią knygų serijos apie detektyvą Frostą dalį ,,Frosto žiema". bigsmile.gif
Nors ką skaitysiu toliau, dar nenusprendžiau. Visgi linkstu prie R. Bradbury ,,Pradžios pabaiga".
Atsakyti

Erich Maria Remarkas "Trys draugai". Nuostabi knyga, nepakartojama ir tokia daugiasluoksnė. Tikra,tvirta ir tokia nesavanaudiška trijų vyrų draugystė, skaičiau ir gėrėjausi tuo tikru, neapsimestiniu, nuoširdžiu jausmu, jungiančiu tris draugus, pasiruošusius visada ir viską paaukoti kito labui/džiaugsmui - stipru. Šiais laikais toks tvirtas ryšys tarp draugų labai retas... Šalia pinasi ir vilnija kita pasakojimo linija - moters ir vyro meilė, iš pradžių lyg ir neigiama,lyg ir nesureikšminama, bet kuo toliau tuo vis labiau stiprėjanti, auganti ir tampanti viskuo, užvaldanti, priverčianti pasiduoti, prisipažinti jos nugalėtam ir atsiduoti beprotiškai švelniai jos galiai. Šalia to dar pokario aplinka, skaudi realybė, stengiantis išgyventi, nepasiduoti, toj juodoj skurdo ir nedarbo tamsumoj rasti šviesos ir optimizmo trupinėlį. Tikrai ilgai nepamiršiu šios Remarko papasakotos istorijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sielos Sparnai: 06 spalio 2015 - 13:40
Sveikos, labai noreciau isigyti knyga Frank McCourt "Andzelos pelenai". Gal kartais zinote kur galeciau isigyti? Pirkciau bet kokiame stovyje. Dekoju uz informacija.
Atsakyti
Dabar vėl pradedu skaityti Milorad Pavic "Chazarų žodyną" - man tiesiog neapsakomo grožio kūrinys. Knyga greitai nesiskaito, nes persismelkusi simbolika, mitologija, religine tematika, kad tiesiog apsunksta skaityti - na, kaip sakoma, ir gero vyno negalima gerti stiklinėmis, vieną paskui kitą.
Atsakyti