Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių nameliai, svočiutės šnekučiuojasi toliau II

QUOTE(27sandra @ 2014 06 15, 18:37)
dar noriu merginos paklaust gal kas dare toki zaidima? kur klausi sveciu o jie turi atsakyti na pvz: kada susipazino jaunieji? kur susipazino? ir t.t  smile.gif  gal kas turite klausimus jai nesunku imeskit man  4u.gif  ir kokie galetu buti uz teisinga atsakyma prizai?

na klausimus turetum pati sugalvoti, o atsakymu pas jaunuosius paklausti. Gali daryti ir paprastesni varianta, kuris buvo pas mano broli, vedantieji dalino uz teisinga asakyma po desimt netkru litu su jaunuju foto, o paskui kas daugiausia surinko litu turejo gauti pagrindini priza, oi koks azartas svecius apeme, praktiskai i dvi komandas suskirsteme, vienas kitam litus kisti pradejo, aisku pagrindini priza nukirtau as thumbup.gif - o prizas didele balta lekste, ant kurios su juodu markeriu parasyta "Vakariene pas jaunuosius" smile.gif. Zodziu cia kaip jau sugalvosi, ar nori visus pamaloninti svecius niekuciais, ar kitaip prasisuskti.
Papildyta:
QUOTE(DEM @ 2014 06 15, 19:23)
Mano akmenukai:
Ir virvės pynimas ant pasagos
Tik jau nuotraukų kokybė doh.gif
Ką manot?

Super, labai gerai su ta pasaga sugalvojai, saunuole, vis nustebni mus drinks_cheers.gif.
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2014 06 15, 19:23)
Mano akmenukai:
http://www.part.lt/i...8d590b4b267.jpg
Ir virvės pynimas ant pasagos
http://www.part.lt/i...9bf5bfdb944.jpg
Tik jau nuotraukų kokybė doh.gif
Ką manot?


Labai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2014 06 15, 20:07)
Merginos kas geriau: dangaus žibintai ar vis tik gintaro ceremonija? Nu reikia kažko, bet nežinau ko. Jaunieji irgi nežino, dar sprendžia, nes pavedė sodyba šiuo atveju.

As pirkau gintaro dulkes, bandziau pas mamuka kaime viena vakara, liuks man patiko, tik va irgi galva suku del to pacio zidinio, restoranas kazka turi, bet kaip patys sako labai paprasta, jei norite kazko mandresnio, atsivezkite savo, tai va siandien irgi sedziu ir ieskau. Pas mane apie 80 sveciu ir as leisiu visiems tas dulkes mesti, visiems kas nores, aisku tikiuosi oras leis tai daryti.
Mano jaunieji apie sita reikala nezino, jiems tik sakiau, kad man reikia aukuro, dave kontaktus, pati derinau su restorano vadybininke.

DEM su tais zibintais oras labai svaru koks bus. Jei labai vejuota, as ir del dulkiu bijau jei vejuota. Darzelyje cia leidom per svente, tai gerai, kad jokio daugiabucio nepadegem.

Oi, sukroviau viska i buciniu dezutes, jau spakavau jas i deze, ir su vyru kartu (kas neitiketina thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ), uzkonservavom jaunosios pavarde, ryt parodysiu kas gavosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnemonas: 15 birželio 2014 - 19:16
QUOTE(DEM @ 2014 06 15, 20:07)
Merginos kas geriau: dangaus žibintai ar vis tik gintaro ceremonija? Nu reikia kažko, bet nežinau ko. Jaunieji irgi nežino, dar sprendžia, nes pavedė sodyba šiuo atveju.


Man dulkės gražu wub.gif bet ir žibintai fainai ax.gif
Papildyta:
QUOTE(agnemonas @ 2014 06 15, 20:13)
Oi, sukroviau viska i buciniu dezutes, jau spakavau jas  i deze, ir su vyru kartu (kas neitiketina  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif ), uzkonservavom jaunosios pavarde, ryt parodysiu kas gavosi.


O kodėl rytoj ax.gif blush2.gif dabar reiks taip ilgai laukti lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inevas @ 2014 06 15, 20:18)
O kodėl rytoj ax.gif  blush2.gif dabar reiks taip ilgai laukti lotuliukas.gif  mirksiukas.gif

Nu vaizdelio dar nera, agurkiukai neigavo marinato, spalvos nepakeite, rytparodysiu, kentek smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2014 06 15, 20:00)
Aš tai galvoju tai daryti gamtoje, nes apart akmenukų daugiau netyriu. Norėjom rakinti spynelę, bet rakto nėr kur išmesti, nes vandens nebus pakeliui. Tai kasą pinsim gamtoje.
Čia geresnis vaizdelis. Nuotaka meniškas žmogus, tai tikrai pritaikys, jei ne pačią kasą, tai pasagą tikrai.
http://www.part.lt/i...0cc3cb75784.jpg

o aš pagalvojau akd raktelio nemesiu, nupirksiu helio balioną ir paleisim raktelį tiesiai prie Dievui į rankas , nes akmenukus jau mesim vandenin, bijau kad bus per daug smile.gif
Šiandien nupirkau karoliukus pavardi konservuoti, ne visai tai ko norėjau, norėjau kad visos kraštinės būtų skirtingų raidžių ir tada jaunasis kad sudėtų pavardę o tada kartu su jaunąją suvertų kaip karolius. Bat planai truutį pakito biggrin.gif
user posted image
Štai tokius nupirkau ir daug daugiau nei reikia smile.gif
Atsakyti
Pavardę irgi noriu koncervuoti, bet nesugalvoju kaip.
O tai jūs pavardę tėčiui įteiksit ar vis tik nuotakai paliksit g.gif Pvz, marinuotą- tai ir nuotakai būt gražu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2014 06 15, 20:53)
Pavardę irgi noriu koncervuoti, bet nesugalvoju kaip.
O tai jūs pavardę tėčiui įteiksit ar vis tik nuotakai paliksit g.gif Pvz, marinuotą- tai ir nuotakai būt gražu. g.gif

Aš tėčiui atiduosiu, kad saugotu ir iškilus pagundai kad neleistu jos susigražinti. Ta mrinuota paprika mane sudomini, bet save raminu kad visai įdomu "atrakcijas" iš gamtos pratęsti ir salėje... Ir nesakysiu jaunikiui ką jis turi suverti , tiesiog pasakysiu kad tai ko jaunoji šiandien neteko užšifruota tarp šių raidžių.Lai galvoja
Atsakyti
Oi kokie faini karoliukai wub.gif Iš kur pirkai? O kada jūs ta pavardės konservavima darysit? nes man pradzioj po dokumentu iteikimo neisis, nebus kada. g.gif

Dem, aš pati pirkau gintaro dukes, kiti dar, jei ne dagaus žibintai tai leidzia helio balionus su priristom saltom ugneles, atrodo tai pasaka wub.gif bigsmile.gif man asmeniskai net graziau nei žibintai.
Atsakyti
Na va padariau taures, kurias turės sudaužyti ax.gif ne labai kokios, bet vis ne paprastai blush2.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(agnemonas @ 2014 06 15, 20:22)
Nu vaizdelio dar nera, agurkiukai neigavo marinato, spalvos nepakeite, rytparodysiu, kentek smile.gif.


Kas belieka, tik laukti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asmodeja @ 2014 06 15, 18:14)
Sveikos merginos, visai nespeju su Jumis, ilindau ir isigandau kad jau nauja tema  doh.gif  teks vytis  doh.gif Komentuoti kazka jau beprasmiska, tai as savo ruoztu siunciu Jums linkejimu is pajurio ir pasirodau savo akmenukus, aisku dar plikus, bet jau vis sis tas  biggrin.gif
user posted image

OHo linkejimai is pajurio thumbup.gif

QUOTE(DEM @ 2014 06 15, 19:23)
Mano akmenukai:
http://www.part.lt/i...8d590b4b267.jpg
Ir virvės pynimas ant pasagos
http://www.part.lt/i...9bf5bfdb944.jpg
Tik jau nuotraukų kokybė doh.gif
Ką manot?


Oj, kaip viskas grazu wub.gif wub.gif
QUOTE(diana79 @ 2014 06 15, 19:44)

Misis Vomband , ačiū už naujus namučius  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Prasom, prasom

QUOTE(agnemonas @ 2014 06 15, 20:03)
Misis Vomband aciu uz naujus namucius  thumbup.gif, man jau buvo lomkes prasideje, nes neturejau su kuo pabendrauti  tongue.gif.

Aga, tu jau kaip narkomane lamkes prasidejo lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(DEM @ 2014 06 15, 20:07)
Merginos kas geriau: dangaus žibintai ar vis tik gintaro ceremonija? Nu reikia kažko, bet nežinau ko. Jaunieji irgi nežino, dar sprendžia, nes pavedė sodyba šiuo atveju.

Man ir tas ir tas, ,tik gintaro dulkes ne labai timatytos, t.y. kazkas naujo thumbup.gif

Oj, merginos pasiguosiu, ot nenoriu as eiti i tas vestuves, tiesiog Jaunuju poziuris i mus, aj eina loxai ir tegul, atsiprasau ka vaikams po sokolada negalima atvezti, vaikai musu taip visada laukia, o jie........... Sedziu visai be nuotaikos, tiesiog toks zmoniu poiuris, kazkas cia minejo apie dovaneles nuo jaunuju, kur ten dovaneles, man atrodo mums ir torto gabaliuko vaikams neduos, buciau as kiaule, ot tikrai neeiciau...........KAIP SUPRATOTE AS LABAI PIKTA
Atsakyti
QUOTE(inevas @ 2014 06 15, 20:09)
Na va padariau taures, kurias turės sudaužyti ax.gif ne labai kokios, bet vis ne paprastai blush2.gif
user posted image
Papildyta:
Kas belieka, tik laukti lotuliukas.gif


Tas tauriu daužymas su mintim, kad šukės laimę neša, ar kaip? Kada čia daužysit? g.gif
Atsakyti