Įkraunama...
Įkraunama...

IVF su kiaušialąstės donore

Merginos, gal kas nors domėjosi Kijevu?
Mane sudomino, kad Kijeve dvigubas bandymas su donorinėm kainuoja kaip vienas Latvijoj, EGV....
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2014 09 11, 10:31)
Merginos, gal kas nors domėjosi Kijevu?
Mane sudomino, kad Kijeve dvigubas bandymas su donorinėm kainuoja kaip vienas Latvijoj, EGV....

Sveika 4u.gif aš domėjausi visoj Ukrainoje. Žiūrinėjau dvi Isida ir Intersono. nepamenu kuri net, davė prisijungimą prie donorių bazės ax.gif Bet kažkaip visiškai nieko panašaus į save neradau, ten duotos donorių vaikystės foto ir fiziniai rodikliai.
atrodo gal ir nieko, bet susiradau per forumus vieną Ukrainietę, kuri kažkaip nerekomendavo blush2.gif Sakė įranga gan pasenus, nors gydytojų kompetencija nebloga. Paskiau prasidėjo tie neramumai ir daugiau nebendravau su jais.
Nors užsieniečių atsiliepimai gal neblogi va čia http://www.fertility...php?board=512.0
Atsakyti
Čia donorės:
http://donors.mother-surrogate.info/
O man dzin į ką būtų panašus lotuliukas.gif
Mano giminėj yra visokių visokiausių: pvz. tėvo giminėj dauguma blondinai(-ės), o pusbrolis su pusseserė vos ne į čigonus panašūs; mama tamsi, jos brolis šviesus...
Atsakyti
QUOTE(siaures meskute @ 2014 07 05, 22:02)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

spausim kumscius uz merginu sekme  wub.gif
kaip pati pepe laikais? kaip maziukai  wub.gif

Oi, siaures meskute. Mums neliudna ir nuoboduliui vietos nebera namie:-D dienos bega lb. greitai. Mazyles jau dideles, demesio islepintos sokdina tevelius, o mes ir sokam pagal ju dudeles wub.gif kartais atrodo, kad iki nupusimo ne daug truksta. Mergytes auga sveikos, neserga. Panasu, kad dantukai jau kaltis nori, vel linksmybiu bus iki soties doh.gif Jau greitai darban soliuosiu.Tetukas saugos pupas iki vasario. Veliau ziuresim. Reiks aukles greiciausiai.
O as tai gerai, vergti negaliu savo issvajotu pupu susilaukus, bet visdelto, kad ir kokie laukti tie vaikuciai, jie stiprus seimos santykiu isbandytojai, mamos laiko sau "valgytojai", visokeriopu emociju "sukelejai" lotuliukas.gif bet ju sypsnis atperka visus vargelius. thumbup.gif
Atsakyti
Džiaugiuosi už Tave wub.gif Išaugsit vargelius ir bus vienas džiaugsmas wub.gif
Atsakyti
Sveikos,

Pritrūkau Utrogestan 100 mg (30 rutuliukų).
Gal kas turite parduoti? Nes vaistinė sako atveš tik po 10 dienų.
O anksčiau, kai teiravausi, sakė, kad turi sočiai, iš anksto užsisakyt nereikia ;-(
Atsakyti
Sveikos dar kartą,

Čia ir vėl aš. Toks vaizdas, kad be manęs nėra nei vienos po DE IVF?
Na, bet vis tikiuosi, kad gal atsiras. Tai įmesiu čia keletą patarimų, kurie padės išvengti streso, kaip atsitiko man.
Pirmiausia apie mane. Man atlikta DE IVF Čekijoj Zline. Dabar mums 13 sav. Pavyko iš pirmo karto.
Patarimai:
1. Kaip matot ankstesnėj mano žinutėj man pritrūko Utrogestano, bet ačiū dievui viskas gerai išsisprendė, nes 12 sav. klinika leido palaipsniui mažinti jo dozę, nes jau susiformuoja placenta, kuri pati gamina hormonus. Mano patarimas būtų nusipirti visą dozę reikalingą iki 12 sav. klinikoje, nes pvz. Čekijoje jis per pus pigesnis. O čia Lietuvoj pirkau Kaune Gintarinėj vaistinėj prie Kalniečių poliklinikos. Reikia vardinio recepto iš ginės. Reikia užsakinėti prieš 2 savaitės. Ir nepasitikėkit vaistininko žodžiais, kad to vaisto turi pakankamai, nes mano atveju įvyko taip, kad jis staiga netikėtai baigėsi. Žodžiu apsidrauskit, turėkit Utrogestano bent 2 savaitėms į priekį.
2. Dėl persileidimo tikimybės sumažinimo klinika man paskyrė Intralipid lašelines: prieš įsodinimą, 8, 12, 16 ir 20 savaitę. Jų nuomone Intralipid (sojų aliejus) mažina ląstelių vadinamų natūraliais kileriais aktyvumą, jie nepuola svetimkūnio - embriono, sumažėja persileidimo rizika. Man buvo paskirta Intralipid 10% 200 ml sumaišyti su 300 ml NaCl ir sulašinti į veną per 2 valandas, stebint medicinos darbuotojui.
Pirmiausia reikėjo tą Intralipidą nusipirkti. Bandžiau ieškoti Camelia, Gintarinė vaistinė, Euro vaistinė tinkluose. Patarė kreiptis į vaistines prie didžiųjų ligoninių. Kauno klinikų vaistinėj pasakė, kad tiekėjas gali parduoti tik visą dėžę, kurioje yra 12 maišelių, nors iš jų man tereikėjo 4 vnt. Ką darysi, pirkom visus už 381 Lt, kitus palikom Kauno klinikų vaistinėj Eivenių g. 2, prie konsultacinės poliklinikos ir prašėm, kad dietologė pasiūlytų onkologiniams ligoniams, nes jis skiriamas papildomam jų maitinimui. Jei yra likimo draugių, kurioms reikia Intralipid 10 %, tai prašom 1 vnt. kaina apie 32 Lt. Galit teirautis vaistinėj telefonu (8 37) 326155. Galioja iki 2015-03.
Toliau prasidėjo kančių keliai dėl jų sulašinimo.
8 savaitės dozę sulašino be didesnių problemų, nes tuo metu gulėjau klinikų ginekologijos skyriuje dėl gręsiančio persileidimo. Užteko parodyti čekijos ginekologų rekomendacijas.
Bet kai atėjo laikas 12 savaitės dozei, tada ir prasidėjo. Norėjau, kad viskas būtų oficialiai. Kreipiausi į savo poliklinikos ginę, ji nusiuntė į Krikščioniškų gimdymo namų dienos stacionarą. Jie pareiškė, kad tai 3 lygio ginekologų reikalas ir patarė kreiptis į Kauno klinikas, kur jau buvo sulašinta viena dozė. Gavus skubų siuntimą, taip ir padariau. Čia sugaišau 2 dienas, pirma kabinosi prie siuntimo, kad ne taip išrašytas, po to, kad jie tokio gydymo metodų netaiko, kad aš gerai jaučiuosi ir nėra priežasties dėl ko mane guldyti į skyrių, galiausiai paleido antį, kad tie vaistai nėra registruoti Lietuvoje, nors taip iš tikrųjų nėra, užtenka pasitikrinti čia: http://extranet.vvkt.lt/paieska/. Na ir patarė kreiptis į privačią kliniką Bendrosios medicinos praktika Savanorių pr. Taip ir padariau. Su šeimos gydytojos siuntimu už 42 Lt viskas buvo atlikta. Man susidarė toks vaizdas: Lietuvoj DE IVF naujovė, mūsų ginekologai nežino kokius gydymo protokolus taikyti ir bijo prisiimti atsakomybę gydyti tokia nėščiasias. Tai mano patarimas: geriau negadinkit sau nervų, nejudinkit to širšių lizdo, eikit lašintis privačiai.
Atsakyti
QUOTE(numo @ 2014 11 22, 14:54)
Sveikos dar kartą,

Čia ir vėl aš. Toks vaizdas, kad be manęs nėra nei vienos po DE IVF?
Na, bet vis tikiuosi, kad gal atsiras. Tai įmesiu čia keletą patarimų, kurie padės išvengti streso, kaip atsitiko man.
Pirmiausia apie mane. Man atlikta DE IVF Čekijoj Zline. Dabar mums 13 sav. Pavyko iš pirmo karto.
Patarimai:
1. Kaip matot ankstesnėj mano žinutėj man pritrūko Utrogestano, bet ačiū dievui viskas gerai išsisprendė, nes 12 sav. klinika leido palaipsniui mažinti jo dozę, nes jau susiformuoja placenta, kuri pati gamina hormonus. Mano patarimas būtų nusipirti visą dozę reikalingą iki 12 sav. klinikoje, nes pvz. Čekijoje jis per pus pigesnis. O čia Lietuvoj pirkau Kaune Gintarinėj vaistinėj prie Kalniečių poliklinikos. Reikia vardinio recepto iš ginės. Reikia užsakinėti prieš 2 savaitės. Ir nepasitikėkit vaistininko žodžiais, kad to vaisto turi pakankamai, nes mano atveju įvyko taip, kad jis staiga netikėtai baigėsi. Žodžiu apsidrauskit, turėkit Utrogestano bent 2 savaitėms į priekį.
2. Dėl persileidimo tikimybės sumažinimo klinika man paskyrė Intralipid lašelines: prieš įsodinimą, 8, 12, 16 ir 20 savaitę. Jų nuomone Intralipid (sojų aliejus) mažina ląstelių vadinamų natūraliais kileriais aktyvumą, jie nepuola svetimkūnio - embriono, sumažėja persileidimo rizika. Man buvo paskirta Intralipid 10% 200 ml sumaišyti su 300 ml NaCl ir sulašinti į veną per 2 valandas, stebint medicinos darbuotojui.
Pirmiausia reikėjo tą Intralipidą nusipirkti. Bandžiau ieškoti Camelia, Gintarinė vaistinė, Euro vaistinė tinkluose. Patarė kreiptis į vaistines prie didžiųjų ligoninių. Kauno klinikų vaistinėj pasakė, kad tiekėjas gali parduoti tik visą dėžę, kurioje yra 12 maišelių, nors iš jų man tereikėjo 4 vnt. Ką darysi, pirkom visus už 381 Lt, kitus palikom Kauno klinikų vaistinėj Eivenių g. 2, prie konsultacinės poliklinikos ir prašėm, kad dietologė pasiūlytų onkologiniams ligoniams, nes jis skiriamas papildomam jų maitinimui. Jei yra likimo draugių, kurioms reikia Intralipid 10 %, tai prašom 1 vnt. kaina apie 32 Lt. Galit teirautis vaistinėj telefonu (8 37) 326155. Galioja iki 2015-03.
Toliau prasidėjo kančių keliai dėl jų sulašinimo.
8 savaitės dozę sulašino be didesnių problemų, nes tuo metu gulėjau klinikų ginekologijos skyriuje dėl gręsiančio persileidimo. Užteko parodyti čekijos ginekologų rekomendacijas.
Bet kai atėjo laikas 12 savaitės dozei, tada ir prasidėjo. Norėjau, kad viskas būtų oficialiai. Kreipiausi į savo poliklinikos ginę, ji nusiuntė į Krikščioniškų gimdymo namų dienos stacionarą. Jie pareiškė, kad tai 3 lygio ginekologų reikalas ir patarė kreiptis į Kauno klinikas, kur jau buvo sulašinta viena dozė. Gavus skubų siuntimą, taip ir padariau. Čia sugaišau 2 dienas, pirma kabinosi prie siuntimo, kad ne taip išrašytas, po to, kad jie tokio gydymo metodų netaiko, kad aš gerai jaučiuosi ir nėra priežasties dėl ko mane guldyti į skyrių, galiausiai paleido antį, kad tie vaistai nėra registruoti Lietuvoje, nors taip iš tikrųjų nėra, užtenka pasitikrinti čia: http://extranet.vvkt.lt/paieska/. Na ir patarė kreiptis į privačią kliniką Bendrosios medicinos praktika Savanorių pr. Taip ir padariau. Su šeimos gydytojos siuntimu už 42 Lt viskas buvo atlikta.  Man susidarė toks vaizdas: Lietuvoj DE IVF naujovė, mūsų ginekologai nežino kokius gydymo protokolus taikyti ir bijo prisiimti atsakomybę gydyti tokia nėščiasias. Tai mano patarimas: geriau negadinkit sau nervų, nejudinkit to širšių lizdo, eikit lašintis privačiai.


Na pirmiausia sveikinu tapus nestuke.gif ir aciu labai, kad daliniesi savo patirtimi 4u.gif . Lietuvoje gi DE IVF yra nelegalu ir manau nera daug tokiu nestuke.gif, tai jie ir bijo visko, ir praktikos neturi. Gal gali pasidalinti savo istorija, galima ir i az.
Lengvo nesiojimo ir sveiko vaikucio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(numo @ 2014 11 07, 16:43)
Sveikos,

Pritrūkau Utrogestan 100 mg (30 rutuliukų).
Gal kas turite parduoti? Nes vaistinė sako atveš tik po 10 dienų.
O anksčiau, kai teiravausi, sakė, kad turi sočiai, iš anksto užsisakyt nereikia ;-(


Gal galetum papasakot placiau apie cekus, klinika, kaina, visas praktines detales. Butu didelė pagalba ieskant alternatyvu...
Atsakyti
QUOTE(Rudde @ 2014 11 22, 22:02)
Gal galetum papasakot placiau apie cekus, klinika, kaina, visas praktines detales. Butu didelė pagalba ieskant alternatyvu...


Aš rašiau į kelias čekų klinikas, O pasirinkau tuos, su kuriais lengviausia buvo susišnekėti. Bent jau supratau, ką rašo ;-) Mums kaina buvo 4780 € (su PICSI).
Papildyta:
QUOTE(Renete @ 2014 11 22, 18:29)
Na pirmiausia sveikinu tapus nestuke.gif  ir aciu labai, kad daliniesi savo patirtimi 4u.gif . Lietuvoje gi DE IVF yra nelegalu ir manau nera daug tokiu  nestuke.gif, tai jie ir bijo visko, ir praktikos neturi. Gal gali pasidalinti savo istorija, galima ir i az.
Lengvo nesiojimo ir sveiko vaikucio 4u.gif


Dėkui už sveikinimą. Mano istorija - 2 nesivystantys nėštumai, o po to išsekęs kiaušidžių rezervas. Po to skaičiau forumus ir pasirinkau Čekiją. Man aktualu buvo, kad kalbėtų rusiškai. Po DE IVF nuolatinis nerimas pamačius tepliojimus, ar nepersileidau. Stengiuosi nepanikuoti, nelekiu dėl kiekvieno tepimo į ligoninę. Buvau tik kartą, kai išbėgo šaukštas kraujo. Gydymas buvo - gulėjimas, o vaistus (Utrogestan ir Estrofem) aš turėjau pati. Juos skyrė klinika iki 12 savaitės. Po savaitės nueisiu pas ginę pasitikrinti, ar pastarasis tepliojimas neturėjo blogų pasekmių. Dabar tik laukimas.
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif
Gal merginos, teko susidurti su spermos DNR fragmentacijos tyrimais ir gal turite žinių 22 proc. yra labai blogas rezultatas?
QUOTE(numo @ 2014 11 25, 21:40)
Aš rašiau į kelias čekų klinikas, O pasirinkau tuos, su kuriais lengviausia buvo susišnekėti. Bent jau supratau, ką rašo ;-) Mums kaina buvo 4780 € (su PICSI).
Papildyta:
Dėkui už sveikinimą. Mano istorija - 2 nesivystantys nėštumai, o po to išsekęs kiaušidžių rezervas. Po to skaičiau forumus ir pasirinkau Čekiją. Man aktualu buvo, kad kalbėtų rusiškai. Po DE IVF nuolatinis nerimas pamačius tepliojimus, ar nepersileidau. Stengiuosi nepanikuoti, nelekiu dėl kiekvieno tepimo į ligoninę. Buvau tik kartą, kai išbėgo šaukštas kraujo. Gydymas buvo - gulėjimas, o vaistus (Utrogestan ir Estrofem) aš turėjau pati. Juos skyrė klinika iki 12 savaitės. Po savaitės nueisiu pas ginę pasitikrinti, ar pastarasis tepliojimas neturėjo blogų pasekmių. Dabar tik laukimas.

Atsakyti
QUOTE(Mariana2 @ 2015 04 05, 19:26)
Labas visoms 4u.gif
Gal merginos, teko susidurti su spermos DNR fragmentacijos tyrimais ir gal turite žinių 22 proc. yra labai blogas rezultatas?



Sveika, 22 sakyciau visai geras procentas. Sako idealiausiai apie 15, bet .. mazai kas toki turi. Pas mus buvo 26 proc ir gyd nemate problemu. IVF pavyko is antro karto 4u.gif Paprastas IVF, nei ICSI nei IMSI mirksiukas.gif
P.S pas mus klinikoj kur dariausi iki 30 proc skaitosi dar normalu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbuliacija: 05 balandžio 2015 - 19:38