Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame mezgimo mašinomis

arba pamegzk per viduri nebaigtom eilem, kad priekis taip pat patystu wink.gif

juokiukas: bliuzoniukas - labai vykes ir spalvyte labai grazi.
Atsakyti
Labas vakaras merginos 4u.gif Isibraunu pas jus i tema, nepykit labai blush2.gif labai noreciau paprasyt paslaugos, gal atsirastu vilniete galinti man pagelbeti su elementaraus rasto (visos geros akys, kad butu is abieju pusiu bangeles) saliko numezgimu? plyz parasykit i az. 4u.gif
Atsakyti
As vel su savo kvailais ir ikiriais klausimais:
ar tinka skylamusis ir perfokortos broliukui, kuriuos prekiauja mezgimo stilius ar kasiuliai (o gal kas turit lycnu pardavimui);
kai pirkau masiniuka, buvo perfokortu, kur gamyklines priklausancios masiniukui atskiriu kuri yra kam skirta, ar kiauriarastis, ar su rasciuku, bet kur yra padirbta pacios buvusios seimininkes, ne velnio nesuprantu, bandziau keleta, nemezga visai arba tikrai, ne toks rasciukas kaip parodyta.
Esu tupa visiskai. Tu klausimu begale, net sermata beklausti, labai daug atsakymu radau perskaiciusi pries tai esancias temas.
Atsakyti
QUOTE(extra* @ 2014 12 01, 20:00)

Apie perforatorius geriau patilesiu, nes nzn. Pagal ideja turetu tikti. Kainos pas abu uzlauztos. Paziurekit per ebay gal g.gif .
Del perfokortu tai.... Ar originalios ar savadarbes esme tapati. Jei negalit identifikuot nufotkinkit, mergaites gal pades. Na kiaurarasti lengviausiai atskirti, nes skylutes atrodo padrikos. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvartetas: 01 gruodžio 2014 - 23:50
skylamusis ir kortos tinka tiek brother, tiek silver reed, isskyrus kiaurarasciu kortas.
Atsakyti
Anksciau buvau klausus apie sukritakaklio mezgima...
Nusimezgiau taip kaip isivaizdavau:)
Aisku nuotrauka kaip visada " blizganti":), bet tiesa ta, kad nerealiai mielas megztinis. Nesinori nusivilkt. Mezgiau is Drops alpaca siulu.user posted image
Atsakyti
QUOTE(akirera @ 2014 12 01, 10:32)
Irinejus, jei mezgi per visą mašinos plotį ir stipriai siaurinsi, bus labai nutysę kampai. Jei nori gražaus kritimo, megzk iš keturių dalių (dvi priekiui, dvi nugarai).

ačiū
Papildyta:
QUOTE(kvartetas @ 2014 11 30, 22:13)
niu super bliuzoniukas. man tai labai patinka wub.gif

Irinejus, as tai taip darau:
apacios akiu skaicius 200
iki kiek tau reikia sumazinti  " ?"

200-"?"= tarkim 140akiu
megzti i virsu turi tarkim nuo apacios iki tos vietos 100eiliu
sumazinti reikia ant 60a.  Po 30akiu is kiekvienos puses

100/30=3.33

tai vadinasi reikia sumazinti po viena aky kas 3eiles  / arba tarkim po 2akis kas 6eiles.

na tikiuosi supratai matematiskai eiga 4u.gif

supratau. eisiu bandyti

Papildyta:
QUOTE(jautiena @ 2014 12 01, 13:07)
arba pamegzk per viduri nebaigtom eilem, kad priekis taip pat patystu wink.gif

juokiukas: bliuzoniukas - labai vykes ir spalvyte labai grazi.

aš dar tiek daug nepažengusi, nemoku megzti nebaigtom eilėm ir nesuprantu kiek eilių ir akių reikia megti. g.gif
Atsakyti
Une, įdomus kaklas. Jei nesunku gal nupaveiksluotum kaip jis atrodo neapsirengus smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras mielos mezgejos. Gal kas nors galetu man pagelbeti? blush2.gif Gal galite pasakyti kiek kainuoja numegzti vyriska megztini lygiu rastu su mezgimo masina XL dydzio (galima i az) Ir jeigu kas nors mezga rankomis kiek jus imate uz vyriska megztini megzta pynemis. Buciau labia dekinga. Uzsake nezinau kiek paimti nenoriu nieko nuskriausti ir uz dika megzti nesinori.
Atsakyti
user posted image
mano naujas dirbinys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kvartetas @ 2014 12 03, 19:36)
mano naujas dirbinys 4u.gif


Ohooo, ir spalva sekančių metų biggrin.gif Gražu thumbup.gif thumbup.gif Tik kaklas mano supratimu ne žieminis, net pažiūrėjus šalta doh.gif , jei išeigai, tada drinks_cheers.gif

Une, mielai atrodo tavo megztukas 4u.gif 4u.gif 4u.gif Toks šiltutis, šiltutis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darbeja: 03 gruodžio 2014 - 19:42
Aha iseiginis kaklas. Liepe iskirpti nemenkai. Nemegzta kitokiu, alia smaugia. tease.gif
Atsakyti