Įkraunama...
Įkraunama...

Šiandien ant mano nagų

QUOTE(Raselepagegiai @ 2015 12 08, 16:41)
Kokia graži Kalėdinė spalva  wub.gif

Ant mano nagų šiandien gautas Mary Kay Gallery Grey

user posted image

(nuotrauka skolinta)
Atsakyti
Anny Dress to Impress

user posted image
Atsakyti
O koki pagrinda naudojate? As lakuodavau su orly bonder, bet man pradeda sluoksniuotis nagu galai. Aisku, ne po vieno nusilakavimo, bet palakavus kokius 2 men. Tada tenka gyditi nagus verysad.gif ir taip jau antra karta nutinka.
Atsakyti
QUOTE(comep @ 2015 10 12, 12:45)
2-3 metus buvo uzmirstas, istraukiau ir pagalvojau uz ka ji buvau nugrudus kampan, visai grazus biggrin.gif
essie - bootleg
user posted image

foto mano, sena is archyvu smile.gif

Labai labai patinka spalva, nagai visad atrodo tvarkingai thumbup.gif
Atsakyti
Flormar 308 Snow Glam
user posted image

o ant bevardziu pirstu Flormar 392 Holographic Silver
user posted image
Atsakyti
Manhattan Red-y-licious. Nuostabus! Puikiai dengiasi, pilnai užtenka 1 sluoksnio, greitai džiūna ir ilgai laikosi, tikrai pirksiu ir kitas spalvas ir šitos linijos smile.gif
user posted image
Atsakyti
Aš taip pat liaupsinu naująjį Manhattan nagų laką! Tikrai puikus thumbup.gif Aš išbandžiau spalvytę Magnolia love . Pritariu narei Twiggy, tikrai puikiai dengia, be to, labai patogus šepetėlis. Rekomenduoju! thumbup.gif

user posted image
(foto ne mano)

Ps. Mergaitės, prašau pagalbos... blush2.gif Magistrinio anketai trūksta respondentų, būčiau labai dėkinga, jei užpildytumėte smile.gif Tyrimas apie savęs apdovanojimą - procedūromis, pirkiniais ar tiesiog laiku sau smile.gif Anketa anoniminė. Širdingai dėkui! 4u.gif
Anketėlė čia: https://egle-sako-ac...m.com/to/Pu5Suk
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kentauro_proksima: 16 gruodžio 2015 - 12:36
Sakykite damos, kokias konkreciai priemones pirkti, jog gauciau tokia nuostabia nagu spalva wub.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tobula audra: 22 gruodžio 2015 - 19:57
user posted image

user posted image
Atsakyti
makalas kazkoks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2015 12 24, 13:29)
makalas kazkoks smile.gif


Man irgi kiek per daug visko, bet svarbiausia pačiai patinka.

Mano nagai vakar kruopščiai nuvalyti, liko keletas patiekalų "damušt", išsiplaut galvą ir nagiukus nulakuot ax.gif
Atsakyti