Įkraunama...
Įkraunama...

Šiandien ant mano nagų

Flormar 068 Velvet Bordeaux
user posted image
Atsakyti
Oriflame "The One", London Red

user posted image
Atsakyti
paskutinės dvi spalvytės labai gražios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tobula audra @ 2015 12 27, 16:20)
paskutinės dvi spalvytės labai gražios  wub.gif

Aciu! 4u.gif

Flormar 011 Tender Salmon (ant visu nagu)
user posted image

o ant virsaus keliu nagu Flormar 375 Vetch Flower
user posted image
Atsakyti
Tobula audra - dėkui smile.gif
Renata 123 - malonu matyti thumbup.gif nufotkink kada vaizdą savo nagučių ax.gif

Vis lieku ištikima Oriflame "The one", Purple Pa.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 28 gruodžio 2015 - 16:38
Drugeli, o nenorit nubėgt pas meistrę, kad padarytų manikiūrą prieš lakuojant? blush2.gif Nes spalvytės jūsų pasirinktos gražios, bet nesutvarkyti nagai vis rėžia akį jau kelintoj jūsų įkeltoj foto.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2015 12 28, 17:21)
Drugeli, o nenorit nubėgt pas meistrę, kad padarytų manikiūrą prieš lakuojant? blush2.gif  Nes spalvytės jūsų pasirinktos gražios, bet nesutvarkyti nagai vis rėžia akį jau kelintoj jūsų įkeltoj foto.


Kodėl nesutvarkyti? Gyvai tikrai niekas akies nerėžia, po manikiūristės darbo nagai efektingai atrodo vos kelias dienas, vėliau odelės greit atauginėja,nušerpetoja, lupinėjasi, todėl atrodo baisiai. Dabar tik atstumdau, nuolat tepu odeles kremukaisnir nors gal neatrodo taip efektingai ir tvarkingai kaip po manikiūro, bet tikrai žymiai sveikiau ir geriau.
P.s. dar fotikas labai išryškina defektus, kurie šiaip gyvai visai nekrenta į akis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 28 gruodžio 2015 - 18:45
aš nematau nesuvarktų nagų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2015 12 28, 18:43)
Kodėl nesutvarkyti? Gyvai tikrai niekas akies nerėžia

Visiskai jums pritariu! mirksiukas.gif Nematau ir as cia nesutvarkytu nagu. Gal todel niekad ir nekeliau cia nuotrauku. Nes pas manikiuriste tikrai lanakausi laabai retai, bet namuose visuomet tvarkau nagus, atsumiu odeles, patepu aliejais/kremais, padildinu (dazniausiai "nesioju" trumpus) ir tvarkingai juos nulakuoju.
O fotoaparatas tikrai isryskina tai, ko "gyvai" berods nesimato.
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2015 12 28, 18:43)
Kodėl nesutvarkyti? Gyvai tikrai niekas akies nerėžia, po manikiūristės darbo nagai efektingai atrodo vos kelias dienas, vėliau odelės greit atauginėja,nušerpetoja, lupinėjasi, todėl atrodo baisiai. Dabar tik atstumdau, nuolat tepu odeles kremukaisnir nors gal neatrodo taip efektingai ir tvarkingai kaip po manikiūro, bet tikrai žymiai sveikiau ir geriau.
P.s. dar fotikas labai išryškina defektus, kurie šiaip gyvai visai nekrenta į akis.


Jeigu pačiai taip tinka, tai valio. Kai mano nagai būna tokiam "stovyje", aš jų net nelakuoju smile.gif
Atsakyti
Flormar PLUS+ QUARTS 074 (nuotrauka is interneto)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata123: 31 gruodžio 2015 - 20:27
Pas mane raudoni Jessica Phenom "Leading Lady" 4u.gif Ilgalaikis lakas išsilaiko iki 2 savaičių, nereikia lempos.
Va mano foto:
user posted image

buteliukas
user posted image
Atsakyti