Įkraunama...
Įkraunama...

Šiandien ant mano nagų

Orly Haute Red
user posted image
Atsakyti
Flormar supershine miracle U32
http://2.bp.blogspot...lormarU32_2.jpg
Atsakyti
[quote=Sky_,2015 11 17, 10:18]
Essence juodas nagų lakas. Nepatinka kad šepetukas labai storas, ant mažų nagų sunkiau būtų užtept, bet šiaip nieko.
user posted image


o man labai patinka eeence nagu lakai ir sepeteekis ju patinka wink.gif paskutiniu metu lakuojuos ju juoda spalva smile.gif
Atsakyti
Opi Just Lanai-ing Around
user posted image
Atsakyti
Vinylux-Fedora

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 02 28, 16:58)
Vinylux-Fedora

Laba grazi spalva. bigsmile.gif
Gal laka LT pirkote? Maciau VitrinaPro parduotuvese, kaip naujove reklamuoja. Bet svarbiausias klausimas: ar tikrai tiek laiko laikosi ant nagu ar vel cia tik reklama? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2016 02 28, 21:18)
Laba grazi spalva. bigsmile.gif
Gal laka LT pirkote? Maciau VitrinaPro parduotuvese, kaip naujove reklamuoja. Bet svarbiausias klausimas: ar tikrai tiek laiko laikosi ant nagu ar vel cia tik reklama? g.gif
Ne, ne LT.
Aš neseniai tik nusidažiau, tai negaliu atsakyti ar tikrai tiek laiko.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 02 28, 21:40)
Ne, ne LT.
Aš neseniai tik nusidažiau, tai negaliu atsakyti ar tikrai tiek laiko.

Dekui! 4u.gif Kad ir veliau, bet butu idomus platesnis jusu atsiliepimas. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2016 02 29, 00:23)
Dekui! 4u.gif
Kad ir veliau, bet butu idomus platesnis jusu atsiliepimas bigsmile.gif
Ok, jei tik nepamiršiu_parašysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2016 02 28, 20:18)
Laba grazi spalva. bigsmile.gif
Gal laka LT pirkote? Maciau VitrinaPro parduotuvese, kaip naujove reklamuoja. Bet svarbiausias klausimas: ar tikrai tiek laiko laikosi ant nagu ar vel cia tik reklama? g.gif

Kazkada salone dariausi manikiura su sitais lakais. Laike, kol nuaugo ir nuvaliau biggrin.gif mano nagams tai savaite smile.gif
Atsakyti
user posted image
wub.gif
Atsakyti
Šiandien ant mano nagų šis visiškai tobulas nagų lakas. Gal kiek vasariškas, tačiau labai kelia nuotaiką smile.gif

user posted image
Atsakyti