Įkraunama...
Įkraunama...

Emmaljunga

QUOTE(bambuccia @ 2015 11 16, 14:48)
Sveiutės merginos,

dar klausimukas, kuri gal turėjote/turite ir iš patirties pakomentuosite šią važiuoklę Classic duo S 2014m. Kaip pravažumas įdomų priekinių ratukų tiek žiemą, tiek smėliu. Ar nebylda, kažkaip daug klausimų kyla g.gif . Labai laukčiau iš patirties mergaičių atsakymų 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Ziema sunkiau jaigu miskuose vazinesite, amortizacijos taip pat jis turi maziausiai ,bet turi kita privaluma - manevringas. Cia jau kaip kam ko reikia wink.gif
As irgi nezinau koki siuo metu rinkciausi,gal visgi imciau city crossa jis man aukso viduriukas,nei per masyvus, minkstas, lengvas pakankamai ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2015 11 16, 17:25)
Ziema sunkiau jaigu miskuose vazinesite, amortizacijos taip pat jis turi maziausiai ,bet turi kita privaluma - manevringas. Cia jau kaip kam ko reikia wink.gif
As irgi nezinau koki siuo metu rinkciausi,gal visgi imciau city crossa jis man aukso viduriukas,nei per masyvus, minkstas, lengvas pakankamai ir t.t.



Aciu erikiuxxx, jeckau kaip sunku rinktis, butu vienas modelis, butu liuks, o dabar....
Atsakyti
QUOTE(bambuccia @ 2015 11 16, 18:18)
Aciu erikiuxxx, jeckau kaip sunku rinktis, butu vienas modelis, butu liuks, o dabar....

tikiu smile.gif ir dar priklauso kur vazinesite, kokiu metu susilauksite leliuko smile.gif ar daug pramogaujate ir t.t. smile.gif daug niuansu,kiekvienam pagal poreikius smile.gif
Atsakyti
Labas smile.gif as ir neapsisprendziu koki emuka imti, man reik tik sportines dalies, darzelyje vaikui miegoti smile.gif

Kurio vezimo sportine dalis ilgiausia, potogiausia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Grazina*: 24 lapkričio 2015 - 17:33
QUOTE(*Grazina* @ 2015 11 24, 17:33)
Labas smile.gif as ir neapsisprendziu koki emuka imti, man reik tik sportines dalies, darzelyje vaikui miegoti smile.gif

Kurio vezimo sportine dalis ilgiausia, potogiausia?

klasikiniu standartas eina smile.gif ir jos turi pilnai gulima padeti smile.gif nera super ilgos,nes pilnai paguldzius galvugalyje uzsilenkia remas ir jis labai daug vietos atima. Kai reikejo man kuo dydesnes sportines dalies pirkau ne emmaljunga,bet ten tik hamako principas...kokio amziaus jusu vaikas?
Atsakyti
Gal žinosite kuri važiuoklė turi visus keturis pripučiamus ratus ir kad priekiniai sukiotųsi? Tam jų puslapy nieko neįmanoma suprasti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Yes!!! @ 2015 11 25, 09:44)
Gal žinosite kuri važiuoklė turi visus keturis pripučiamus ratus ir kad priekiniai sukiotųsi? Tam jų puslapy nieko neįmanoma suprasti  g.gif

anksciau nebuvo g.gif o kam jum pripuciami,jie tik svorio vezimui duoda ir sunkiau valdomi..as kaip tik pries pripustus..
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2015 11 24, 22:10)
klasikiniu standartas eina smile.gif ir jos turi pilnai gulima padeti smile.gif nera super ilgos,nes pilnai paguldzius galvugalyje uzsilenkia remas ir jis labai daug vietos atima. Kai reikejo man kuo dydesnes sportines dalies pirkau ne emmaljunga,bet ten tik hamako principas...kokio amziaus jusu vaikas?

I darza varys kai jam bus apie 10-11men smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Grazina* @ 2015 11 25, 15:09)
I darza varys kai jam bus apie 10-11men smile.gif

Tuomet imkit city crosa, na is klasikiniu sportiniu smile.gif tikrai tokiam amziui pakaks vietos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2015 11 25, 18:30)
Tuomet imkit city crosa, na is klasikiniu sportiniu smile.gif tikrai tokiam amziui pakaks vietos  mirksiukas.gif

Aciu wink.gif
Atsakyti
O kaip Nitro City modeliukas?
Atsakyti
QUOTE(*Grazina* @ 2015 11 26, 12:00)
O kaip Nitro City modeliukas?

kietesnis jis, bet manevringas..ziurint ko jum reikia smile.gif jaigu gatves vezimo taip puikus, jaigu miskuose ir gamtoje imciau krosiuka smile.gif
Atsakyti