Įkraunama...
Įkraunama...

Emmaljunga

QUOTE(erikiuxxx @ 2015 11 26, 18:07)
kietesnis jis, bet manevringas..ziurint ko jum reikia smile.gif jaigu gatves vezimo taip puikus, jaigu miskuose ir gamtoje imciau krosiuka smile.gif

Jis darzelyje stoves ir bus naudojamas, kaip lovyte.. Miegos lauke,grynam ore, ant asfalto tiesiog stoves smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Grazina* @ 2015 11 27, 17:49)
Jis darzelyje stoves ir bus naudojamas, kaip lovyte.. Miegos lauke,grynam ore, ant asfalto tiesiog stoves smile.gif

manau ner skirtumo,nes sportine dalis abieju vienoda smile.gif
Atsakyti
Laba diena,

Įsigijau Emmaljunga vežimėlį, be automobilinės kėdutės. Gal galite patarti, ar vėžimėliui tinka tik tos pačios firmos autokėdutės ar ir kitų firmų? Kokios sistemos apskritai reikia?
Atsakyti
QUOTE(Longitude @ 2015 12 04, 19:18)
Laba diena,

Įsigijau Emmaljunga vežimėlį, be automobilinės kėdutės. Gal galite patarti, ar vėžimėliui tinka tik tos pačios firmos autokėdutės ar ir kitų firmų? Kokios sistemos apskritai reikia?

dar maxi cosi tikrai tinka wink.gif reikia tik spec adapterio smile.gif
as turejau abi kedutes,man uz emmaljunga geresnes ner wub.gif


tiesa mamytes siuo metu babycenter nuolaidos ,kam reikia kokio vezimelio super wub.gif
https://www.facebook...ius/?fref=photo
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2015 12 05, 00:11)
dar maxi cosi tikrai tinka wink.gif reikia tik spec adapterio smile.gif
as turejau abi kedutes,man uz emmaljunga geresnes ner  wub.gif
tiesa mamytes siuo metu babycenter nuolaidos ,kam reikia kokio vezimelio super  wub.gif
https://www.facebook...ius/?fref=photo


Supratau, ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Longitude @ 2015 12 05, 12:04)
Supratau, ačiū.

ner uz ka smile.gif emmuku kedutes dar turi privaluma,nes ju naudojamas adapteris padaro kedute gulstesne arba statesne wink.gif reguliuojasi smile.gif labai patogu,kai vaikutis miega
Atsakyti
Tik bent kai klausiau vasarą babycenter, tai jie sakė, kad nelabai populiarios ir brangios tos Emmaljunga kėdutės, tai nebepardavinėja jie jų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jearmaine: 09 gruodžio 2015 - 10:17
QUOTE(jearmaine @ 2015 12 09, 10:17)
Tik bent kai klausiau vasarą babycenter, tai jie sakė, kad nelabai populiarios ir brangios tos Emmaljunga kėdutės, tai nebepardavinėja jie jų.


Man jie sakė, kad emmaljunga kėdutės net nebegaminamos unsure.gif
Atsakyti
keista ir man ju pozicija del emmuku kedutes,nes as turejau maxi cosi man tai ner ka lyginti su emmaljunga.
Atsakyti
sakykit, gal kas turit patirties su emmaljungu pirkimu is uzsienio? gal buna kokiu akciju, isparduotuviu ar pan? g.gif
Atsakyti
QUOTE(EnBlanc @ 2015 12 09, 22:52)
sakykit, gal kas turit patirties su emmaljungu pirkimu is uzsienio? gal buna kokiu akciju, isparduotuviu ar pan?  g.gif

kai man reikejo tai nauju kainos buvo didesnes negu cia pas mus...Juk galima ir nuolaida gauti smile.gif ir garantinis garantuotas..
jaigu naudotas tai nerizikuociau siustis, yra tikrai pilna skelbimu pas mus



na kas jau mate nauja 2016m kolekcija ?? kokie ispudziai ? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(EnBlanc @ 2015 12 09, 22:52)
sakykit, gal kas turit patirties su emmaljungu pirkimu is uzsienio? gal buna kokiu akciju, isparduotuviu ar pan?  g.gif



QUOTE(erikiuxxx @ 2015 12 09, 23:12)
kai man reikejo tai nauju kainos buvo didesnes negu cia pas mus...Juk galima ir nuolaida gauti smile.gif ir garantinis garantuotas..


drinks_cheers.gif Aš irgi daug ieškojau, bet Lietuvoj gavosi gerokai pigiau blink.gif
Atsakyti