Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis

QUOTE(cipciukas @ 2009 01 06, 22:57)
Stala ištepi gausiai aliejumi ( ne sviestu schmoll.gif  ) , ir ant jo dedi gabalėlį pakilusios ir rankomis suformuotos i ( žemaičiu blyna panašų) tešlos gabalėlį, pakočioji 30 cm. blyna , padedi kočėlą ir pradedi tampyti iki laikraščio plonumo ( pirštų galiukais ) , sekantį blyna jau kočioji ant kito paviršiaus ( spintelės) , perkeli i centra ištampyto blyno , ir viskas iš pradžių , perkelti galite susukta ant kočėlo ( aš to nedarau  rolleyes.gif ) .

Klauskite jei kas neaišku  mirksiukas.gif

tai reik panašiai daryti kaip skruzdelyną, tik skruzdelyna visą laiką kočioji, o čia pakočioji ir nuo centro tampyti reikia? blush2.gif
Atsakyti
Imi už kraštelio ir jis savaime tempiasi nuo centro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2009 01 06, 22:13)
Gal pagal ta pati kepem, nes ir man sluoksniai nesigavo  g.gif as kepiau pagal toki, kur vaizdziai pavaizduota kaip daryt. Per google radau.

Taip pagal ta pati reiskiasi doh.gif doh.gif reiskiasi ten tas receptas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Chilly @ 2009 01 06, 22:47)
Cipciuk, jus esate pati ziauriausia, siame forume sutikta moteris  doh.gif  Tiesiog budelis, zudantis su nuotraukomis  doh.gif

lotuliukas.gif

QUOTE(cipciukas @ 2009 01 06, 22:57)
Stala ištepi gausiai aliejumi ( ne sviestu schmoll.gif  ) , ir ant jo dedi gabalėlį pakilusios ir rankomis suformuotos i ( žemaičiu blyna panašų) tešlos gabalėlį, pakočioji 30 cm. blyna , padedi kočėlą ir pradedi tampyti iki laikraščio plonumo ( pirštų galiukais ) , sekantį blyna jau kočioji ant kito paviršiaus ( spintelės) , perkeli i centra ištampyto blyno , ir viskas iš pradžių , perkelti galite susukta ant kočėlo ( aš to nedarau  rolleyes.gif ) .

va še tau boba ir devintinės doh.gif iš kuur tiek stalų ir spintelių gaut unsure.gif
Atsakyti
O tuos iskilusius teslos gabalelius reikia iskarto kocioti,paminkyti jau nereikia g.gif
Dar klausimelis,ant pirmojo istampyto blyno reikia uzpilti gausiai sviesto ir tik tada ant jo deti antraji tampymui blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neryte: 07 sausio 2009 - 10:08
QUOTE(Neryte @ 2009 01 07, 11:06)
O tuos iskilusius teslos gabalelius reikia iskarto kocioti,paminkyti jau nereikia  g.gif
Dar klausimelis,ant pirmojo istampyto blyno reikia uzpilti gausiai sviesto ir tik tada ant jo deti antraji tampymui  blush2.gif

nea nereikia minkyti. Pakocioji ir tampai. mirksiukas.gif
Taip ant pirmojo istampyto lapo pilate gausiai sviesta + cukru ir ant virsaus deti antraji gabaleli tampymui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2009 01 07, 10:06)
O tuos iskilusius teslos gabalelius reikia iskarto kocioti,paminkyti jau nereikia  g.gif
Dar klausimelis,ant pirmojo istampyto blyno reikia uzpilti gausiai sviesto ir tik tada ant jo deti antraji tampymui  blush2.gif


Ne , tik su rankomsuformuiju toky lynelį , kaip žemaičių blynas .
Gausiai ištepi sviestu ir priberi daug cukraus .
Atsakyti
Na ka ir aš šiandien bandysiu tą grožį, kaži kaip gausis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 06, 22:57)
Stala ištepi gausiai  aliejumi ( ne sviestu schmoll.gif  ) , ir ant jo dedi gabalėlį pakilusios ir rankomis suformuotos i ( žemaičiu blyna panašų) tešlos gabalėlį, pakočioji 30 cm. blyna , padedi kočėlą ir pradedi tampyti iki laikraščio plonumo ( pirštų galiukais ) , sekantį blyna jau kočioji ant kito paviršiaus ( spintelės) , perkeli i centra ištampyto blyno , ir viskas iš pradžių , perkelti galite susukta ant kočėlo ( aš to nedarau  rolleyes.gif ) .

Klauskite jei kas neaišku  mirksiukas.gif

O tai gal man tas šimtalapis nesitampė, nes Cipsiuko recepte parašyta, jog „dedamas ant stalo patepto sviestu ir pradedama tampyti i visas puses“. Aš taip ir dariau - stalą ištepiau sviestu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiosyte: 07 sausio 2009 - 13:49
QUOTE(Chilly @ 2009 01 07, 11:27)
nea nereikia minkyti. Pakocioji ir tampai.  mirksiukas.gif
Taip ant pirmojo istampyto lapo pilate gausiai sviesta + cukru ir ant virsaus deti antraji gabaleli tampymui  mirksiukas.gif


Aciu 4u.gif
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 07, 12:09)
Ne , tik su rankomsuformuiju toky lynelį , kaip žemaičių blynas .
Gausiai ištepi sviestu ir priberi daug cukraus .

Aciu 4u.gif

QUOTE(lotute @ 2009 01 07, 14:26)
Na ka ir aš šiandien bandysiu tą grožį, kaži kaip gausis blush2.gif

Laukiam rezultatu mirksiukas.gif
Ir as kaupiuosi,gal savaitgali reikes bandyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2009 01 07, 14:22)
Laukiam rezultatu  mirksiukas.gif
Ir as kaupiuosi,gal savaitgali reikes bandyti  ax.gif

jau pradejau daryti, dabar galvoju, kaip reikia nuplikyti tas aguonas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiosyte @ 2009 01 07, 14:47)
O tai gal man tas šimtalapis  nesitampė, nes Cipsiuko recepte parašyta, jog „dedamas ant stalo patepto sviestu ir pradedama tampyti i visas puses“. Aš taip ir dariau - stalą ištepiau sviestu g.gif


Nemanau, kad tai pagrindine ir lemtinga klaida. As ir visuomet stala tik sviestu tepu, nes taip cipciuko recepte buvo parasyta.
Kai man buvo tokia pati beda cipciukas sake, kad buvo per mazai minkyta tesla. Ji minejo, kad kuo ilgiau tesla minkoma tuo ji tampa elastingesne. As minkiau apie 35 min., bet matyt to buvo per mazai. Itariu, kad ir pas tave ta pati problemele buvo mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(lotute @ 2009 01 07, 15:49)
jau pradejau daryti, dabar galvoju, kaip reikia nuplikyti tas aguonas? g.gif


Paprasciausiai, uzpilk verdanciu vandeniu ir siek tiek palaikyk mirksiukas.gif Po kurio laiko nusunk ir sumalk jas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chilly: 07 sausio 2009 - 14:52