Įkraunama...
Įkraunama...

> Kinų Kuoduotieji šunys (30 tema)

Selfish, visai neblogai, tik dar lengviau būtų kuo arčiau odos skusti, nepaliekant plauko.
Atsakyti
QUOTE(Tuse @ 2014 07 03, 21:38)
Selfish, visai neblogai, tik dar lengviau būtų kuo arčiau odos skusti, nepaliekant plauko.

As ja pirmu numeriu skutu tik pilva su nuliniu,,, ir taip man ji nusidrasko paskui po proceduru.... ypac kakla,,, patepu su alijosium ir praeina kazkaip baisu man ja visa plikai nuskust...
Atsakyti
Labai gražiai nukirpai thumbup.gif Tik aš nuo nugarytės daugiau nuimčiau, iki šviesių plaukučių. Nepatinka man tie ant nugaros karčiai. Ypač matosi 3 nuotraukytėje. Palikčiau tik iki keteros, na kur menčių kauliukai (nežinau kaip pas šunis tie kaliukai vadinasi blush2.gif g.gif )
Atsakyti
QUOTE(Nikutis @ 2014 07 04, 08:06)
Labai gražiai nukirpai thumbup.gif Tik aš nuo nugarytės daugiau nuimčiau, iki šviesių plaukučių. Nepatinka man tie ant nugaros karčiai. Ypač matosi 3 nuotraukytėje. Palikčiau tik iki keteros, na kur menčių kauliukai (nežinau kaip pas šunis tie kaliukai vadinasi blush2.gif  g.gif )

As pasikliaunu moterim kuri man ja visa apzelusia pavasary kirpo, na ji veisia bisonus berods, lankosi parodose tai gal sakau zino ka dare, tai daug maz pagal ja toliau taip ir kerpu, gal siek tiek palieku ir daugiau, ax.gif
Atsakyti
Tai ir sakau, kad pūką galima kirpti kaip širdis geidžia, galima išskutinėti visokius ornamentus(gaila, kad neišsisaugojau nuotraukyčių) Šiaip reiktų žiūrėti kas kiekvienu atveju labiau tinka. Jei šuniukas labiau ilgesnio korpuso tada aš gal ir palikčiau daugiau plaukų ant keteros, o jei trumpesnio tada nuskusčiau. Su kojinytėmis irgi tas pats, jei šuniukas ilgesnių kojų, tada ir plaukai ant kojų paliekami aukščiau, o jei trumpakojis, reiktų plaukų liniją žeminti. Kirpimu galima užmaskuoti trūkumus ir išryškinti privalumus. Parodose plikiems šunimis labai sunku, jie kaip ant delno. Nors į tai irgi reiktų atkreipti dėmesį. Daug lengviau kitų veislių atstovams.
Atsakyti
Manau nei viena kirpeja geriau neismanys kirpimo suns, negu butent tos veisles veisejas. As kiek supratau Selfish norejo,kad puke atrodytu kaip pilikas kinas, tai plauku ir as numazinciau ant nugaros, karciai graziau krikstu smile.gif
kojos man grazu, pirmas vaizdas fainas tikrai liuks drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif 4u.gif

Nikuti ,o kaip su kaklu ne per daug nuimti sonai ten ? unsure.gif as saviskiai,kai kakla skutu irgi vis atrodo,kad per daug nuimu unsure.gif

O man nieko ner graziau uz sutvarkyta puki wub.gif Spurgyte seniai rodes,reiks paprasyti foto kokios smile.gif

man sis pukus wub.gif

http://www.chinesecr....html#mainimage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 04 liepos 2014 - 13:08
Gal kas turite toki guoli ?

user posted image

user posted image

biggrin.gif
user posted image

Tuse man kazka panasaus esi rodziusi,bet be ausu..nebeatsimenu pavadinimo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 04 liepos 2014 - 13:36
labai gražus pūkutis thumbup.gif
Supratau ko klausei mirksiukas.gif , aš nuimu visur daug. Zuzkai palieku plaukus tik ant kakliuko viršaus, šonus nuskutu, nors ten tokie reti auga, bet man jau negražu. O kojų viršus(petys) irgi nuskustas, paž jos Pedigree, niekur nepamatysi per daug palikta. Nebent šioje nuotraukoje
user posted image
Bet taisyklių kiek palikti plaukų tikrai nėra. Kai kas ir su barzdomis šunis išstatinėja, nors gyvai neteko matyti, bet nuotraukų daug.
Oi koks guolis gražus, bet toks tinka tik suaugusiam šuniui, mažiai apkramsnotų kraštus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutis @ 2014 07 04, 13:44)
labai gražus pūkutis thumbup.gif
Supratau ko klausei mirksiukas.gif , aš nuimu visur daug. Zuzkai palieku plaukus tik ant kakliuko viršaus, šonus nuskutu, nors ten tokie reti auga, bet man jau negražu. O kojų viršus(petys) irgi nuskustas, paž jos Pedigree, niekur nepamatysi per daug palikta. Nebent šioje nuotraukoje

Bet taisyklių kiek palikti plaukų tikrai nėra. Kai kas ir su barzdomis šunis išstatinėja, nors gyvai neteko matyti, bet nuotraukų daug.
Oi koks guolis gražus, bet toks tinka tik suaugusiam šuniui, mažiai apkramsnotų kraštus doh.gif

Zuzu wub.gif wub.gif aha kaklas koks plikas jos unsure.gif as labai bijau eksperementuoti verysad.gif ir ausytes noreciau labiau patrumpinti,bet irgi bijau unsure.gif


Nu maniskiai tikriausiai tiktu, nes jis pas mane namie s vis nieko nera sugriauzus..tik vaiku lego kaladeles mego nesioti, bet gal kas namie visad kazkas yra..tai neliudi vaikas.. O gal kad tingine ji pas mane biggrin.gif jai pamiegoti ydomiau biggrin.gif

tik va dydziai ydomus,man atrodo vienas mazokas, o kitas dydokas ?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 04 liepos 2014 - 13:48
Tai jau pirksi biggrin.gif Pas mane yra tas plastmasinis blūdas, pirkau kai Zuzu laukėsi, tai mažiai truputuką apkramtė kraštus, dabar jau niekas nieko negraužia. Jo ilgis 88 cm, visi keturi šunys sutelpa. Bet Zuzu su vaikučiais buvo pats tas, žiūrėjau, kad ji galėtų išsitiesus maitinti šuniukus, bet vietos dar likdavo. Jei jau rinktis iš tų dviejų dydžių tai aš pirkčiau didesnį, juk dar ir patiesti ką nors minkšto reikia. Pas mane dar yra medžiaginė būda 45 cm, tai tik vienam gulėti, du jau netelpa. Labai šunys jį mėgsta, jei kuris įsitaiso, tai kiti pradeda volioti po grindis, dūksta. Ta būda pirkta Guciukui, jai jau virš 5 metų, ir nieko, sveika thumbup.gif
Papildyta:
Ausis skutu tik pūkėms, bet tikrai ne galiukus, o visas ausis, taip kaip šioje nuotraukoje thumbup.gif user posted image
Plikų ausys pas maniškius plaukuotos. Plaukučių nepakerpu, bet jie ir nebeauga.
Atsakyti
aha patiko,visai noreciau smile.gif ir prieziura sitos budos lengva turetu buti,viduje tik pagalvele ya ax.gif as kazkurioje parodoje maciau buda,kuri persilenkia ir buna guolis. Kaina buvo jos gera..gal reikejo paimti.
Maniske tai neturi budos, pas ja tik guolis vienas,bet man jis kazkaip nelabai blush2.gif
musu sitas
user posted image

Na tai va,nenoriu as skusti kaip pukei blush2.gif ,bet auginti irgi nelabai gaunasi, bandau iki puses kirpti jai..panasiai,kaip jorkams palieka ax.gif nes atsibodo laukti,kol auginau atrode ,kaip triusis biggrin.gif
https://www.facebook...2...e=3
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 04 liepos 2014 - 14:49
Kas liečia tos būdos, tai mūsų tokia ir yra, kai šunys ant viršaus užlipa tai ji susiploja į guolį. Nemanau, kad taip specialiai pagaminta.
erikiuxxx, tu jau nepyk, bet plikiems nuskustos iki pusės ausys man nepatinka. Zuzu kai buvo 11 mėnesių(pedigree paž) taip buvau nuskutusi, atrodė katastrofiškai. Na jei jos ausys būtų buvusios mažo apaugimo gal dar ir nieko būtų, bet pas ją daug plaukų, galva kaip kopūstas atrodė su styrančiais ausų galiukais, nu man ne, negražu buvo. Dar pūkams gal ir galima kentėti, bet plikiems arba taip arba taip. Gal tu pabandyk užauginti plaukus? Juk nuskusti suspėsi bet kada?
Atsakyti