Įkraunama...
Įkraunama...

> Kinų Kuoduotieji šunys (30 tema)

Erikiux, tu va man kokį buvai suradus
user posted image
Man tai ir be lempučių gerai būtų, bet jie nelabai dideli būna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tuse: 04 liepos 2014 - 20:52
Oi, nepykit panos, bet man čia nupušimas visiškas doh.gif Netikiu, kad šuo norėtų lįsti į tokią šviečiančią skraidančią lėkštę cool.gif
Atsakyti
Aš tai buvau tokią nusižiūrėjusi be lempučių, kiaušinis vadinasi, o Erikiux paturbintą varijantą man surado, ten gal netgi su muzika biggrin.gif , bet neišsisaugojau nuorodos. O šiaip tai, nesusireiškminkit taip dėl tų guolių, šuniukai geriausiai jaučiasi šeimininko lovoje thumbup.gif . Erikiux, tai ta sofa tau jau nepatinka doh.gif ?
Va tokia man faina, bet pagalvojus nuspręndžiau nemėtyti pinigų, nors maniškės ir daug būna guoliuose
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tuse: 04 liepos 2014 - 21:36
QUOTE(Nikutis @ 2014 07 04, 21:08)
Oi, nepykit panos, bet man čia nupušimas visiškas doh.gif  Netikiu, kad šuo norėtų lįsti į tokią šviečiančią skraidančią lėkštę cool.gif

lotuliukas.gif nu ne su lemputem nepirksiu biggrin.gif

jo tuse cia ta rozine, bet man rodos mano tos su ausytemis tada geriau gal smile.gif

del guolio to dvigubo, tokie tikrai yra smile.gif internete labai brangus,parodoje siule uz 60lt doh.gif
stai toks, tiesa sudvejojau del prizuros

http://dogus.lt/bude...da-su-pedutemis

Man tik atrodo,kad musu plikiams prie tu plastikiniu liestis nemalonu bus, pagalvele tai tik ant dugno, o prie sonu prisilietus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 07 05, 03:00)
lotuliukas.gif  nu ne su lemputem nepirksiu  biggrin.gif

jo tuse cia ta rozine, bet man rodos mano tos su ausytemis tada geriau gal smile.gif

del guolio to dvigubo, tokie tikrai yra smile.gif  internete labai brangus,parodoje siule uz 60lt doh.gif
stai toks, tiesa sudvejojau del prizuros

http://dogus.lt/bude...da-su-pedutemis

Man tik atrodo,kad musu plikiams prie tu plastikiniu liestis nemalonu bus, pagalvele tai tik ant dugno, o prie sonu prisilietus  unsure.gif

Štai šis guolis man patinka thumbup.gif Saviškį esu skalbusi skalbimo mašinoje, formos neprarado, tik medžiaga truputį gunguliukais nuėjo. Bet gal čia geresnė medžiaga g.gif Už 60 lt manau galima pirkti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutis @ 2014 07 05, 13:23)
Štai šis guolis man patinka thumbup.gif Saviškį esu skalbusi skalbimo mašinoje, formos neprarado, tik medžiaga truputį gunguliukais nuėjo. Bet gal čia geresnė medžiaga g.gif Už 60 lt manau galima pirkti mirksiukas.gif

Na siu brangiu gal ir geresne medziaga smile.gif
Bet parodoje tai buvo nemenko dydzio jis,kazi ar sutalpinciau i skalbianke unsure.gif
Na reiks pasidairyti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 07 06, 00:00)
Na siu brangiu gal ir geresne medziaga smile.gif
Bet parodoje tai buvo nemenko dydzio jis,kazi ar sutalpinciau i skalbianke unsure.gif
Na reiks pasidairyti drinks_cheers.gif

Na aš tą 45 cm būdą skalbiau ir ne vieną kartą, ji viduje iš parolono, sulanksčiau ir viskas. Formos neprarado. Tik tas viduje paklotėlis sušoko į kažkokį gniužulą, tai jį išmečiau, į vidų juk galima patiesti bet ką.
Atsakyti
Mano pikačiu biggrin.gif
cia ale '' nu gerai gerai, fotkink tik greiciau'' biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos
Mergaites sakykit ar karpot nagucius savo suniuku ir ausytes ar valot daznai
Aciu
Atsakyti
Nagus ir ausis tvarkome pagal poreikį, jei daug vaikštote asfaltu, kirpti reikės rečiau, sveikam ir teisingai maitinamam šuniui ausys neturėtų terštis.
Atsakyti
Šiandien netikėtai pavyko pafotografuoti savo šuniukus. Labai nesmerkit, nes jie neskusti. Tiesiog viskas įvyko ekspromtu smile.gif
Visi kartu
user posted image
labai karšta
user posted image
Guciukui saulės niekada nebus per daug smile.gif
user posted image
Zuzu su Tina kaip visada sulipusios
user posted image
kregždutė
user posted image
user posted image
čia puikiai matosi kiek nedaug Gucis apžėlęs
user posted image
Zuzu jau pavėsinėje
user posted image
Alexsytė
user posted image
Zuzu bando perlipti tvorelę, nori pas mane į daržą smile.gif
user posted image
Atsakyti
Nikuti, grazios nuotraukutes!!! Zuzu kokia grazuole wub.gif labai ji man patinka smile.gif seilejuos i plikius ziuredama smile.gif
As jau visa spurdu labai noriu plikos kalytes, kadangi jau sia vasara neradau, teks laukti kitos vasaros su viltim kad atsiras mano svajone wub.gif
Atsakyti