Įkraunama...
Įkraunama...

> Kinų Kuoduotieji šunys (30 tema)

QUOTE(cinde @ 2014 09 03, 09:43)
Sveiki, na mes jau grizome smile.gif gal galite parekomenduoti hendlere vilniuje? smile.gif

Sveiki sugrįžę 4u.gif . O jei kaip griežtai, iškart pas hendlerę biggrin.gif . O kaip skiepai, paskiepytas jis jau pilnai? Tai parodykit, koks ištikro tas šuniukas yra smile.gif . Dėl vyrų, tai mano šunys nei vienas su vyrais nedraugauja, nebent nuo stalo maisto duoda, tada trumpai padraugauja ax.gif
Atsakyti
Taip, jis pilnai paskiepytas, olandijoje daugiau skiepu nei lietuvoje mazyliams.. mes bandem vakar ji nufotografuoti, bet nepavyko, malesi pirmyn atgal kaip pasiutes biggrin.gif
dar sako, kad pateles pasirenka vyrus, o patinai moteris smile.gif
Papildyta:
Rodomes smile.gif)

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(cinde @ 2014 09 03, 16:47)
Taip, jis pilnai paskiepytas, olandijoje daugiau skiepu nei lietuvoje mazyliams.. mes bandem vakar ji nufotografuoti, bet nepavyko, malesi pirmyn atgal kaip pasiutes biggrin.gif
dar sako, kad pateles pasirenka vyrus, o patinai moteris smile.gif
Papildyta:
Rodomes smile.gif)

user posted image

user posted image


Koks fainuolis!!! Ir kookia krutine smile.gif
Iz poros men ir mes bandysim pas Diana eiti mokytis elgtis graziai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuoduotoji @ 2014 09 03, 15:52)
Koks fainuolis!!! Ir kookia krutine smile.gif
Iz poros men ir mes bandysim pas Diana eiti mokytis elgtis graziai smile.gif


susitiksim dar karta 4u.gif tik sikart vaikai bus su uodegom bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(cinde @ 2014 09 03, 16:55)
susitiksim dar karta 4u.gif tik sikart vaikai bus su uodegom  bigsmile.gif

Tikrai biggrin.gif ir si kart abu berniukai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuoduotoji @ 2014 09 03, 16:56)
Tikrai biggrin.gif ir si kart abu berniukai biggrin.gif


Kad anakart mergicka buvo wink.gif))
Atsakyti
cinde, nu fainas vaikis thumbup.gif tik mane labiausiai domina nuotraukos ne sėdinčio, o visu ūgiu mirksiukas.gif Kad jis fainas aš jau anksčiau mačiau, dabar įdomu kaip jis augs. Ar viską apžiūrėjai? Ar daug turite pieninių dantukų? Turiu omeny kandžius ir iltis. Kadangi esi žalia šioje veislėje noriu truputuką apšviesti. Neleisk vaikams ir aišku patys netampykite šuniukui iš nasrų žaislų, nes galite sugadinti sąkandį arba net netekti dantų. Stebėk iltis, nes ne visiems kinų kuoduotiems šuniukams jos keičiasi į nuolatines, o jei keičiasi dažnai tenka pienines rauti. Dėl dantų aklai nepasitikėk veterinarais, nes ne visi žino šios veislės subtilybių. Vnž jei tik kils klausimų, rašyk. Be to tikrai žinau, kad iškils klausimų dėl šuniuko sutvarkymo, patariu kreiptis į Zarutę. Ji vilnietė ir labai puiki moteris thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cinde @ 2014 09 03, 16:47)
Taip, jis pilnai paskiepytas, olandijoje daugiau skiepu nei lietuvoje mazyliams.. mes bandem vakar ji nufotografuoti, bet nepavyko, malesi pirmyn atgal kaip pasiutes biggrin.gif
dar sako, kad pateles pasirenka vyrus, o patinai moteris smile.gif

Na, taip, berods aš Smaily irgi skiepijau tik nuo pasiutligės, nes ji atvažiavo pas mane iš Nyderlandų jaunesnė nei 3 mėn. Jie ne tik skiepų daugiau daro, bet dar ir nuodija šuniukus vaistais nuo kirminų nuo 2 savaičių kas 2 sav, tai 3 mėn 6 kartus maniškė nukirminta buvo doh.gif . Dėl fotografavimo pilnai suprantu, aš saviškių net nesivarginu fotografuoti, negadinu sau nervų biggrin.gif , man fotiko naujo reikia verysad.gif . Va Cukrus su vaiku kol mylavosi, pagavau
user posted image
Cinde, pasverkit saviškį, įdomu kiek kg džiaugsmo parsivežėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutis @ 2014 09 03, 18:41)
cinde, nu fainas vaikis thumbup.gif  tik mane labiausiai domina nuotraukos ne sėdinčio, o visu ūgiu mirksiukas.gif  Kad jis fainas aš jau anksčiau mačiau, dabar įdomu kaip jis augs. Ar viską apžiūrėjai? Ar daug turite pieninių dantukų? Turiu omeny kandžius ir iltis. Kadangi esi žalia šioje veislėje noriu truputuką apšviesti. Neleisk vaikams ir aišku patys netampykite šuniukui iš nasrų žaislų, nes galite sugadinti sąkandį arba net netekti dantų. Stebėk iltis, nes ne visiems kinų kuoduotiems šuniukams jos keičiasi į nuolatines, o jei keičiasi dažnai tenka pienines rauti. Dėl dantų aklai nepasitikėk veterinarais, nes ne visi žino šios veislės subtilybių. Vnž jei tik kils klausimų, rašyk. Be to tikrai žinau, kad iškils klausimų dėl šuniuko sutvarkymo, patariu kreiptis į Zarutę. Ji vilnietė ir labai puiki moteris thumbup.gif


4u.gif pieninius turim berods visus, visi priekiniai, iltiniai vietoje smile.gif gal zinot kaip jakovas ar zino sia veisle?

o sveria jis mazdaug 4-4,2kg, kaskart vis kitaip rodo nuo makalavimosi smile.gif
Atsakyti
Cukrus tikras gražuolis thumbup.gif , įdomu kaip tie juodi plaukučiai kris ant baltų karčių smile.gif Atvirkštinis variantas nei pas tėtį mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(cinde @ 2014 09 03, 22:22)
4u.gif  pieninius turim berods visus, visi priekiniai, iltiniai vietoje smile.gif gal zinot kaip jakovas ar zino sia veisle?

o sveria jis mazdaug 4-4,2kg, kaskart vis kitaip rodo nuo makalavimosi smile.gif

Labai daug sveriate g.gif Maniškės mergytės 3 mėn 3 kg nesvėrė, o tokį svorį pasiekė tik 7 mėn. Tikėkimės, kad neišaugs į dičkį mirksiukas.gif
Jakovas gerai nusimano šią veislę. Jis mano patinukui traukė pienines iltis, tik kol nuolatinės neišaugs iki pusės dydžio pieninių nereikia traukti, reikia stebėti kaip auga, ar nekreivina dantų. Bet svarbiausia statykite ausis, dabar mačiau, kad jos atskirai paklijuotos, gal ir užtenka, bet kad tik jos nelinktų per pusę. Kaip minėjau susisiekite su Zarute, ji pakonsultuos jei kas bus neaišku.
Atsakyti
Na taip, svoris maždaug padvigubės dar. Arba beveik padvigubės.. Mano pirmos vados šuniukai apie 2,5 kg svėrė 3 mėn, antros vados nežinau kur užsirašiusi g.gif. Radau ir antros vados, 12 savaičių savaičių svėrė 2,5-3,1 kg.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tuse: 03 rugsėjo 2014 - 21:13
na jis dar gerai paedes yra, reikes dietos laikytis, jis gimes birzelio 1 diena. smile.gif
Papildyta:
gal galetumet zarutes kontakta atsiusti i privata? 4u.gif
Atsakyti