Įkraunama...
Įkraunama...

> Kinų Kuoduotieji šunys (30 tema)

Sveikutes
Cindi as ausytes klyjuodavau kas 3/4dienas. Ilgai mum tas vargas buvo biggrin.gif gal iki 7.5men
Del darymo namuose,tai gal nuo 6men jaigu laiku isvedus nedare. Budavo namie palute , nespejus isvesti visad reikalus atlikdavo tik ant jos.
Miegam lovoje biggrin.gif

Nikuti, net nezinau del parodos. Jai vaziuoti reiktu 2dienom,tada vel vienai nakvoti liudna butu biggrin.gif
Is vis kazkaip ziemai galvoju jau niekur nebedalyvauti.

Vat del klubo nezinau,nepatinka man musu klubas schmoll.gif Tik pinigus surinkti ir tiek..Irgi galvoju apie dekoraskiu kluba,o kokiam mieste jis randasi ?
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 09 16, 13:36)
Vat del klubo nezinau,nepatinka man musu klubas  schmoll.gif Tik pinigus surinkti ir tiek..Irgi galvoju apie dekoraskiu kluba,o kokiam mieste jis randasi ?

Su tuo klubu reikia bendrauti tik telefonu ir internetu, nes pirmininkė gyvena Šiauliuose, o pats klubas priregistruotas LKD patalpose. Bet man patikdavo, kad ten viskas labai lankstu, paskambindavau, susitardavau dėl parodos, dokumentus nusiųsdavau į paštą, o pinigus dažniausiai sumokėdavau parodose. Be to klubo organizuotose parodose kaina būdavo per pusę. Tik gaila, kad liko tik viena metuose.
Atsakyti
Erikiuks, kokiam klube tu?
Atsakyti
Nikuti reiks tada gerai pagalvoti, nes si menesi baigesi metinis mokestis .
QUOTE(Kuoduotoji @ 2014 09 16, 11:43)
Erikiuks, kokiam klube tu?

Mes VSMB . Visiskai nepatinka schmoll.gif
Anais metais pavelavau uzregistruoti i cacibus viena diena,tai nesutiko pirmine kaina duoti doh.gif is principo is vis nesiregistravau .

Su Kaunu panasiai buvo, uzregistravau tik vienai dienai pirmine kaina. Veliau kai jau buvo kainos paskutines sugalvojau,kad noriu ir antra diena dalyvauti. Parasiau savo klubui,tai jie atkirto..galima uzregistruoti,bet ar matet kokios dabar yra paskutines kainos ?????
Paskambinau pati i Kauna, jie man graziai ir sako: Zinoma uzregistruosime ,kainuos jums pirmines kainos skirtumas wub.gif vat taip va,nei prasiau nei ka. O musu klubas iskart atkirto,kad reiks moketi paskutine kaina ir dar kaip vienos dienos doh.gif

Oi daug marazmu su jais tuejau, nesuprantu uz ka jie pinigus ima doh.gif
Atsakyti
Šiaip į parodas aš visada registruodavausi pati internetu, per klubą tik tada kai susivėlindavau su registracija. Pirmininkė maloniai padėdavo jei būdavo galimybė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutis @ 2014 09 16, 15:21)
Šiaip  į parodas aš visada registruodavausi pati internetu, per klubą tik tada kai susivėlindavau su registracija. Pirmininkė maloniai padėdavo jei būdavo galimybė thumbup.gif

As dabar jau irgi pati. doh.gif
Papildyta:




o as jau seniai nebeatsimenu kada Colos odele tokia svelni buvo wub.gif ilgai kovojau su berimais verysad.gif dabar jau geriam atibijotikus
Atsakyti
Mano gražuolytė su savo šeimininke wub.gif Negaliu atsistebėti, kokia iš galvytės ji panaši į Zuzu wub.gif
user posted image
Zuzu surujojo, nutariau praleisti kergimą. Nors ir esu susitarusi su patino šeimininke, bet palauksiu sekančios rujos. cindes patinuko man labiau patinka kraujai, tikiuosi, kad išaugs į gražuolį ir abu man padovanos superinių vaikiukų. Kaip bijau, kad neatsilaikysiu ir norėsiu vėl pasilikti šuniuką. Nors iš kitos pusės žiūrint vėl turėčiau su kuo po parodas lakstyti thumbup.gif
Atsakyti
Fainai Adelaidei wub.gif noreciau ir as agility,bet labai jau toli sad.gif neturiu kolkas tiek laiko verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 09 16, 17:50)
Fainai Adelaidei  wub.gif  noreciau ir as agility,bet labai jau toli sad.gif neturiu kolkas tiek laiko  verysad.gif  verysad.gif

Sveikinu, erikiuxxx, fotokonkurse užėmus 3 vietą thumbup.gif drinks_cheers.gif Labai graži tavo nuotrauka, ach, gaila, kad mane išmetė iš konkurso. doh.gif Jei dar kada bus konkursas apie gamtą duok žinoti, aš ten niekada neužeinu. Turiu dar vieną gražią nuotrauką. Kai buvome seminare paukščiukas atsitupė ant mūsų mašinos, toks ryškus, gražus wub.gif Jei rasiu nuotrauką įkelsiu parodyti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutis @ 2014 09 16, 15:59)
Sveikinu, erikiuxxx, fotokonkurse užėmus 3 vietą thumbup.gif  drinks_cheers.gif Labai graži tavo nuotrauka, ach, gaila, kad mane išmetė iš konkurso.  doh.gif Jei dar kada bus konkursas apie gamtą duok žinoti, aš ten niekada neužeinu. Turiu dar vieną gražią nuotrauką. Kai buvome seminare paukščiukas atsitupė ant mūsų mašinos, toks ryškus, gražus wub.gif  Jei rasiu nuotrauką įkelsiu parodyti cool.gif

4u.gif dekui 4u.gif
Tikrai taip labai gaila, o ir balsuojanciu buvo wub.gif na nieko, as irgi pirma karta susimoviau biggrin.gif
bus tu dar konkursu drinks_cheers.gif


Ech vakar FB buvo idetas kinukas partrenktas automobilio sad.gif liudna,kai pasimeta suniukai sad.gif neatlaike operacijos, seimininkai atsirado.
Papildyta:
QUOTE(Nikutis @ 2014 09 16, 15:36)
Mano gražuolytė su savo šeimininke wub.gif  Negaliu atsistebėti, kokia iš galvytės ji panaši į Zuzu wub.gif

Zuzu surujojo, nutariau praleisti kergimą. Nors ir esu susitarusi su patino šeimininke, bet palauksiu sekančios rujos. cindes patinuko man labiau patinka kraujai, tikiuosi, kad išaugs į gražuolį ir abu man padovanos superinių vaikiukų. Kaip bijau, kad neatsilaikysiu ir norėsiu vėl pasilikti  šuniuką. Nors iš kitos pusės žiūrint vėl turėčiau su kuo po parodas lakstyti thumbup.gif

aha ydomu koks uzaugs kavalierius wub.gif eile gal issirikiuos biggrin.gif
Atsakyti
Radau thumbup.gif Bet nuotraukos senos, jaučiu nebetinkamos jokiems konkursams doh.gif
user posted image
user posted imageuser posted image

Papildyta:
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 09 16, 18:03)
Ech vakar FB buvo idetas kinukas partrenktas automobilio sad.gif liudna,kai pasimeta suniukai sad.gif neatlaike operacijos, seimininkai atsirado.
Papildyta:

aha ydomu koks uzaugs kavalierius  wub.gif eile  gal issirikiuos biggrin.gif

Čia Lietuvoje? Kaip baisu doh.gif
Dėl kavalieriaus tai niekas neaišku, gal išsirikiuos, o gal ir ne g.gif Ne prie visų eilės rikiuojasi, gero reproduktoriaus reikia su žiburiu ieškoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutis @ 2014 09 16, 16:10)
Radau thumbup.gif  Bet nuotraukos senos, jaučiu nebetinkamos jokiems konkursams doh.gif


Papildyta:

Čia Lietuvoje? Kaip baisu doh.gif
Dėl kavalieriaus tai niekas neaišku, gal išsirikiuos, o gal ir ne g.gif Ne prie visų eilės rikiuojasi, gero reproduktoriaus reikia su žiburiu ieškoti doh.gif

oho kokios foto wub.gif thumbup.gif labai butu tike ir siam konkurseliui, ta pirma foto is vis bigsmile.gif

del kavalieriaus drinks_cheers.gif

bet jaigu buvai sutarusi del patinuko, as tavo vietoje kergciau wub.gif
Atsakyti