Įkraunama...
Įkraunama...

> Kinų Kuoduotieji šunys (30 tema)

Nikuti, isties paukscio nuotraukos labai labai grazios!!!
Atsakyti
skelbiu.lt kur parduoda kalyte 8men, pirmas skelbimas.. bedokumente bus,bet kokios grazumo oda suns wub.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 09 16, 17:03)
aha ydomu koks uzaugs kavalierius  wub.gif eile  gal issirikiuos biggrin.gif

Tai taip, jau matau kaip rikiuojatės jūs visos biggrin.gif , taip labai kergiančios ax.gif
Erikiux, nepamiršk, kad Colai kadras jau išrinktas lotuliukas.gif , neatsistok kur nereikia biggrin.gif .
Nikuti, video su Adelaide pažiūrėsiu vėliau, kompas visai neklauso manęs doh.gif . Jaučiu fainai drinks_cheers.gif . Ta paukščiuką atsimenu, buvot įkėlus senai, nerealus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuse @ 2014 09 16, 18:44)
Tai taip, jau matau kaip rikiuojatės jūs visos biggrin.gif , taip labai kergiančios ax.gif
Erikiux, nepamiršk, kad Colai kadras jau išrinktas lotuliukas.gif , neatsistok kur nereikia biggrin.gif .
Nikuti, video su Adelaide pažiūrėsiu vėliau, kompas visai neklauso manęs doh.gif . Jaučiu fainai  drinks_cheers.gif . Ta paukščiuką atsimenu, buvot įkėlus senai, nerealus wub.gif

lotuliukas.gif nunu biggrin.gif kodel as nieko nezinau biggrin.gif o pavasari zadejom sterelizuotis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 09 16, 18:45)
oho kokios foto  wub.gif  thumbup.gif labai butu tike ir siam konkurseliui, ta pirma foto is vis  bigsmile.gif

del kavalieriaus  drinks_cheers.gif

bet jaigu buvai sutarusi del patinuko, as tavo vietoje kergciau  wub.gif

Sakai pirma geriausia? g.gif O aš galvojau, kad antroji geresnė, vis norėjau tavęs kaip profesonalės paklausti mirksiukas.gif Bet man taip keista, kad tas paukštelis buvo toks drąsus, leidosi iš visų pusių fotografuojamas thumbup.gif Net buvau pagalvojusi, kad negali paskristi, bet paskui nuskrido thumbup.gif Matysim, gal po metų ir įkelsiu į kokį nors konkursą, tik datą reiks ištrinti lotuliukas.gif
Dėl to mano žento tai neatmetu galimybės, gal ir su juo kergsiu, sudėtas jis pasakiškai. Kaip bebūtų dabar Zuzu nekergsiu, nes labai jau ruja susivėlino, nenoriu vaikų ant žiemos.
Erikiuxxx, apie kokį kadrą Tuse kalba, išduok paslaptį, juk žinai kaip man rūpi, o Tuse juk neišduos biggrin.gif
Dėl odelės pabandyk tą kremą kur aš anksčiau rašiau, jis tikrai nerealus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutis @ 2014 09 16, 19:45)
Sakai pirma geriausia? g.gif  O aš galvojau, kad antroji geresnė, vis norėjau tavęs kaip profesonalės paklausti mirksiukas.gif Bet man taip keista, kad tas paukštelis buvo toks drąsus, leidosi iš visų pusių fotografuojamas thumbup.gif  Net buvau pagalvojusi, kad negali paskristi, bet paskui nuskrido thumbup.gif Matysim, gal po metų ir įkelsiu į kokį nors konkursą, tik datą reiks ištrinti lotuliukas.gif
Dėl to mano žento tai neatmetu galimybės, gal ir su juo kergsiu, sudėtas jis pasakiškai. Kaip bebūtų dabar Zuzu nekergsiu, nes labai jau ruja susivėlino, nenoriu vaikų ant žiemos.
Erikiuxxx, apie kokį kadrą Tuse kalba, išduok paslaptį, juk žinai kaip man  rūpi, o Tuse juk neišduos  biggrin.gif 
Dėl odelės pabandyk tą kremą kur aš anksčiau rašiau, jis tikrai nerealus thumbup.gif

man pirma ir paskutine foto smile.gif o kokybe pirmos pasaka,net zaktelejau pamacius wub.gif

nezinau apie koki tuse kadra kalba lotuliukas.gif nes net man nesako biggrin.gif

oi primink man kremuka smile.gif nebepamenu blush2.gif

Mes pradejome gerti antibijotikus ir krema antibijotina tempti, nes atrode suo klaikiai unsure.gif vete net uzdraude tokios bukles depiliuoti. Per dvi dienas odos berimai sumazejo apie 70/80proc, o siandien tokio svelnumo suo,kad visa diena buciuoju wub.gif nebepamenu,kada tokia buvo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 16 rugsėjo 2014 - 19:53
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 09 16, 21:52)
man pirma ir paskutine foto smile.gif o kokybe pirmos pasaka,net zaktelejau pamacius  wub.gif

nezinau apie koki tuse kadra kalba  lotuliukas.gif nes net man nesako  biggrin.gif 

oi primink man kremuka smile.gif nebepamenu  blush2.gif

Mes pradejome gerti antibijotikus ir krema antibijotina tempti, nes atrode suo klaikiai  unsure.gif vete net uzdraude tokios bukles depiliuoti. Per dvi dienas odos berimai sumazejo apie 70/80proc, o siandien tokio svelnumo suo,kad visa diena buciuoju  wub.gif nebepamenu,kada tokia buvo

emolium Special crem, jį pirkau vaistinėje, ir man ir Zuzu jis labai tinka thumbup.gif
Tik jei pirksi tai žiūrėk euro vaistinėje, ten jam buvo nuolaida, nežinau kaip dabar, bet gal nepanaikino.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikutis: 16 rugsėjo 2014 - 20:12
QUOTE(Nikutis @ 2014 09 16, 20:02)
emolium Special crem, jį pirkau vaistinėje, ir man ir Zuzu jis labai tinka thumbup.gif

Bet cia ne antibiotikas ? siaip kremukas?
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 09 16, 22:09)
Bet cia ne antibiotikas ? siaip kremukas?

Kremukas, ten vaistinėje jo rūšių yra labai daug, aš pirkau tą silpnesnį, kitokio net nebandžiau.
Atsakyti
QUOTE(Nikutis @ 2014 09 16, 20:19)
Kremukas, ten vaistinėje jo rūšių yra labai daug, aš pirkau tą silpnesnį, kitokio net nebandžiau.

sis ?
http://www.efarma.lt...sis-kremas-75ml
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 09 16, 22:24)

Mano tūtelė kiek kitokia, yra užrašytas žodis Special.
https://www.google.l...c...730;300;300
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikutis: 16 rugsėjo 2014 - 20:33
QUOTE(Nikutis @ 2014 09 16, 20:30)
Mano tūtelė kiek kitokia, yra užrašytas žodis Special.
https://www.google.l...c...730;300;300

drinks_cheers.gif pasiskaiciau,man jie abu geri pasirode drinks_cheers.gif reiks nusipirkti smile.gif

Atsakyti