Įkraunama...
Įkraunama...

> Kinų Kuoduotieji šunys (30 tema)

QUOTE(erikiuxxx @ 2014 09 16, 22:35)
drinks_cheers.gif pasiskaiciau,man jie abu geri pasirode  drinks_cheers.gif reiks nusipirkti smile.gif

Tik nežinau ar matei mano ankstesnį postą, pirk euro vaistinėje, ten pigiau. Apie 20 lt kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 09 16, 20:52)
nezinau apie koki tuse kadra kalba  lotuliukas.gif nes net man nesako  biggrin.gif 

Aš sakiau tau, bet nieko tokio, jei neužfiksavai, gal dar geresnį iškapstysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutis @ 2014 09 16, 20:39)
Tik nežinau ar matei mano ankstesnį postą, pirk euro vaistinėje, ten pigiau. Apie 20 lt kainuoja.


drinks_cheers.gif aciuks
QUOTE(Tuse @ 2014 09 16, 20:47)
Aš sakiau tau, bet nieko tokio, jei neužfiksavai, gal dar geresnį iškapstysiu biggrin.gif

mastau.gif mastau.gif kad kazka prazioplinau biggrin.gif o pasirodo per ta laika Colos vada suplanuota lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 16 rugsėjo 2014 - 20:50
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 09 16, 21:49)
mastau.gif  mastau.gif kad kazka prazioplinau  biggrin.gif o pasirodo per ta laika Colos vada suplanuota  lotuliukas.gif

O kaip gi kitaip biggrin.gif . Ne man čia reikia, aš savo 3 kales turiu biggrin.gif . Bet jei tu užsimanysi netyčia, tai reikia viską iš anksto apgalvoti biggrin.gif
Atsakyti
Sis patinukas Latvijoje gavo Boba
user posted image
Atsakyti
nerodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutis @ 2014 09 16, 21:05)

kazko nerodo doh.gif
https://www.facebook...6...e=1
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 09 16, 23:31)

Gerai sudėtas patinukas, o ir kraujai jo visai neblogi thumbup.gif Tėvas labai gražus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutis @ 2014 09 16, 21:38)
Gerai sudėtas patinukas, o ir kraujai jo visai neblogi thumbup.gif Tėvas labai gražus wub.gif

tai ne veltui tada Boba gavo drinks_cheers.gif
Man tik labai keistai ziurisi tokiu metu laiku, sunys visiskai neidege g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuse @ 2014 09 16, 21:02)
O kaip gi kitaip biggrin.gif . Ne man čia reikia, aš savo 3 kales turiu biggrin.gif . Bet jei tu užsimanysi netyčia, tai reikia viską iš anksto apgalvoti biggrin.gif

supratau biggrin.gif
Atsakyti
23-26 spalio Brno mieste cekijoj sunu paroda ... Mes su vyru galvojam imt kemperi ir prasivaziuoti ... Gal kuri norit ten sudalyvauti su saviskiu, mes apmokam kemperi ir kura ... o is jusu tik pagalbos mums wink.gif))

Cia va toks planas huliganas wink.gif

http://www.2014eurodogshow.cz/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cinde: 17 rugsėjo 2014 - 09:41
QUOTE(cinde @ 2014 09 17, 10:39)
23-26 spalio Brno mieste cekijoj sunu paroda ... Mes su vyru galvojam imt kemperi ir prasivaziuoti ... Gal kuri norit ten sudalyvauti su saviskiu, mes apmokam kemperi ir kura ... o is jusu tik pagalbos mums wink.gif))

Cia va toks planas huliganas wink.gif

http://www.2014eurodogshow.cz/


Jusu suniuka veiseja uzregistravo is anksto ,ar cia jus patys sugalvojote - tik dabar i Eurodogshow uzsirasyti?Registracija jau pasibaigusi -tad vaziuosite tik pasiziureti,kaip ziurovai...
Atsakyti