Įkraunama...
Įkraunama...

> Kinų Kuoduotieji šunys (30 tema)

Ech laikas tikrai greit bega unsure.gif Sioje temoje bendravau iki Colos 1.5metu smile.gif bet tikrai kiek daug naudingos informacijos suzinojau wub.gif Nikuciui ir Tusei ypatingi balionai 4u.gif 4u.gif

Imesiu Colos fotosesijos kadrus smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Gražuolė mergytė wub.gif Ir nuotraukos superinės thumbup.gif
Reiškia stažo turi 2,5 metų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutis @ 2014 09 17, 15:55)
Gražuolė mergytė wub.gif  Ir nuotraukos superinės thumbup.gif 
Reiškia stažo turi 2,5 metų thumbup.gif

Aciu wub.gif

Tik va snukucio paskutini karta nebedave gerai sutvarkyti unsure.gif Barzdaskute lyg pora kartu jai sugnybe unsure.gif taip ir liko ,nuotraukose net matosi. Tas pats su ausim doh.gif sunku man abi lygiai nukirpti doh.gif
Atsakyti
Gražiai Cola sutvarkyta thumbup.gif , juk nebūtina snukutį iki odelės nuskusti. Aš anksčiau prieš parodas Gucį visą dar dailindavau su tokiu mažiuku skutuvu(kur antakius skuta), bet dabar tikrai taip nebedaryčiau. Kai pažiūri kokius šunis atveda į parodą tai supranti, kad mūsų dar labai gerai nuskusti. Nereikia persistengti.
Mano Gucis šiandien atrodo kaip valkata, jau kaip baisiai balti plaukai atrodo ant nudegusios odelės doh.gif Pridaviau trimerį galąsti, tai laukiu nesulaukiu kol galėsiu šunį sutvarkyti. Klube prašė, kad savaitgaly sudalyvaučiau su šunimis šventėje, tai net nežinau ar eiti ar ne. Bet žinant kad žmonės visai nežino šios veislės, reiktų dalyvauti, populiarinti veislę.
Štai kaip žmonės domisi mūsų veisle, žiūri kaip į ufonautus
user posted image
user posted image
user posted image
nuotraukos iš ankstesnių pasirodymų
Atsakyti
Erikiux, su metinėmis jus wub.gif . Gražios foto gražaus šuns thumbup.gif
Nikuti, geros nuotraukos biggrin.gif
Cinde, į CACIB tik nuo 6 mėn priima, taigi jums kaip tik bus nuo gruodžio thumbup.gif .O tai jūsų šuniukas jau kažkiek apmokintas? Gal veisėja su juo dirbo?
Aš noriu lapkritį Kaune kokį mažiuką parodyti, bet bijau, kad nieko gero nebus dar iš to, mažiukai dar, neturės net 4 mėn, bijos, jaučiu tam angare g.gif
Atsakyti
erikiuxxx, dar kartelį peržiūrėjau tavo Colos nuotraukas FB ir labai nustebau, kad pas ją nuo saulės yra nušviesėjusių plaukučių. Pas Tiną taip buvo pirmais gyvenimo metais. Štai šią vasarą plaukai nenušviesėjo. Tai dabar ir mastau kame čia reikalas? Gal visgi šampūnas kaltas? Aš pradedu įtarti, kad tie šuniški šampūnai per stiprūs juodam plaukui g.gif Nežinau, kaip yra iš tikrųjų. Kokį šampūną tu naudoji?
Atsakyti
Kad gyvai lygtai niekas nenušvieseję g.gif . Gal taip atrodo nuo apšvietimo g.gif . pas Agentą pirmą vasarą šiek tiek buvo rudo atspalvio ant karčių, bet dabar juodas kaip velnias thumbup.gif
Atsakyti
Siandien buvome pirmajame uzsiemime, mokemes su Marina. Bendjis tikras saunuolis, drasus iskart uodega i virsu ir mokytis wink.gif Isgyre jo temperamenta ... super. Manau greit mes isivaziuosim i ritma ... wink.gif

Mes su vyru kaip ir musu Benjis, mokomes ... klausom, stebim ir bandom.

Sian dar vyras uzregistravo Sunu myletoju draugijoj, ir i paroda gruodzio menesi Vilniuj. Tai ten labai tikimes su jumis susipazinti realybeje wink.gif

O toliau kaip jau supratau tai labai svarbu teisejas ir jo ivertinimas, bet mes nusiteike apskritai pakeliaut po europa wink.gif tai tikrai vaziuosim ir nemazai ir mielai kas noresit junkites wink.gif))
Papildyta:
QUOTE(Kuoduotoji @ 2014 09 17, 14:35)
Ar su pavadziu eina taviskis? Mano lyg oziukas isispyres  doh.gif  tai dabar tik nesioju uz kiemo ribu... Baisu ir i psrodas rasyti..


maniskis eina su pavadziu, jokiu problemu tuo klausimu neturime smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cinde @ 2014 09 17, 22:58)
Siandien buvome pirmajame uzsiemime, mokemes su Marina. Bendjis tikras saunuolis, drasus iskart uodega i virsu ir mokytis wink.gif Isgyre jo temperamenta ... super. Manau greit mes isivaziuosim i ritma ... wink.gif

Mes su vyru kaip ir musu Benjis, mokomes ... klausom, stebim ir bandom.

Sian dar vyras uzregistravo Sunu myletoju draugijoj, ir i paroda gruodzio menesi Vilniuj. Tai ten labai tikimes su jumis susipazinti realybeje wink.gif

O toliau kaip jau supratau tai labai svarbu teisejas ir jo ivertinimas, bet mes nusiteike apskritai pakeliaut po europa wink.gif tai tikrai vaziuosim ir nemazai ir mielai kas noresit junkites wink.gif))
Papildyta:
maniskis eina su pavadziu, jokiu problemu tuo klausimu neturime smile.gif

O tai jūs čia individualiai užsiminėjate? Nieko neturiu prieš, bet šuniukui ne tik dresūra svarbu, bet ir socializacija. Pas Diana susirenka daug šunų, visi kartu bėga ratu, stovi stovėsenoje, panašiai kaip ir parodoje. Mano mergytės buvo visko išmokintos namuose, bet vis tiek kai svečiavausi Vilniuje mėnesį palankėm pamokėles ir pas Dianą. Nors aišku ne visi turi galimybių, kiti socializaciją pradeda tik parodose.
Atsakyti
QUOTE(Nikutis @ 2014 09 17, 21:15)
O tai jūs čia individualiai užsiminėjate? Nieko neturiu prieš, bet  šuniukui ne tik dresūra svarbu, bet ir socializacija. Pas Diana susirenka daug šunų, visi kartu bėga ratu, stovi stovėsenoje, panašiai kaip ir parodoje. Mano mergytės buvo visko išmokintos namuose, bet vis tiek kai svečiavausi Vilniuje mėnesį palankėm pamokėles ir pas Dianą. Nors aišku ne visi turi galimybių, kiti socializaciją pradeda tik parodose.

tai mes cia pas Diana grupej
Atsakyti
Pas mus čia nelabai yra parodų entuziastų g.gif , nebent Erikiux sugalvotų.
Atsakyti
Nikuti, zinoma eik i svente thumbup.gif kaip smagu,kad taviskiai leidziasi ciupinejami svetimu 4u.gif

tuse 4u.gif

Cinde mes pas Diana,tai jau kaip namuose biggrin.gif Diana pries keleta dienu susilauke dukrytes wub.gif ,tad mes lauksime kada ji sugris smile.gif
Siai dienai is vis kitur buvome nueja treniruotis smile.gif visgi naudinga suniui pakeisti aplinka. Daug nauju ir visiskai kitokiu patarimu gavau.
Cola irgi per pirma uzsiemima judejo labai gerai, uodega kele .Mum tik su stalu prastai sekasi draugauti. I Vilniaus cacibus ateisime pasizmoneti drinks_cheers.gif ir stalo pirkti,tad susimatysime drinks_cheers.gif

Del parodu tai kitiem metam ir as turiu plana chuligana,jaigu vyras pasirasys biggrin.gif ir jaigu bus pinigeliu tam.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 17 rugsėjo 2014 - 23:58