Įkraunama...
Įkraunama...

Svočiutės šnekučiuojasi toliau 4

kapricija, manau, kad svarbiausia, jog pati jaustumeisi komfortabiliai su suknele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnemonas @ 2014 07 30, 00:53)
Mano pirslys kai niekas nemate antra diena, issmuko pro vienas duris su siuntiniu rankose, o atejo pro kitas duris, ir per mikrofona pranese, kad sutiko kieme besiblaskanti pastininka ir beieskanti X ir Y Petraiciu, sake pradzioje jaunuju ieskojo M kaime (jaunuju gimtine), paskui R mieste (t.y. kur jaunieji gyvena), bet kaimynai pranese, kad juos galima rasti cia, savo vestuves svenciancius ir iteike jauniesiems. Kadangi siuntinys adresuotas jiems, toliau jau jie pakavo, arde, ciupinejo, skaite gandro laiska per mikrofona ir paleido vaiku korteles vardams (tai jie dare centre sokiu  sales, ant kedes pasideje, muzikantai cia taip suvadovavo, pas mus antra diena apskritai viskas vyko sokiu sales centre, nes niekas jau taip pavyzdingai prie stalu nesedejo, o kad atkreipti demesi ir visus sutelkti, muzkantai kviete i sales viduri). Tikiuosi bent siek tiek padejau smile.gif.

4u.gif 4u.gif 4u.gif liuks, labai padėjai......
beliko sugalvoti žaidimą kaip išrinkti krikšto tėvus ir scenarijus bus baigtas clap.gif clap.gif clap.gif
Siūsiu muzikantų teismui smile.gif
O tada mokysiuos gražiai skaityti blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas Darbstuoles 4u.gif
Na ka, 1.5 sav beliko iki mano starto, jaudulys ima jau, kazkaip pries savo vestuves kai buvo tiek laiko like nesijaudinau biggrin.gif
Siandien turi tase buti pristatyta Lietuvoje, tai bus ramiau jau gal..

As skaitau ka jus dar pasiruosusios ir man dar minciu kyla, vis galvoju jaunikiui isbandyma duoti sudelioti sakini is atskiru raideliu, na cia issiperkant jaunaja...
Dar prisiminiau, kad nepadariau akmenuku, tai reikes susirasyti zodzius ir grizus pirmadieni ieskoti akmenuku...
Na tikrai bijau kazka pamirsti, jau net viena nakti kosmarai sapnavosi...

O dar oru prognoze paziurejau kitai savaitei... doh.gif
Atsakyti
as irgi vis ziuriu orus ir meldziuosi, kad keliais laipsniais butu vesiau, nes jei isliks toks karstis mes visi kol davaziuosim iki vietos noresim tik krist i upe, o ne eit baliavot doh.gif vakar kol pasimatavau suknele, kol siuveja mane ten visa adatelem susegiojo - buvau kaip slapia vista, prakaitas zliauge per visus galus... nu kosmaras ne kitaip... doh.gif
***
vis sakau susirasysiu sarasa ka pasiimt, ka nusipirkt dar reikia, ka padaryt... ir taip nieko nedarau blush2.gif itariu kaip student paliksiu paskutinei dienai... ir jau bijau, kad buciniu dezuciu nespesiu pasidaryt blush2.gif
Atsakyti
O mane is saraso isbrauket biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bambambuzas @ 2014 07 30, 09:47)
as irgi vis ziuriu orus ir meldziuosi, kad keliais laipsniais butu vesiau, nes jei isliks toks karstis mes visi kol davaziuosim iki vietos noresim tik krist i upe, o ne eit baliavot  doh.gif vakar kol pasimatavau suknele, kol siuveja mane ten visa adatelem susegiojo - buvau kaip slapia vista, prakaitas zliauge per visus galus... nu kosmaras ne kitaip... doh.gif
***
vis sakau susirasysiu sarasa ka pasiimt, ka nusipirkt dar reikia, ka padaryt... ir taip nieko nedarau  blush2.gif itariu kaip student paliksiu paskutinei dienai... ir jau bijau, kad buciniu dezuciu nespesiu pasidaryt  blush2.gif

bučinių dėžutes labai gražias mačiau pirkti nete pvz čia:http://ispudziustudija.lt/katalogas-pakavimas/pakavimas-dovanu-dezutes-vienspalves-dezutes
o kažkur ir kažkada buvau įdėjus nuorodą dėžučių kurios buvo2 spalvų ažūrinės ir kaina apie 90 cnt, buvo geltonos ir raudonos
Atsakyti
Sveikutes, as kol kas rami smile.gif
Cerkos brolijos atributika: http://public.fotki....m/dscf2744.html
Atsakyti
QUOTE(bambambuzas @ 2014 07 29, 20:11)
parodau saviskius, nu niekaip nesitikejau, kad prie ju tiek daug darbo...
user posted image

ir dezute su remu:
user posted image



Kaip gražu wub.gif ir kiek darbo idėta thumbup.gif
Papildyta:
Aš irgi kolkas sėdžiu rami, priemonių pripirkta, darbai sugalvoti, tik nepradedu... Karštis nežmoniškas, net kondicionierius namie nelabai gelbsti sad.gif įkvėpimo pradėt nulis unsure.gif

Ryt išvažiuosiu savaitei į kaimą ir be interneto sad.gif sakau kompą įsimesiu, tai gal bent su scenarijumi pajudėsiu smile.gif

Penktadienį eisiu į vestuves svečiais, tai sakau pažiūrėsiu ką ten svočia veiks, gal idėju užmatysiu kokių... O dar jaunieji papraše juos visur pavežiot, tai teks per šitą karšį ir gamtoj būt ir matyt ką svočia su piršliu veiks... Grįžus papasakosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Gal kuri turite tą darbų pasidalijimą, ta prasme frazes ant ramunės? Nes pirmam lape faile nieko ner.. tušti lapai. g.gif

Dar klausimas, Nusipirko jaunoji (pati) sau prijuostę, jaunikiui skrybėlę įšventinimui į šeimininkus doh.gif Tai vat kurioj daly tai daroma? Prieš išlydint ar kaip, nes vieno vakaro vestuvės bus. Sakiau gal reikės juos pasikviesti, susodinti nugarom, pasidalinti pareigas namuose, o kai pasidalins tada tipo jau pareigos yra, reikia ir šeimininkų, arba atvirkščiai g.gif Vat neįpaišau aš viso šito g.gif
Ai dar, kaip padarot tas eiketes ant i-Pouds ir nike kedų (kaliošų)? Tiksliau iš ko g.gif
Papildyta:
QUOTE(Neringucius @ 2014 07 30, 12:35)
Sveikutes, as kol kas rami smile.gif
Cerkos brolijos atributika: http://public.fotki....m/dscf2744.html

O šita brolija tai tipo komendantai? Kuo tvirtinami tie antpečiai? g.gif Labai liuksiškai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
visai apleidus esu skaityma pliotkeliu, kibau po truputi i darbeli, tai ikelsiu fotkes ka prisiruosiau jau veselei smile.gif
Dar toks klausimelis ar jus perkate kazkokius priziukus uz laimetas uzduotis?smile.gif
Atsakyti
viska sukeliau i pastuka. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingri00 @ 2014 07 30, 15:01)
Dar toks klausimelis ar jus perkate kazkokius priziukus uz laimetas uzduotis?smile.gif

priziukam pirkau meiles sausainukus is Maju
Papildyta:
[quote=kumute*,2014 07 30, 15:42]
priziukam pirkau meiles sausainukus is Maju
[/quote
Grazus darbeliai
Ziu ta pacia diena darbuosimes smile.gif
Atsakyti