Įkraunama...
Įkraunama...

Svočiutės šnekučiuojasi toliau 4

[quote=kumute*,2014 07 30, 15:47]
priziukam pirkau meiles sausainukus is Maju
Papildyta:
[quote=kumute*,2014 07 30, 15:42]
priziukam pirkau meiles sausainukus is Maju
[/quote
Grazus darbeliai
Ziu ta pacia diena darbuosimes smile.gif
[/quote]
jo nebedaug liko laiko, dar tiek visko reikia pasiruost smile.gif

Papildyta:
Taip pat imeciau pakoreguotas komendantu korteles. jei kam reiks papildyto saraselio. smile.gif
Atsakyti
Oi svociutes ner kada man prisest unsure.gif

QUOTE(sriukis @ 2014 07 30, 10:10)
O mane is saraso isbrauket biggrin.gif

O buvai sarasiuke? kada svente irasysiu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(bambambuzas @ 2014 07 29, 20:11)
parodau saviskius, nu niekaip nesitikejau, kad prie ju tiek daug darbo...


Kai toks kalnas akmenuku tai tikiu kad teko padirbet biggrin.gif thumbup.gif ir dezes grazumas wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Kapricija @ 2014 07 30, 09:20)
Sveikos 4u.gif

nuostabus darbeliai 4u.gif  4u.gif  4u.gif

as noriu klausti del aprangos, jei pas mus vestuves ~20 zmoniu, mes tik liudininkai galiu eiti su spalvota suknele ar turi buti vienspalve g.gif  as nekalbu apie ten kakadu stiliu, bet tokias pastilines spalvas zalia, melsva, balta  g.gif Isvis man apranga dbr galvosukis, jokiu poru nebus, tai kaip cia rengtis, kad neuzgozti jaunosios, nes zinau kad jos suknia simply lb  doh.gif

viena svociute nesenai ejo su spalvota suknute, man labai patiko wub.gif sitoj temutei yra, pavarty turetum atrast ta foto mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2014 07 30, 19:42)
viena svociute nesenai ejo su spalvota suknute, man labai patiko  wub.gif  sitoj temutei yra, pavarty turetum atrast ta foto  mirksiukas.gif

mano buvo marga smile.gif su gelemis wink.gif
Atsakyti
P.s. kas isirasot i sarasiuka pacios, butinai kopijuokit paskutini sarasiuka 4u.gif

SVOČIAUTI PASIRUOŠUSIOS
RUGPJŪTIS
1d.Natalėja;
2d.- agne_vvr;rollick;asmodeja;topas;
8d. - nevere;
9d. –sandrixe;Blazike;dzesimbora,ingzuki;
15d. ingri00;zaraa; ryto_rasa;
16d.- mildzike;AusrineKB;bambambuzas; rusrena;Kapricija;
23d.- Monikiuxas; liojka; Vilmutee-JE;Shorena;
27d.-Monikiuxas
30d.- Lemona`; Zvirbliss; Route
RUGSĖJIS
6d.- Sjugk;AusrineKB; asterra;ingisee;
1od. - RaNita;
13d. - slaja;
20d.- zvaigzduole;diana79;
SPALIS
4d - lina_sk;
10d. - Rugelina;


Papildyta:
QUOTE(agnemonas @ 2014 07 30, 19:43)
mano buvo marga smile.gif su gelemis wink.gif

norejau rasyt - ar tik ne agnemonos bus, bet pagalvojau neklaidinsiu jei ne ta parasysiu ax.gif
Neeini i temute pabendraut su svociutem (cia snekejo jau apie tai) i Bendraminciu tema. Ten renkasi tos kurios susibendravo ir nori toliau bendraut gathering.gif gal kada ir meetas bus alc.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2014 07 30, 19:48)
Neeini i temute pabendraut su svociutem (cia snekejo jau apie tai) i Bendraminciu tema. Ten renkasi tos kurios susibendravo ir nori toliau bendraut  gathering.gif gal kada ir meetas bus  alc.gif  lotuliukas.gif

Kasdien einu ir stebiu susirasinejima, bet nesireiskiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif Cepiaku tai noretusi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(agnemonas @ 2014 07 30, 21:23)
Kasdien einu ir stebiu susirasinejima, bet nesireiskiu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Cepiaku tai noretusi  drinks_cheers.gif

prasom, prasom i buri drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(diana79 @ 2014 07 30, 00:03)
o kur jūs tą grožį perkate?

pas mus yra tokia privati parduotuve 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingisee @ 2014 07 30, 23:40)
pas mus yra tokia privati parduotuve 4u.gif

kaip gerai būtų kad bent dalis tos privačios parduotuvęs nusileistų ant mano stalo.....
Atsakyti
QUOTE(diana79 @ 2014 07 30, 23:55)
kaip gerai būtų kad bent dalis tos privačios parduotuvęs nusileistų ant mano stalo.....

biggrin.gif manau bazese Kaune gali gauti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ingri00 @ 2014 07 30, 16:58)
jo nebedaug liko laiko, dar tiek visko reikia pasiruost smile.gif

Papildyta:
Taip pat imeciau pakoreguotas komendantu korteles. jei kam reiks papildyto saraselio. smile.gif

Labai grazus darbeliai thumbup.gif kur pirkai saldainius,siandien isieskojau ju visas bazes Kaune,bet neradau g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Aš su pasiūlymu 4u.gif

Gal kurinorėtumėt tokios suknutės?

user posted image user posted image

Tik spalva ryškesnė, čia prietemoj fotkinta.

Grynai va tokia ryški kaip šitoj foto.


Man didoka, bet aš jau pridaviau siuvėjai siaurint ir trumpint. Tai siūlau ne šitą, bet tokią pačią biggrin.gif

Esmė ta, kad pirkau ebay. Pardavėjas nesiuntė į LT, tai pirkau per draugę vokietijoje.
Kadangi ji man didoka, kai apėjau Vln siuvėjas, tai šoką gavau.. Man ją siaurint kainuoja tiek pat, kiek naują paimt doh.gif
Susirašiau su pardavėju dėl pakeitimo į mažesnį dydį.
Tai jis pasiūlė šitą pasilikt, o kitai žada duoti didelę nuolaidą. Dar neklausiau kokią.
Bet, jei kurią sudomino, tai maniškė kainavo 36EUR.
Pardavėjas siūlė šitą draugei atiduot, tai galiu parašyt, kad va atidaviau ir paimt kažkuriai naują biggrin.gif
Mano paimtas dydis - 42. Dydžiai pilnai atitinka lentelę. Aš pabijojau, paėmiau didesnę, nei priklauso doh.gif
Tai reiktų imti 40 ir mažesnę. Nes gi pardavėjui pasakiau, kad man didelė 42..
Jei ką domina, rašykit į a.ž. Smulkmenas aptarsim 4u.gif


O man vyras vakar parnešė pagamintus medalius thumbup.gif
Metaliniai, kaip priklauso biggrin.gif Padažyti tokia tamsaus aukso spalva, super thumbup.gif
Tik reikės kažkaip apklijuoti tas nominacijas. Gal bandyt dekupažuot g.gif Tik kaži kas matysis ant tamsios spalvos g.gif Ot nepagalvojau pasakyt, kad šviesiai dažytų doh.gif Na, blogiausiu atveju tiesiog lipdukiniu popierium apklijuosiu.
Atsakyti
QUOTE(Lemona` @ 2014 07 31, 08:06)
Sveikos  4u.gif



na tau "sekas" su apranga doh.gif
Atsakyti
Sveikos, šį šeštadienį būsime liudininkais vestuvėse. Norėjau pasiklausti kiek dabar bažnyčioje kunigui dedama į vokelį už ceremoniją? ir ar po ceremonijos liudininkai užeina į zakristiją?
ačiū už atsakymus
Atsakyti