Įkraunama...
Įkraunama...

Svočiutės šnekučiuojasi toliau 4

QUOTE(Muzika mano siela @ 2014 07 31, 09:59)
Sveikos, šį šeštadienį būsime liudininkais vestuvėse. Norėjau pasiklausti kiek dabar bažnyčioje kunigui dedama į vokelį už ceremoniją? ir ar po ceremonijos liudininkai užeina į zakristiją?
ačiū už atsakymus

Labas, startuojam abi si savaitgali drinks_cheers.gif
gal atrasys jau svociavusios svociutes g.gif
cia jau labai trumpai buvo sneketa tai kiek supratau deda 200lt. o i zakristija eina kiek zinau pries ceremonija g.gif

Svociutes pasidalinkit sia info issamiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Muzika mano siela @ 2014 07 31, 09:59)
Sveikos, šį šeštadienį būsime liudininkais vestuvėse. Norėjau pasiklausti kiek dabar bažnyčioje kunigui dedama į vokelį už ceremoniją? ir ar po ceremonijos liudininkai užeina į zakristiją?
ačiū už atsakymus

kiek esam buve vestuvese tai uzeina pries ceremonija liudininkai ir jaunieji tada atiduoda vokeli, gerima ir saldainius ar pan. o siaip del pinigeliu tai visur skirtingai budavo savos stafkes ax.gif mes daugiau 200lt nedavem. Bet cia juk jaunieji moka ne liudininkai g.gif

pasidariau akmenukus, bet nemoku dekupazint tai galvoju kur cia juos graziai sudeti g.gif is pradziu audziau minti, kad po to uzkasimo susides i medziagini maisiuka, paskui prie stalo as pasakysiu kalba apie santykius gyvenima kartu ir pan ir sudesim akmenukus i ta skrynele, bet dbr galvoju kad kartosis cia tas reikalas g.gif nors realiai tai gal toks priminimas kad reikia ne tik imti bet ir paciam duoti santykiuose labai svarbus todel ta ju seimynines laimes recepta dar uztvirtinti g.gif sviestuotai... nors gal geriau viska gamtoj atliksiu su su tais akmenukais. Man jie labai graziai butu stikliniam inde, bet baisu, kad sudus rolleyes.gif
pasidariau jaunosios gumiaka, ziauriai faina, bet parodysiu po visko, zinau kad pati kazka snipinejasi ruosiasi tai nesinori kad pamatytu ax.gif

jauciu is mano rasliavos matosi, kad panikuoju biskeli lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Muzika mano siela @ 2014 07 31, 08:59)
Sveikos, šį šeštadienį būsime liudininkais vestuvėse. Norėjau pasiklausti kiek dabar bažnyčioje kunigui dedama į vokelį už ceremoniją? ir ar po ceremonijos liudininkai užeina į zakristiją?
ačiū už atsakymus



Seikos merginos 4u.gif Kaip sauniai vyksta jusu pasiruosimo darbai, super, man jau sis etapas - praeitis. Kunigui i voka as dejau 200 lt , vestuves vyko Alytuje, taip pat daviau PURE BLACK brendzio buteli 0,7 ir saldainiu deze
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Denira76: 31 liepos 2014 - 12:40
QUOTE(Kapricija @ 2014 07 31, 13:21)
kiek esam buve vestuvese tai uzeina pries ceremonija liudininkai ir jaunieji tada atiduoda vokeli, gerima ir saldainius ar pan. o siaip del pinigeliu tai visur skirtingai budavo savos stafkes  ax.gif mes daugiau 200lt nedavem. Bet cia juk jaunieji moka ne liudininkai g.gif

pasidariau akmenukus, bet nemoku dekupazint tai galvoju kur cia juos graziai sudeti g.gif  is pradziu audziau minti, kad po to uzkasimo susides i medziagini maisiuka, paskui prie stalo as pasakysiu kalba apie santykius gyvenima kartu ir pan ir sudesim akmenukus i ta skrynele, bet dbr galvoju kad kartosis cia tas reikalas g.gif  nors realiai tai gal toks priminimas kad reikia ne tik imti bet ir paciam duoti santykiuose labai svarbus todel ta ju seimynines laimes recepta dar uztvirtinti g.gif sviestuotai... nors gal geriau viska gamtoj atliksiu su su tais akmenukais. Man jie labai graziai butu stikliniam inde, bet baisu, kad sudus  rolleyes.gif
pasidariau jaunosios gumiaka, ziauriai faina, bet parodysiu po visko, zinau kad pati kazka snipinejasi ruosiasi tai nesinori kad pamatytu ax.gif

jauciu is mano rasliavos matosi, kad panikuoju biskeli  lotuliukas.gif

Ir aš noriu daryti lauke o užtvirtinimą prie stalo..... parašiau į scenarijų taip, bet kuo toliau tuo labiau kankina abejonės...... pas mus gamta trumpa.... žodžiu nežinau..
Atsakyti
QUOTE(diana79 @ 2014 07 31, 13:50)
Ir aš noriu daryti lauke o užtvirtinimą prie stalo..... parašiau į scenarijų taip, bet kuo toliau tuo labiau kankina abejonės...... pas mus gamta trumpa.... žodžiu nežinau..


pas mus tai gamta irgi neilga, bet sakyciau balius per anksti 18val pas mus g.gif

patyrusios svociutes help 4u.gif
Atsakyti
Pritariu, patyrusios 4u.gif HELP
Aš šiandien gavau išpintas gijas kasai..... nu man laaaabai thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Kapricija @ 2014 07 31, 12:53)
pas mus tai gamta irgi neilga, bet sakyciau balius per anksti 18val pas mus  g.gif

patyrusios svociutes help  4u.gif


Pas mus ir pradzia turejo buti 18 val., bet vairuotojas pasake, jog negalime grizti tokiu laiku, reikia veluoti, tai mes ir velavome smile.gif bijau sumeluoti, bet ne daugiau kaip pusvalandi, po to seke tevu sutikimas su duona, druska, vandeniu ir po visos sios ceremonijos as su pirsleliu pradejau sveikinimu maratona (pas mus zmoniu buvo 50). Kol visi sveciai pasveikino, tai ir 19 val atejo. mirksiukas.gif
Atsakyti
Nauja tema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemona` @ 2014 07 31, 14:10)

ačiū, Lemona 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Dakalu temą bash.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti