Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Shokolada @ 2015 06 25, 09:56)
plius, aplink tiek kitos chemijos... blush2.gif

Tai viskas puiku - jūsų pasirinkimas ką naudoti 4u.gif

Manau, kad micefee tik norėjo priminti, kad apie tokius produktus mes nerašome būtent šioje temoje ax.gif

Nes čia renkasi ir nepersirgusios, ir būtent norisi rasti atsiliepimus tik apie tokią kosmetiką, o ne eilinės kosmetikos brand'us.

"Santa Verde" kremas "Aloe Vera Creme medium":
user posted image

Foto šaltinis ir aprašymas: http://www.violey.co...ium_p_4846.html

Labai lengvas (bandyti visi, tiek light, tiek medium, tiek rich kremai - visi lengvos tekstūros), labai malonus, praktiškai bekvapis kremas. Daug kartų kartotinas, perkam ir perkam. Vyrui tai išvis labai sutvarkė veido odą - jokių paraudimų, tempimų, sausumų, šerpetojimų ax.gif Man irgi patinka, geras kainos ir kokybės santykis thumbup.gif Patinka, kad ne riebalo ir ne vandens pagrindu - aloe vera sultys thumbup.gif

"Santa Verde" kremas "Xingu Age Perfect Cream":
user posted image

Foto šaltinis ir aprašymas: http://www.violey.co...am_p_11544.html

Nepatiko, kad sviestinės kosnistencijos. Vasarą naudoti tikrai ne, galbūt žiemą. Bet nelabai tinkamas prieš makiažą, nes pasitepus lieka blizgesys ir riebumas. Net perteklių nusausinus servetėle, vis vien jaučiasi, kad tai "sunkus" kremas. Nekartosiu, nes daug geresnis efektas ir labiau patinka kt. Santa Verde, daug pigesni kremai.

Mano "must have" deodorantas thumbup.gif
Puikiai apsaugo nuo prakaito kvapo (prakaitavimo nemažina, ne ta paskirtis), pastoviai perku. Praktiški bekvapis (alūno dulksna), nedirgina pažastų po skutimo/depiliacijos:

user posted image

Foto šaltinis ir aprašymas: http://www.violey.co...ray_p_1645.html

Nekartosiu daugiau, nes gal mano ypatumas, bet man pasitepus po dušo, jau pats dezodorantas "Jason Aloe Vera Deodorant Roll On" trenkia prakaitu doh.gif Kai susimaišo su pačiu prakaitu, tai išvis tampa kažkoks šleikščiai saldžiu kvapu doh.gif :
Be to, jis rusvos spalvos ir tepa šviesius drabužius.

Aprašymas: http://www.healthstu...-On/m-1220.aspx
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2015 06 25, 10:44)
Tai viskas puiku - jūsų pasirinkimas ką naudoti 4u.gif

Manau, kad micefee tik norėjo priminti, kad apie tokius produktus mes nerašome būtent šioje temoje ax.gif

Nes čia renkasi ir nepersirgusios, ir būtent norisi rasti atsiliepimus tik apie tokią kosmetiką, o ne eilinės kosmetikos brand'us.



drinks_cheers.gif ir blush2.gif būtent dėl to ir pati paskaitinėju šią temą, pasinaudoti kitų atradimais, kažką naujo atrasti. Tiesiog buvo paminėti kai kurie mano bandyti produktai ir nesusilaikius pasidalinau patirtimi 4u.gif
Atsakyti
"Eliah Sahil" šampūnas "Natural":
user posted image
Foto šaltinis ir aprašymas:
http://www.violey.co...al_p_16274.html

Tikrai kartosiu. Iš pradžių reikėjo priprast, kad šampūnas milteliais, bet mano plaukams (l.ploni!) šampūnas labai tiko. Putoja natūraliai, labai smulkia puta ir nedaug, kvapas "rytietiškas", plaukai išplovus labai purūs ir atrodo sveikai.

*

"Eubiona" veido prausiklis."Cleansing Gel Aloe Vera Pomegranate":
user posted image
Foto šaltinis ir aprašymas: http://www.violey.co...te_p_19508.html

Gerai nuplauna makiažą, malonaus kvapo, skalsus naudoti, putoja švelniai, minkšta puta, nesausina odos, nusiprausus oda atrodo švari ir gaivi.
Atsakyti
Nežinau ar buvo paminėti Lietuvių natūralios kosmetikso gamintojai Elais... Jų internetinę parduotuvę galima rasti adresu: http://elais.lt . Jie gamina ir prekiauja odos ir plaukų priežūros priemonėmis, turi atskiras linijas ir produktus suskirstytus pagal odos tipą.

user posted image

Kaip alternatyvą galima būtų paminėti Kosmetikos Gamyba projektą. Jame galima įsigyti labai geros kokybės žaliavų kosmetikos gamybai, taip pat rasti straipsnius ir patarimus, kaip pasigaminti natūralias priemones namuose. Manau verta dėmesio iniciatyva.
Atsakyti
Priminkit kur perkat Madara kosmetika ne Lietuvoje? Kazkada tikrai buvo kalbeta apie kazkoki uk puslapi berods, dar nuolaidos buvo kaip tik. Uzkrito pavadinimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleee @ 2015 07 21, 11:40)
Priminkit kur perkat Madara kosmetika ne Lietuvoje? Kazkada tikrai buvo kalbeta apie kazkoki uk puslapi berods, dar nuolaidos buvo kaip tik. Uzkrito pavadinimas doh.gif

Lovelula

https://www.lovelula...t/brands/madara
Atsakyti
QUOTE(vilbur @ 2015 07 21, 12:36)

Aha, sitas smile.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2015 06 27, 17:13)
"Eliah Sahil" šampūnas "Natural":
Foto šaltinis ir aprašymas:
http://www.violey.co...al_p_16274.html


Ar to produkto nebera, ar nuoroda bloga, nes neatidaro nuorodos g.gif
Atsakyti
Pastebėjau įdomią ekologiškos kosmetikos naujovę.
O'RIGHT atstatomasis žalios arbatos šampūnas.
Rašo, kad sudėtyje nėra jokių parabenų ir sulfatų.
Gal jau esatę išbandę? Kokie ispūdžiai?
user posted image
Atsakyti
Pagaliau per visus darbus ir kitus uzsiemimus prisedau prie blogo ir palikau irasa apie naujai isbandyta gamintoja. Kazkada zadejau pasidalint naujai atrasta pudra kai ilgiau panaudosiu ir busiu tikra del atsiliepimo, tai kaip ir ismuse tas laikas biggrin.gif

Bloge parasiau ilgesni irasa ir idejau foto, o cia parasysiu trumpiau. Pudra yra Dusty Girls firmos, tiksliau MooGoo firmos dekoratyvine linija cia - as ziurejau i ta firma keleta metu ir vis nesiryzau isbandyt. Na o dabar pamaciau, kad ir dekoeratyvine turi, tai dar smalsiau buvo. Kolkas mylimiausia pudra man yra Everyday Minerals 'semi-matte' arba 'jojoba' linijos ('jojoba' kiek dregnesne atrodo/jaucias, bet efektu abi man vienodai patinka). Del sitos priezasties nelabai kazka naujo ir bandau is pudru, nes arba nuvilia, arba neprilygsta EM, o ir kaina EM tikrai labai gera.

Nu o bet taciau, smalsumas nugalejo ir pasiemiau "Fair Minerals" spalvos Dusty Girl pudryte. Spalva tokia ant ribos man (EM naudoju "2N" is semi-matte arba 'cream' is jojoba linijos), tamsesne nei EM ir del to sunerimau. Bet ant rankos pratestavus kaip ir ok pasirode, nors idomiai kazkaip, nes ant rankos gaunasi sviesesne nei pakuotej ar ant veido (bloge foto matosi pakuotej spalva ir spalva ant sepetelio, tai tikrai neatitinka perbrauktos ant rankos, nors visos foto parodo tikra spalva). Buvau sunerimus, kad spalva nenaturaliai atrodys, bet kaip ir viskas gerai kai uzsitepu ant veido. Kartais pamaisau su Em, bet daznai tik ja viena naudoju. Aisku kol vasara ir visur idege kunai, saulute ir tt, tai gal ir tas prideda naturalumo, nes ziema kai viskas isbals ir oda be jokio idegio liks, tai manau jau niekaip as jos nepanaudosiu, nes bus per tamsi.

Siaip pirmakart tik pamaskavau ja veiduka, tai labai nustebino, kad atrodo naturaliai, net visam veidui pudros nebesinorejo, nes kazkaip susiliejo su odos spalva. Bet as vistiek tepu pudra visam veidui, tik dazniausiai lengvu/puriu dideliu pudros sepeteliu, nes man tereikia, kad susivienodintu veido spalva, o didesnio maskavimo nereik. Nors ir tikrai naturaliai atrodo, bet ji netiks visiskoms baltaodems. Mano oda labai sviesi ir kokius 5 metus nesu deginusis, tai pirmakart naudojant buvo ok, nors ir i tamsesne puse. O dabar per pora menesiu plaukiojimo laivu savaitgaliais gerokai idegus esu, tai va dabar ta spalva man gera, todel manau ji labiau tinka sviesiai-vidutinei odai, o ne labai sviesiai kaip galima isivaizduot pagal 'fair minerals' pavadinima. 4u.gif

Pati pudra smagios konsistencijos, nera sausa (tokia lyg dregnesne, kazkuo EM 'jojoba' linija gal primena). Maskuoja puikiai ir manau galima pasluoksniuot, jei reikia kazkam didelio maskavimo. Dengiasi lengvai, lygiai, laikosi puikiai visa diena (neturejau problemu net per karscius su didele dregme). Man ji tikrai atradimas ir su malonumu naudoju, nesinori net EM kolkas, bet kai nebeliks idegio ir dar isbalsiu pries ziema, tai jau teks prie EM grizt, nes Dusty Girls bus tikrai per tamsi.
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleee @ 2015 07 21, 11:40)
Priminkit kur perkat Madara kosmetika ne Lietuvoje? Kazkada tikrai buvo kalbeta apie kazkoki uk puslapi berods, dar nuolaidos buvo kaip tik. Uzkrito pavadinimas doh.gif


Dar naturisimo.com turi Madara - ten visada 10% kodas buna, kartais ir 15% ismeta.
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2015 07 22, 15:59)
Dar naturisimo.com turi Madara - ten visada 10% kodas buna, kartais ir 15% ismeta.

Aciu 4u.gif
Atsakyti