Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduojame serialus 4-ta tema

Na va, as pabaigiau ziureti LOST 4u.gif nes savo laiku jo nepaziurejau unsure.gif bet teisus buvo zmones, sesto sezono tikrai nereikejo schmoll.gif visai nusivaziavo i lankas, bet siaip tikrai patiko thumbup.gif

Dabar ziuriu PRISON BREAK thumbup.gif jega thumbup.gif nesu maciusi dar tokio serialo, kur per 45 min. tiek veiksmo ir ivykiu thumbup.gif o tas pagrindinis veikejas toks grazus blush2.gif

gal dar parekomenduotumet kokiu serialu apie kalejimus, policija, ugniagesius ir medikus lotuliukas.gif thumbup.gif cia mano megstamiausios temos biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liūnė Sutema: 01 kovo 2015 - 09:40
QUOTE(Liūnė Sutema @ 2015 03 01, 09:39)
Na va, as pabaigiau ziureti LOST 4u.gif nes savo laiku jo nepaziurejau  unsure.gif bet teisus buvo zmones, sesto sezono tikrai nereikejo schmoll.gif visai nusivaziavo i lankas, bet siaip tikrai patiko thumbup.gif

Dabar ziuriu PRISON BREAK thumbup.gif jega thumbup.gif nesu maciusi dar tokio serialo, kur per 45 min. tiek veiksmo ir ivykiu thumbup.gif o tas pagrindinis veikejas toks grazus blush2.gif

gal dar parekomenduotumet kokiu serialu apie kalejimus, policija, ugniagesius ir medikus lotuliukas.gif  thumbup.gif cia mano megstamiausios temos biggrin.gif  tongue.gif

Man labai patiko apie kalėjimą Orange is the new black apie moterų kalėjimą. Apie medikus tai tik Grey anatomiją tebežiūriu, bet jau čia nenustebinsiu turbūt biggrin.gif Dabar vis skaitau, kad geras serialas True detective, pažiūrėjau pirmą seriją, kažkaip neužkabino, galvoju ar bandyt antrą gal smile.gif
Atsakyti
Jums turetu patikt Chicago PD ir Chicago Fire, pati neziuriu, nes kaip tik tokiu nemegstu smile.gif

Jau isejo House of Cards 3 sezonas, tuoj ziuresiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2015 03 01, 16:42)
Jums turetu patikt Chicago PD ir Chicago Fire, pati neziuriu, nes kaip tik tokiu nemegstu  smile.gif

esami sezonai jau paziureti 4u.gif tokie is paprastesniu sia tema rolleyes.gif

kadangi pati dirbu panasioj sferoj esu gana priekabi tikroviskumui ir detalems doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liūnė Sutema: 01 kovo 2015 - 16:58
QUOTE(Liūnė Sutema @ 2015 03 01, 10:39)

gal dar parekomenduotumet kokiu serialu apie kalejimus, policija, ugniagesius ir medikus lotuliukas.gif  thumbup.gif cia mano megstamiausios temos biggrin.gif  tongue.gif

The Killing, jei nematytas dar, Criminal Minds 4u.gif
Atsakyti
shiandien pradejo "secrets and lies" 4u.gif lyg ir nieko 4u.gif
Atsakyti
Naujas moteriskas Girlfriends guide to divorce

Dar tik 4 serijos, bet ziurisi lengvai ir graziai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2015 02 22, 17:56)
Pažiūrėjau labai neblogą 4 serijų, Niños robados/2013. Pagal tikrą istoriją, kaip Ispanijoje, Franko valdomu laikotarpiu, buvo atimami iš pagimdžiusių moterų ir pardavinėjami vaikai, apgaudinėdavo, kad numirė ir parduodavo neturintiems vaikų turtuoliams. Buvo tikrai graudinančių momentų. Dar vaidina Adriana Ugarte iš "Laiko gijų" smile.gif

Dekui uz rekomendacija, patiko. Gal kas gali rekomenduoti kokiu draminiu apynauju ne britu ir ne amerikieciu serialu, bet na ne muilo ? Tiesiog kazko kitokio noretusi.

Beje, kam patiko sitas Ninos robados, pora filmu -
Philomena - filmas apie panasius nusikaltimus Airijoje, tik visiskai kitaip pasakojimas deliojimas.
The Magdalene Sisters - apie baznycios ''nusikaltimus'', Airija, jaunos merginos vienuolynuose uzdaromos sunkiam darbui neva nuodemingam gyvenimui atpirkti
Incendies - truputi tolimesne tema, bet apskirtai vienas geriausiu filmu. Pranuzu, po motinos mirties sesuo su broliu iesko savo seimos istorijos.
Atsakyti
Kas mėgsta detektyvus, siūlau pažiūrėti "Top of the Lake" , o šiaip nebogas -danų politinė drama "Borgen-Vyriausybė".
Atsakyti
QUOTE(Sapho @ 2015 03 02, 23:58)
Naujas moteriskas Girlfriends guide to divorce

Dar tik 4 serijos, bet ziurisi lengvai ir graziai smile.gif


Ir aš jį žiūriu, kažkuo primena "Seksas ir miestas" ir "Bridžitos Džons dienoraštis", neįpareigojantis.
Atsakyti
QUOTE(Liūnė Sutema @ 2015 03 01, 10:39)
Na va, as pabaigiau ziureti LOST 4u.gif nes savo laiku jo nepaziurejau  unsure.gif bet teisus buvo zmones, sesto sezono tikrai nereikejo schmoll.gif visai nusivaziavo i lankas, bet siaip tikrai patiko thumbup.gif

Dabar ziuriu PRISON BREAK thumbup.gif jega thumbup.gif nesu maciusi dar tokio serialo, kur per 45 min. tiek veiksmo ir ivykiu thumbup.gif o tas pagrindinis veikejas toks grazus blush2.gif

gal dar parekomenduotumet kokiu serialu apie kalejimus, policija, ugniagesius ir medikus lotuliukas.gif  thumbup.gif cia mano megstamiausios temos biggrin.gif  tongue.gif


Jums gal patiktų prancūzų policinis - Braquo. Pirmi du sezonai - labai geri, trečiasis - nelabai. Nors tai subjektyvus dalykas.

Angliškas policinis, vertas praleisto laiko - Line of Duty.

Europietiškas Crossing Lines - apie specialių kriminalistų skyrių, tiriantį nusikaltimus, susijusius su ne viena ES valstybe.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tvora: 05 kovo 2015 - 14:39
užtikau dar vieną patrauklų australietišką serialą
Reef Doctors
Atsakyti