Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 49

Na va... tik ką paskaičiau, kad, esant navikui, galvos skausmas sustiprėja kosint.... B...L.... nesikeikus, man taip yra....
Atsakyti
Gal ir durnas klausimas, bet kuriuo metu pasireiškia neutropenija gaunant paklitakselį? Po savaitės kraujas labiausiai krenta?

Ryt taip spontaniškai sugalvojau, kad reikia važiuot prie jūros su draugais. O ten vis tiek, maistas kavinėse, viešos erdvės, žmonės... Gal be reikalo nerimauju. Gal dar nespėjo per savaitę nukrist. Kraujo tyrimo pasidaryt nelabai laiko yra... Tai net ir nežinau. Jaučiu saugiausia bus visą kelionę nevalgyt ir su kauke vaikščiot? biggrin.gif

willow, pilną teisę turi apsimest sveika, kol nežinai kaip yra iš tikrųjų. ax.gif man labai pasiteisino, iki kol negavau baisiųjų histologinio atsakymų apsimečiau kad esu sveika kaip ridikas (po didžiulės operacijos sanatorijoj, juokinga, bet o ką darysi) ir nesukau galvos dėl to, ką reiks daryt tuos rezultatus išgirdus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kastuvas: 14 liepos 2014 - 21:58
QUOTE(willow @ 2014 07 14, 22:05)
Na va... tik ką paskaičiau, kad, esant navikui,  galvos skausmas sustiprėja kosint.... B...L.... nesikeikus, man taip yra....

Žinokit, bet kokia fizinė veikla (ir net kosėjimas, čiaudėjimas) lygiai taip pat sustiprina ir taip vad. įtampos galvos skausmą. Aš šioje temoje netikiu jūsų tyrimo blogais rezultatais, nes deksametazonas taip metastazių skausmo nenuimtų, bet jis labai gerai nuima įtampos skausmus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2014 07 14, 22:55)
Gal ir durnas klausimas, bet kuriuo metu pasireiškia neutropenija gaunant paklitakselį? Po savaitės kraujas labiausiai krenta?

Ryt taip spontaniškai sugalvojau, kad reikia važiuot prie jūros su draugais. O ten vis tiek, maistas kavinėse, viešos erdvės, žmonės... Gal be reikalo nerimauju. Gal dar nespėjo per savaitę nukrist. Kraujo tyrimo pasidaryt nelabai laiko yra... Tai net ir nežinau. Jaučiu saugiausia bus visą kelionę nevalgyt ir su kauke vaikščiot? biggrin.gif


Man leukocitų kritimas prasidėdavo 1,5-2 sav. po lašinimo. Bet čia individualu. Prie jūros irgi pernai gaudama šią chemiją važiavau. Net maudžiausi mot pliaže, tik plikai galvai šalta buvo nes skarytė greit sušlapdavo.
Kaukės pajūry nereik, ten nėra hospitalinės infekcijos ir visas bakterijas nupučia
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 07 14, 23:05)
Na va... tik ką paskaičiau, kad, esant navikui,  galvos skausmas sustiprėja kosint.... B...L.... nesikeikus, man taip yra....

Ir man taip yra smile.gif As koseju pastoviai po gydymo ,gydytoja nieko nesako,nurasau tai svitinimui...bet daznai galva skauda,ir kosint tikrai sustipreja,bet man tai naturalu atrodo,kosint spazmas gaunasi ...
Papildyta:
QUOTE(Rasma @ 2014 07 15, 00:33)
Žinokit, bet kokia fizinė veikla (ir net kosėjimas, čiaudėjimas) lygiai taip pat sustiprina ir taip vad. įtampos galvos skausmą. Aš šioje temoje netikiu jūsų tyrimo blogais rezultatais, nes deksametazonas taip metastazių skausmo nenuimtų, bet jis labai gerai nuima įtampos skausmus cool.gif


Tikrai taip drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 15 liepos 2014 - 00:21
QUOTE(willow @ 2014 07 14, 22:05)
Na va... tik ką paskaičiau, kad, esant navikui,  galvos skausmas sustiprėja kosint.... B...L.... nesikeikus, man taip yra....

willow doh.gif .ir jus su tuo skaitymu internete.as uzdraudziau sau ir kojos ten nekeliu.Va tik vakar ikliuvau.galvoju atsipalaiduosiu zmones paskaitysiu.o pirmas is kart apie ta moteri verysad.gif Ziurekit vyras mano su dviem ne mazom mts vaiksto ir jokiu simptomu nera.nu gerai viena ale pavirsiui bet kita juk giliau.Ir i darba eina.kol operacijos data suzinos...O kosint ciaudint tai kai paprasciausias radikulitas susuka.irgi kaip suskausta kai ciaudai.ir nereikia cia jokiu naviku.Stipriai apkabinu istvermes tau
Atsakyti
kastuveli 4u.gif kaip smagu prie juros kad susiruosei.saunuole.nuvezk jurai linkejimus nuo mano seimynos.su pazadu.kad kitais metais aplankysim.Myliu jura be proto...
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 07 15, 08:52)
kastuveli 4u.gif kaip smagu prie juros kad susiruosei.saunuole.nuvezk jurai linkejimus nuo mano seimynos.su pazadu.kad kitais metais aplankysim.Myliu jura be proto...


Kad sugriuvo mano planai, bet kai is tikruju nuvaziuosiu, butinai linkejimus perduosiu smile.gif
Atsakyti
bus
QUOTE(kastuvas @ 2014 07 15, 10:22)
Kad sugriuvo mano planai, bet kai is tikruju nuvaziuosiu, butinai linkejimus perduosiu smile.gif

smile.gif nuvaziuosi veliau
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 07 14, 16:06)
http://www.15min.lt/...-3-440161?cf=df

Atleiskit, merginos ir moterys, kad įkeliu nuorodą. Tokia pat stadija, tais pačiais metais nustatyta kaip ir mano... Deja, daugiau info nėr, belieka tik spėlioti, koks jis buvo.....

Sunkius tekstus skaitai, man jie tik didintų įtampą. Tau geriau kokią komediją ar meilės romaną pastudijuoti, nors man padeda detektyvai, sudokai, psichologiniai tekstai. Skaičiau ir Kenn Uilber'io perrašytą sergančios ir išėjusios anapilin žmonos dienoraštį. Laukiu su tavim gerų žinių
Mergaitės, man atrodo, kad Strioga atostogauja, ar ne Idai neatrašė, bijau apsirikti
Vyrui pasiūlė kanapių aliejaus, atseit gali gauti iš Kanados. Mano vyras nori padėti man, o visokiais pažadais tiki labiau už mane, todėl susidomėjo ir nori, kad aš pritarčiau. Klausiau Česo ar galėčiau vartoti ir kas iš to. Su chemoterapija kanapių aliejus nesuderinamas. Nusišypsojo, sako na čia jau seniena, dabar eina peroksidas, buvo soda dar. Bet ir nepakenktų, nuima skausmus, pakelia nuotaiką ir apetitą. Visgi narkotikas. O su bioterapija nesikerta. Gal ir pavartosiu, jei gausiu
Atsakyti
QUOTE(Karme @ 2014 07 15, 13:36)
Sunkius tekstus skaitai, man jie tik didintų įtampą. Tau geriau kokią komediją ar meilės romaną pastudijuoti, nors man padeda detektyvai, sudokai, psichologiniai tekstai. Skaičiau ir  Kenn Uilber'io perrašytą sergančios ir išėjusios anapilin žmonos dienoraštį. Laukiu su tavim gerų žinių
Mergaitės, man atrodo, kad Strioga atostogauja, ar ne Idai neatrašė, bijau apsirikti
Vyrui pasiūlė kanapių aliejaus, atseit gali gauti iš Kanados. Mano vyras nori padėti man, o visokiais pažadais tiki labiau už mane, todėl susidomėjo ir nori, kad aš pritarčiau. Klausiau Česo ar galėčiau vartoti ir kas iš to. Su chemoterapija kanapių aliejus nesuderinamas. Nusišypsojo, sako na čia jau seniena, dabar eina peroksidas, buvo soda dar. Bet ir nepakenktų, nuima skausmus, pakelia nuotaiką ir apetitą. Visgi narkotikas. O su bioterapija nesikerta. Gal ir pavartosiu, jei gausiu

aha as rasiau atostogauja jis iki rugpjucio 14.o man dabar reikejo.Nieko nepadarysi atostogos yra atostogos.Del kanapiu aliejaus reik zinot ar prie jusu ligos tinka.susirast medicininius straipsnius.Tik kaina didele apie 10000 reiketu.bandykit.daug kam padeda.
Atsakyti
QUOTE(Karme @ 2014 07 15, 13:36)
Sunkius tekstus skaitai, man jie tik didintų įtampą. Tau geriau kokią komediją ar meilės romaną pastudijuoti,

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Esam jau n+k kartu aptare, kad labai sunku skaityti is musu tarpo isejusiu zmoniu istorijas ir uzuojautos reiskima temoje, bet nemenkiau slogiai veikia ir visos blogos istorijos blush2.gif Man jos pacios gumula gerklej padaro... verysad.gif
Geriau dekim tik geras, su laiminga pabaiga istorijas, kaip sakant, pasidziaukime kitu naujienomis, o blogosios ir taip mus pasieks drinks_cheers.gif
Atsakyti