Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 49

Dėkui Rasma 4u.gif aš irgi svajojau apie tai nuo mažumės, būdavo prisipiešiu ant stalo klavišų ir groju, groju.. lotuliukas.gif


O kad truputį į temą tai gal kas bendravot su dvyne9 ar Liepa39, įdomu kaip jos laikosi?
Atsakyti
QUOTE(Remedy @ 2014 07 15, 18:35)
Labas visoms ir visiems

Tik dar prieš valandą su Ida1 šnekėjau kad man viskas gerai, kad nuotaika puiki, o dabar kartu su savo sukakota nuotaika ateinu paklaust, ką atsakyt žmonėm kurie tave laiko mirtininku  verysad.gif  mama sutiko mano buvusią draugelę ir išklausė paskaitą, kad ligą gavau dėl neteisingo gyvenimo būdo, kad neprižiūrėjau sveikatos ir kad aš net neturiu teisės galvot apie išgijimą, nes v yra neišgydomas ir jos tėtį sutvarkė per kelis mėnesius. Dar pridūrė kad jei jau jai taip būtų tai viešpatie su viešpačiukais ji iškart išprotėtų.. taip ir norisi paskolint ligą tokiems  verysad.gif

Pati buvau ismaudyta sitose kalbose praitoj savaitej.ir ne tokiu zodziu isgirdau.Ziaurus zmones verysad.gif .kodel jie tai sako doh.gif .Tik demesio nekreipk .as kaip koks katinas po lietaus nusipurciau ir toliau kabintis reik.Dabar apie vyra jau nieks net nebeklausia nei is giminiu.nei is draugu.nei is artimuju.net nezino.kad operacija darys..Nurase..Man tai dzin bet matau kad vyrui skaudu.del to ir i darba eina kaip i svente.Sako ten nieks neklausineja.uzsimirsti.dirbi.kaip sveikas buni....O tavo naujas hobis tikrai bus kaip vaistas.grok remedy grok 4u.gif .Visom sveikatos.karscius istvert.ir but apsaugotom nuo piktu liezuviu.
Atsakyti
QUOTE(Remedy @ 2014 07 15, 17:35)
ateinu paklaust, ką atsakyt žmonėm kurie tave laiko mirtininku

Kaip tai ką-pasveikti bigsmile.gif Dar klausimas toks kyla???
Manau pas visus tokių kalbų būna, vienai bandžiusei varinėti tokias kalbas, piktai atšoviau, kad TAS vaikas per jos laidotuves galės jos nuotrauką nešti, jei ji labai paprašys blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Remedy @ 2014 07 15, 19:35)
Labas visoms ir visiems

Tik dar prieš valandą su Ida1 šnekėjau kad man viskas gerai, kad nuotaika puiki, o dabar kartu su savo sukakota nuotaika ateinu paklaust, ką atsakyt žmonėm kurie tave laiko mirtininku  verysad.gif  mama sutiko mano buvusią draugelę ir išklausė paskaitą, kad ligą gavau dėl neteisingo gyvenimo būdo, kad neprižiūrėjau sveikatos ir kad aš net neturiu teisės galvot apie išgijimą, nes v yra neišgydomas ir jos tėtį sutvarkė per kelis mėnesius. Dar pridūrė kad jei jau jai taip būtų tai viešpatie su viešpačiukais ji iškart išprotėtų.. taip ir norisi paskolint ligą tokiems  verysad.gif

Vat ir pasimato lietuviskas budas blyn negiu nervas sueme, kaip taip sneket! Nesuprantu. Zinoma, as ir pagalvoju ka negerai padariau ir bandau taisyti, bet nekreip demesio. Sunervino tiesiog. Beje patarimas, kad kuo maziau zinotu. Pas mane viso zino gal tik 5 zmones.
Merginos vaziuoju i lt atostogu pailseti pavalgyti mamos patiekalu sveiku darzoviu is darzo atsigauti. Visoms sveikatos didziausios!
Papildyta:
QUOTE(Remedy @ 2014 07 15, 21:39)
Ačiū merginos, ir ką aš be jūsų daryčiau smile.gif

Praėjo jau, užvalgiau ledų, pasėdėjau prie pianino, 'beveik' išmokau groti vieną melodiją ir aprimau.
Patikslinsiu kad pianinu grot visai nemoku, natų nepažįstu dar ir nerangūs pirštai, bet Adele dainą beveik įveikiau  didis.gif  Ne tobula, bet vis šis tas  biggrin.gif

Nu gi bravo !! 👏 as ir einu i baseino pamokas praleidziu laika gerai. Patikra rugpjucio gale o poto spali. 😳

Geros dienos!
Atsakyti
Mano mama apie savo ligą sakė tik kelioms savo draugėms. Paskaitau jūsų pasisakymus ir suprantu, kad ji teisingai elgiasi. Žmonės žiaurūs verysad.gif Artimiausi giminės žino, bet iš jų sulaukiam vien tik supratimo ir palaikymo.
Mamai patikra rugsėjo gale. Oi, kiek ilgai laukti fear.gif
Atsakyti
Willow, kada mrt atsakymai?
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 07 16, 12:54)
Willow, kada mrt atsakymai?

Tikrai, jau turejo buti ? 😕 labai idomu.
Atsakyti
Ar Willow neminėjo, kad neskubės sužinoti atsakymo? g.gif Sakė, gal net penktadienio palauks. Kažkodėl man būtent taip užsifiksavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2014 07 16, 15:36)
Ar Willow neminėjo, kad neskubės sužinoti atsakymo?  g.gif  Sakė, gal net penktadienio palauks. Kažkodėl man būtent taip užsifiksavo  g.gif

Taip. Buvo minejus, kad vaziuos i kaima. Rezultatus suzinos, kai atsiguls chemijai.
Dabar Wilow grozisi gelytemis. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergelė: 16 liepos 2014 - 15:39
QUOTE(Remedy @ 2014 07 15, 19:39)
Patikslinsiu kad pianinu grot visai nemoku, natų nepažįstu dar ir nerangūs pirštai, bet Adele dainą beveik įveikiau  didis.gif  Ne tobula, bet vis šis tas  biggrin.gif

Wow!!! wub.gif Baltas pavydas... 4u.gif
Atsakyti
na va ir mums su operacija trukdziai verysad.gif .neoperuos greitai.mes kaip planiniai ligoniai turim laukt.geriausiu atveju uz dvieju savaiciu.Pas seimos gydytoja buvo.terapiskai sveikas kaip ridikas.net hemoglobinas padidejes.
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 07 16, 17:16)
na va ir mums su operacija trukdziai verysad.gif .neoperuos greitai.mes kaip planiniai ligoniai turim laukt.geriausiu atveju uz dvieju savaiciu.Pas seimos gydytoja buvo.terapiskai sveikas kaip ridikas.net hemoglobinas padidejes.

VOUI operacijom eiles didžiulės, nes daug atostogauja doh.gif nieko ne padarysim vasara toks metas ir gydytojai turi teisę į atostogas. Mes porto statymui laukiam antra savaitė, lyg jau ir penktadienį turėtų statyti. Kiek dienų laiko ligoninėje po pastatymo. g.gif
Atsakyti