Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 49

QUOTE(sena pažįstama @ 2014 07 15, 12:41)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Esam jau n+k kartu aptare, kad labai sunku skaityti is musu tarpo isejusiu zmoniu istorijas ir uzuojautos reiskima temoje, bet nemenkiau slogiai veikia ir visos blogos istorijos blush2.gif Man jos pacios gumula gerklej padaro... verysad.gif
Geriau dekim tik geras, su laiminga pabaiga istorijas, kaip sakant, pasidziaukime kitu naujienomis, o blogosios ir taip mus pasieks drinks_cheers.gif


Šiandien skaičiau straipsnį apie išgyvenamumą su kiaušidžių vėžiu. na ir toje studijoje aišku rašo, kad maksimaliai stebėtos moterys gyveno 67 mėnesius ar kiek ten. Skaitau ir pagaunu save galvojant "na ir kas, manęs tai neliečia, aš pasveiksiu ir ilgai gyvensiu". Reiktų tokio imuniteto visai neigiamai informacijai. Reik suvokt, kad taip būna, bet neleisti sau išsigąst kažkokia istorija.
Aš dar save guodžiu kartais, jog jei sugebėjau susirgt kiaušidžių vėžiu būdama 22 metų ir dar gana retu (tikrai mažiau nei procentui visos populiacijos taip nutinka) tai viskas įmanoma, kas statistiškai neatrodo labai realu smile.gif

Nesigąsdinam straipsniais, moterys, gi pagyvensim ir pamatysim kaip mums bus, pirma laiko nereikia savęs laidot drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 07 14, 15:06)
http://www.15min.lt/...-3-440161?cf=df

Atleiskit, merginos ir moterys, kad įkeliu nuorodą. Tokia pat stadija, tais pačiais metais nustatyta kaip ir mano... Deja, daugiau info nėr, belieka tik spėlioti, koks jis buvo.....

Na, va wilow pati pirma gauna su dilgynėm per sėdimąją. Kodėl svetimas istorijas sau lipdaisi? Dar bartis, ar užteks?

QUOTE(ANETELE @ 2014 07 14, 15:11)
Diagnoze adenokarcinomos plitimas ,G2 .

Paeme kraujo tyrimams,jei tyrimai geri tures tetis 1 karta y savaite vaziuot chemoterapijai..


Sėkmės tėčiui kovoje 4u.gif O jums jo palaikyme.
QUOTE(Rasma @ 2014 07 14, 18:59)
Ir tada, ir dabar, mums visiems atrodė labai makabriškai, kai ji norėdama mažiau rūpesčių visiems išsikalė jame savo vardą, pavardę ir mirties metus, nes ji irgi žinojo "kiek jai liko".

Gal dėdienė suvalkietė? Man kažkaip smagi istorija pasirodė. Ne veltui sakoma, kad žmogus planuoja, o Dievas juokiasi smile.gif

QUOTE(willow @ 2014 07 14, 21:05)
Na va... tik ką paskaičiau, kad, esant navikui,  galvos skausmas sustiprėja kosint.... B...L.... nesikeikus, man taip yra....

Lygiai taip pas jis sutiprėja kosint ir esant migrenai, aurai, kraujagyslių susiaurėjimui ar nervinei įtampai. O dar labiau galvos skausmai stiprėja, kai knisiesi ne ten kur reikia mirksiukas.gif Gėlynai apvytę stovi, niekas nelieta, neišuostyta, o ji internete knisasi doh.gif
Kastuve,Pas mus kraujo kritimai iš karto po chemijos prasideda ir pats didžiausias nuomukis būna maždaug 10 dieną po jos.
Atsakyti
QUOTE(Karme @ 2014 07 15, 13:36)
Sunkius tekstus skaitai, man jie tik didintų įtampą. ...

Čia iš mano atsakymo Wilow. Pagalvojau, kad aš ne taip supratau tave, tu kovoji ir eini tolyn, reiškia tai įmanoma, kuo nuoširdžiai džiaugiuosi. Aš irgi lyginu tas statistikos žinias, kurias pagaunu, su savim ir džiaugiuosi, kad jau vidurkį praėjau sėkmingai
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 07 15, 13:41)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Esam jau n+k kartu aptare, kad labai sunku skaityti is musu tarpo isejusiu zmoniu istorijas ir uzuojautos reiskima temoje, bet nemenkiau slogiai veikia ir visos blogos istorijos blush2.gif Man jos pacios gumula gerklej padaro... verysad.gif
Geriau dekim tik geras, su laiminga pabaiga istorijas, kaip sakant, pasidziaukime kitu naujienomis, o blogosios ir taip mus pasieks drinks_cheers.gif

Kokia istorija bebutu...su laiminga ,ar nelaiminga pabaiga...noris isgirsti iki pat galo,o ne vien gera istorija be pabaigos ir nezinai zmogus,kaip jam sekasi ir t.t. Kiek tokiu dingusiu arba stebetoju,skaitytoju.... 4u.gif
Atsakyti
Labas visoms ir visiems

Tik dar prieš valandą su Ida1 šnekėjau kad man viskas gerai, kad nuotaika puiki, o dabar kartu su savo sukakota nuotaika ateinu paklaust, ką atsakyt žmonėm kurie tave laiko mirtininku verysad.gif mama sutiko mano buvusią draugelę ir išklausė paskaitą, kad ligą gavau dėl neteisingo gyvenimo būdo, kad neprižiūrėjau sveikatos ir kad aš net neturiu teisės galvot apie išgijimą, nes v yra neišgydomas ir jos tėtį sutvarkė per kelis mėnesius. Dar pridūrė kad jei jau jai taip būtų tai viešpatie su viešpačiukais ji iškart išprotėtų.. taip ir norisi paskolint ligą tokiems verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Remedy: 15 liepos 2014 - 17:36
Remedy, nereikia nieko tokiems žmonėms atsakyti. Beviltiška. Aišku man sunku įsivaizduoti, ką tu jauti. Suprasčiau tik tada, jei pati būčiau tokioje situacijoje. Vis tik nematau prasmės ką nors aiškinti tokiems žmonėms. Neeikvok savo energijos. Atsiribok nuo tokių žmonių. Gyvenimas sukasi ratu. Niekas nežino, ką likimas atneš tiems, kurie aiškina, kad susirgę v patys dėl to kalti. Neduok D jie patys pajus šios ligos žiaurumą.
Nesuprantu tokių žmonių. Nesuprantu. Man jų gaila, nes turbūt širdyje nešioja didžiulį pyktį, jei taip kalba.
Atsakyti
QUOTE(Remedy @ 2014 07 15, 18:35)
Labas visoms ir visiems

Tik dar prieš valandą su Ida1 šnekėjau kad man viskas gerai, kad nuotaika puiki, o dabar kartu su savo sukakota nuotaika ateinu paklaust, ką atsakyt žmonėm kurie tave laiko mirtininku  verysad.gif  mama sutiko mano buvusią draugelę ir išklausė paskaitą, kad ligą gavau dėl neteisingo gyvenimo būdo, kad neprižiūrėjau sveikatos ir kad aš net neturiu teisės galvot apie išgijimą, nes v yra neišgydomas ir jos tėtį sutvarkė per kelis mėnesius. Dar pridūrė kad jei jau jai taip būtų tai viešpatie su viešpačiukais ji iškart išprotėtų.. taip ir norisi paskolint ligą tokiems  verysad.gif


nusispjaukit 4u.gif ar Jums taip svarbu ką kiti šneka ir galvoja, mane jau daugelis prieš dvylika metų laidojo ir net labai artimi žmonės, na ir kas? Tuo metu man išvis nerūpėjo ką kas galvoja, man reikėjo gydytis ir pasveikt. Mres per daug sureiškminam kitų nuomones, reikia savim rūpintis ir tokias draugelkas vyt šalin.
Atsakyti
QUOTE(Remedy @ 2014 07 15, 17:35)
mama sutiko mano buvusią draugelę ir išklausė paskaitą, kad ligą gavau dėl neteisingo gyvenimo būdo, kad neprižiūrėjau sveikatos ir kad aš net neturiu teisės galvot apie išgijimą, nes v yra neišgydomas ir jos tėtį sutvarkė per kelis mėnesius. Dar pridūrė kad jei jau jai taip būtų tai viešpatie su viešpačiukais ji iškart išprotėtų.. taip ir norisi paskolint ligą tokiems  verysad.gif

duok durniui kelia... mamai turejo buti skaudu klausytis tokio briedo gun_bandana.gif
Atsakyti
Remedy, geriausia ką galite padaryti - tiesiog imti ir gyventi, žinoma, pasveikus 4u.gif
Gerai, kad parašote apie sukakotą nuotaiką..taip jūs ją paleidžiate. Nes pyktis ir noras "kerštauti" labiausiai kenkia mums patiems...o žmonės, kurie nesusidūrę su liga, dažnai nemoka reikšti savo minčių, jausmų..šneka dažnai bile šnekėt. Verta atleisti ir tiesiog gyventi nepaisant nuomonių ax.gif Jūs nesate mirtininkė, juk tai žinote ir tai yra svarbiausia..Gydotės, pasveiksit, o iš gyvenimo šiaip jau nei vienas sveikasis gyvas neišeis smile.gif

Žinot, kai aš susirgau, griebiausi knygų..man jos padeda kitaip pažiūrėti į viską ir keistis. Ir tai ne tie vienuoliai išpardavę mašinas, o tiesiog normalios knygos..Tikrai rekomenduoju atsipūsti su Laurent Gounelle "Dievas visada keliauja incognito"..ir tai ne religija, o dalis A.Enšteino frazės.
Turiu beprotišką mirties baimę, kiekviena liga mane užspeičia į kampą, juolab, kad vis kliūna tokios, kurios pastato mane į akistatą su baimėmis. Man rekomendavo šitą knygą. Ir tai nereiškia, kad ją skaitydamas rengiesi mirti schmoll.gif Atvirkščiai, atrandi ramybę ir jėgų pasakyti sau.."na jau ne, nešįkart, mieloji" 4u.gif

Ir šita - gerulė knyga. Susitelkime į visa kas gera 4u.gif
Sveikatos ir stiprybės jums visoms 4u.gif
Atsakyti
Zinau ta jausma,kai tave laidoja ir tai girdi is artimu zmoniu,labai skaudu.Ir vis pabrezia ,kad nei vienas nepasveiko,tai neisgydoma...arba po keliu menesiu "suede" ...as vis savyje sakau nu as irodyisu ,kad dar jus visus sveikuosius nugyvensiu ir pragyvensiu.Ispradziu labai skaudziai pergyvendavau,o dabar tiesiog nuo tokiu ziombiu atsiribojau ir padejo! Einu iskelta galva.O tie didieji snekoriai taip ir nesulaukia tos mano paksutiniosios ,o buvau visiskai nurasyta 4u.gif
Sekmes ir buk stirpi,nepasiduok ir ,zinoma , nuo tokiu ATSIRIBOK ,bus paciai lengviau smile.gif
Atsakyti
Ačiū merginos, ir ką aš be jūsų daryčiau smile.gif

Praėjo jau, užvalgiau ledų, pasėdėjau prie pianino, 'beveik' išmokau groti vieną melodiją ir aprimau.
Patikslinsiu kad pianinu grot visai nemoku, natų nepažįstu dar ir nerangūs pirštai, bet Adele dainą beveik įveikiau didis.gif Ne tobula, bet vis šis tas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Remedy @ 2014 07 15, 20:39)
pasėdėjau prie pianino, 'beveik' išmokau groti vieną melodiją ir aprimau.
Patikslinsiu kad pianinu grot visai nemoku, natų nepažįstu dar ir nerangūs pirštai, bet Adele dainą beveik įveikiau  didis.gif  Ne tobula, bet vis šis tas  biggrin.gif

Jetus, net pavydžiu tongue.gif Mano gyvenimo svajonė 4u.gif Nuo mažumės svajoju kada išmokt groti pianinu, bet dar ta svajonė nerealizuota. Svarbu, kad dar tebeturiu ir puoselėju smile.gif

Šiandien perskaičiau istoriją apie 81 metų moterį, pradėjusią mokintis groti pianinu...žmogaus tobulėjimas, mokinimąsis kažko naujo tikrai kuria naujus "neuronų ryšius", kurie neleidžia žmogui, kaip čia pasakius geriau...gal, sugriūt? Senti, sirgti ir išeiti per anksti. Tai va, grįžtant prie istorijos, tai noriu pacituot pažodžiui:
"<...>norint gyventi, tereikia dalyvauti gyvenime, tai yra judėti į priekį, tobulėti. Pažįstu moterį, kuri pradėjo mokytis skambinti pianinu, būdama aštuoniasdešimt vienų metų. Tai nuostabu! Visi žino, kad reikia ilgus metus mokytis, kol gebėsi kaip reikiant skambinti. Vadinasi, sulaukusi aštuoniasdešimt vienų, ji mano, kad vis dėlto verta keletą metų mokytis groti muzikos instrumentu tam, kad paskui galėtum juo muzikuoti! Galiu kirsti lažybų, ji dar ilgai gyvens."

Taigi, Remedy, šios istorijos paskutinius žodžius skiriu Jums.
Atsakyti