Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 49

QUOTE(ide @ 2014 07 16, 18:57)
VOUI operacijom eiles didžiulės, nes daug atostogauja doh.gif nieko ne padarysim vasara toks metas ir gydytojai turi teisę į atostogas. Mes porto statymui laukiam antra savaitė, lyg jau ir penktadienį turėtų statyti. Kiek dienų laiko ligoninėje po pastatymo. g.gif

gaila kad ligos atostogu neiseina vasara:ax: .teks laukt.Apie porta turbut tik willow te zino g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ida1: 16 liepos 2014 - 18:06
Nepykit, tai ne į temą, bet labai noriu čia parašyti. Šiandien mano šuniukas prarijo nektarino kaulą, nemačiau, bet patikėjau. Pusdienį laksčiau nuo vieno veterinoriaus pas kitą, nežinau iš kur ėmėsi energija, šiaip judu ribotai.
Padarė rentgeną, bet konkrečiai nepamatė, o šunelis jaučiasi normaliai. Sako, stebėkit, jei bus simptomai, operuosim. Čia ir suskydau, man 4 metus sakė stebėkit save, tikrinausi kas 3 mėnesiai, o metastazės visam kūne atsirado nepastebėtos. Širdis dabar dreba, graudu, nežinau ar tik dėl šuniuko






















p
Atsakyti
Karme, 4u.gif laikykitės, visi išgyvenimai išlenda vienaip ar kitaip.

Willow, turbūt gėlynais grožisi ir nematys klausimo. Gal dar kas susidūrę, kur pigiausiai perkat fraxipariną? Nekompensuoja uch.
Atsakyti
QUOTE(ide @ 2014 07 16, 18:57)
Mes porto statymui laukiam antra savaitė, lyg jau ir penktadienį turėtų statyti. Kiek dienų laiko ligoninėje po pastatymo. g.gif

Manąjam antradienį statė, trečiadienį peršvietė ir paleido kapsėti "chemiją" (jis su žarnynu, parištas būdavo dvi paras)
Atsakyti
QUOTE(ide @ 2014 07 16, 18:57)
VOUI operacijom eiles didžiulės, nes daug atostogauja doh.gif nieko ne padarysim vasara toks metas ir gydytojai turi teisę į atostogas. Mes porto statymui laukiam antra savaitė, lyg jau ir penktadienį turėtų statyti. Kiek dienų laiko ligoninėje po pastatymo. g.gif


Po pimo porto parą gulėjau ligoninėje, po antro- vakare namo išleido.
Atsakyti
Sveikos merginos.Po kiek laiko po operacijos yra daroma rekonstrukcinė-plastinė operacija?Man žada šalinti spenelį,nes yra odos carcinoma.Bet norėsis po kažkiek laiko atrodyti patraukliai nors ir sau(jei vyro nerasiu...) rolleyes.gif Oi,juokas pro ašaras,bet pasvajoti galima.Gyd.atostogauja,neturiu nei ko paklausti.O tiek daug visokių klausimų yra unsure.gif .Kažin,ar taikys spindulinį gyd.?Gal kam buvo taip?
Atsakyti
Ačiū, Angele, šuniukas kaulą prarijo iš tikrųjų, šiandien jau išvėmė atčaižą, gydomės. Man palengvėja, kai nelieka neapibrėžtumo, kai žinau bent pora žingsnių į priekį. Kai man nusakė mano situaciją, kad metastazės, kad vaistai jas sustabdys bent kuriam laikui, man palengvėjo. Turėjau kaip galvoti apie ateitį, o iki tol buvau kažkokioj tuštumoj. Matau, kad ir kitoms panašiai būna, Idai, Remedy, na kitų nevardinsiu. Taigi linkiu visoms to pagrindo, ant kurio galima apsistoti ir apsiraminti, su supratimu, kad darom viską kas gali būti geriausia.
Geriausi palinkėjimai Wilow, neturiu daugiau ką pridurti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos optimistės smile.gif seku jūsų pokalbius nuo tada kai paguodėt mane , kai tėvukas sirgo v. ir kai paliko jis mus. Visad pasidomiu jūsų istorijomis ir žaviuosi stiprumu. ir vėl norėčiau jums pasiguosti. Nuo tėvuko mirties praėjo nepilni 3 mėn ir vėl vėžys neatstoja nuo manęs. Šiandien buvau pasitikrinti echo krūtis, o ten rado darinuką, ir vėl turiu važiuot į tą pačią ligoninę, tirtis dėl vėžio galimybės, bet dabar pati. Labai bijau, ne dėl savęs, bet dėl artimųjų kaip jie priims tą žinią, jei patvirtins ligą sad.gif ar gali trenkti žaibas į tą patį medį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gedvvita: 17 liepos 2014 - 16:24
QUOTE(Gedvvita @ 2014 07 17, 17:21)
sveikos optimistės smile.gif seku jūsų pokalbius nuo tada kai paguodėt mane , kai tėvukas sirgo v. ir kai paliko jis mus. Visad pasidomiu jūsų istorijomis ir žaviuosi stiprumu. ir vėl norėčiau jums pasiguosti. Nuo tėvuko mirties praėjo nepilni 3 mėn ir vėl vėžys neatstoja nuo manęs. Šiandien buvau pasitikrinti echo krūtis, o ten rado darinuką, ir vėl turiu važiuot į tą pačią ligoninę, tirtis dėl vėžio galimybės, bet dabar pati. Labai bijau, ne dėl savęs, bet dėl artimųjų kaip jie priims tą žinią, jei patvirtins ligą sad.gif ar gali trenkti žaibas į tą patį medį?


dar niekas neaišku, taigi ramiai 4u.gif mano draugei ale darinukus rado rajone, nuvarė į santariškes, verdiktas mastopatija, aišku sekt reikia, bet kol nėra diagnozės nėra ko panikuot, nervus tausot reikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2014 07 17, 17:30)
dar niekas neaišku, taigi ramiai  4u.gif mano draugei ale darinukus rado rajone, nuvarė į santariškes, verdiktas mastopatija, aišku sekt reikia, bet kol nėra diagnozės nėra ko panikuot, nervus tausot reikia  4u.gif

Mastopatija nera gerai,turi labai save stebeti...pazystu artima zmogu ,tikrinosi kelis metus is eiles ir vienoje buvo 3 kitoje nieko .Ir po dvieju metu atsirado darinukas..operacija,chemoterapija,svitinimas ir 2 stad . verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpe555 @ 2014 07 17, 18:26)
Mastopatija nera gerai,turi labai save stebeti...pazystu artima zmogu ,tikrinosi kelis metus is eiles ir vienoje buvo  3 kitoje nieko .Ir po dvieju metu  atsirado darinukas..operacija,chemoterapija,svitinimas  ir 2 stad .  verysad.gif


taip, reikia stebėti ir varo ji kaip priklauso tikrintis, bet tai dar ne vėžys, kai pasakė man kokia va ji vos ne onkologinis ligonis, nepykit, bet čiut iš klumpių neišvirtau. Nebūtų gera vaikystės draugė, tai....

čia, kaip ir mano mamos sesuo, na išėmė gimdą, ten buvo rastą vėžinių ląstelių, bet viskas pavyko puikiai ir net neprireikė jokio gydymo, tai anoj atvaro pas mano ma ir o Dieve, koks vėžininkas, tai mama kartą jos paklausė ką ji darytų, jei būtų tekę, kaip man chemijos, švytinimai ir panašiai 4u.gif


Esmė tame, kad mes kiekvienas galim susirgti vėžiu, visiems visokių negalavimų atsiranda, bet reikia tikėti ne blogiausiu, bet tikėtis geriausio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2014 07 17, 18:58)
Esmė tame, kad mes kiekvienas galim susirgti vėžiu, visiems visokių negalavimų atsiranda, bet reikia tikėti ne blogiausiu, bet tikėtis geriausio  4u.gif
drinks_cheers.gif

Vyras ryt keliauja namo. Šiandien trys mėnesiai kaip ligoninėje. Nors trumpam, bet vis namuos kelios dienelės. Planų planelių, reikia priminti, kad pasisaugot reikia.
Atsakyti