Įkraunama...
Įkraunama...

Svajoklių Svajonės 53

Labas rytas 4u.gif


Mano duomenys:
Startas 2014.07.11
Pradinis svoris 84 kg
Siekiamas svoris - 1 etapas 80 kg (gal taip bus lengviau etapais)
Svoris 2014.07.11 - 2014.08.07 - 82 kg (per savaitę -0,5 kg)
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif .
Net išsigandau ant svarstyklių užlipus, tikrai nejaučiu, kad tiek priaugau. Na, bet yra kaip yra, nebesigraužiu. Daug turiu šarmo, seksualumo ir charizmos blink.gif lotuliukas.gif .
Startuoju su 93,1.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paūdrė: 08 rugpjūčio 2014 - 09:09
Labas rytas, penktadienis bigsmile.gif

As jau po pusryciu, eisiu kavutes pasidaryt ir saldainiu pasimegaut smile.gif
Grazi diena siandien, saulyte nuo ryto sviecia.

Na ka menesio suvestine:
klubai -5cm
sonai -12cm
liemuo -7
Svorio -3.4kg
per sia savaite -0,5kg
Svoris 10.07.2014 85,7 kg
Svoris 08.08.2014 82,3 kg


QUOTE(Magnė @ 2014 08 07, 15:45)
1. Ką darysi? Aš taip išsisėmus su maisto gamyba, daug laiko praleidžiu darbe, tai gamint visai nenoriu vakarais. Kažką labiau sumontuoju tik savaitgaliais, o paprastom dienom - mėsa marinuota, daržovės, kiaušai, dar sūnus kokių makaronų susigalvoja ar dar kažką.

Pagaliau ir pas mus pliopia kaip reikalas, po tiek dienų sausros


Dariau zuvies sriuba ir kepiau foccacia duonele. Musu megstamiausia sriuba smile.gif


QUOTE(Paūdrė @ 2014 08 07, 15:53)
Šiuo metu šita lepinuosi, kai užtaikau ant akcijų.
user posted image.
*Kai vaikščiojau nėštukė, tai daktarai liepė atsisakyti tirpios kavos, o nepiktnaudžiaujant gerti natūralią.
**Koks gėris, net pavydžiu. Aš padėvėtą nusipirkau, bet ir tuo patenkinta. Senais laikais turėjau mandresnį, bet vaikas į vandens skyrelį kavos pridėjo, močiutę norėjo palepinti, tai teko išmesti. Man patinka, kad kava tauposi, be visų kitų privalumų.
***Bandysiu nepamiršti startuoti, nors jau savaitę tvarkingai valgau.

Na as kol nescia buvau, as negalejau pakest kavos kvapo, tiesiog siurpas eidavo uzuodus ja, o dabar taip noris kavos kas diena.
Esu kazkada sitos ragavus tai mmm pasaka skonis smile.gif
Aha kavos aparatas tirkai geras dalykas, man keista kad cia uz ji mokejom dviguba mazesne kaina nei kiek jis lt kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(Zavinga22 @ 2014 08 08, 10:14)
*Svorio -3.4kg
**kad cia uz ji mokejom dviguba mazesne kaina nei kiek jis lt kainuoja.

*Net pavydu, šaunuolė thumbup.gif . Žiūrėk, kad pienukas nedingtų. Aš kai maitinau, nelabai žiūrėjau svorį. Gal, kad po nėštumo buvo likę tik 7 kilai. Prieš svėriau 60-63, o po 70.
**Tai viskas taip yra, net duona brangesnė, ko jau norėt iš technikos, o suvežtas visas šlamštas, gerų tai niekas neveža, todėl ir džiaugiuosi padėvėtu, nes jis iš Norvegijos atvežtas, nei, kad nusipirkčiau čia naują. Tik pasirinkimo nėra didelio padėvėtų blink.gif lotuliukas.gif . Mokėjau 55 litus drinks_cheers.gif .
Atsakyti
Tai dabar jau ir man prisireikė tą "ILLy" kavą išbandyt g.gif

O kavos aparato neturiu. Kažkada turėjom, paprastą kažkokį, besikraustant nulūžo dangtis, o kadangi nelabai naudojom, tai išmetėm. Kažkaip nepasigendu aš jo namuose, va darbe gal ir gerai būtų.


QUOTE(Paūdrė @ 2014 08 08, 10:07)
Daug turiu šarmo, seksualumo ir charizmos  blink.gif  lotuliukas.gif .

Bet tai čia juk svarbiau už tuos kelis niekingus kg antsvorio bigsmile.gif

QUOTE(Zavinga22 @ 2014 08 08, 10:14)
Na ka menesio suvestine:

Greitai Tu čia tirpsti thumbup.gif Šaunuolė 4u.gif

Ką savaitgaliui planuojat? Jei orai bus geri, gal prie ežero varysim nors pusei dienos. Dar reikia vaikus apipirkt kažkiek
Atsakyti
QUOTE(Paūdrė @ 2014 08 08, 10:39)
*Net pavydu, šaunuolė  thumbup.gif . Žiūrėk, kad pienukas nedingtų. Aš kai maitinau, nelabai žiūrėjau svorį. Gal, kad po nėštumo buvo likę tik 7 kilai. Prieš svėriau 60-63, o po 70.
**Tai viskas taip yra, net duona brangesnė, ko jau norėt iš technikos, o suvežtas visas šlamštas, gerų tai niekas neveža, todėl ir džiaugiuosi padėvėtu, nes jis iš Norvegijos atvežtas, nei, kad nusipirkčiau čia naują. Tik pasirinkimo nėra didelio padėvėtų blink.gif  lotuliukas.gif . Mokėjau 55 litus drinks_cheers.gif .

Aciu 4u.gif As istikruju del maisto kaip ir nieko neatsisakau. pavargau kazko sau neleist, o be to ir leli maitint reik, negaliu nei saves skriaust nei maziuko. Pvz saldumynus valgau iki pietu, nu noris man ju nors tu ka, mano megstamiausi saldainiai mini sokoladukai, ar kaip juos pavadint after eight, tas juodas sokoladas, o viduj esantis metinis idaras, negaliu kaip skanu biggrin.gif
As pries nestuma sveriau 78kg, nemazai istikruju, isvaziavau gimdyt sverdama 99,5kg blink.gif
Ai dar kas man keista kodel lt pampersai brangesni nei cia...


QUOTE(Magnė @ 2014 08 08, 11:18)
Tai dabar jau ir man prisireikė tą "ILLy" kavą išbandyt g.gif

O kavos aparato neturiu. Kažkada turėjom, paprastą kažkokį, besikraustant nulūžo dangtis, o kadangi nelabai naudojom, tai išmetėm. Kažkaip nepasigendu aš jo namuose, va darbe gal ir gerai būtų.
Bet tai čia juk svarbiau už tuos kelis niekingus kg antsvorio bigsmile.gif
Greitai Tu čia tirpsti thumbup.gif Šaunuolė 4u.gif

Ką savaitgaliui planuojat? Jei orai bus geri, gal prie ežero varysim nors pusei dienos. Dar reikia vaikus apipirkt kažkiek

kai isbandysi parasyk kaip ji tau smile.gif
Mes kol neturejom aparato, tai nepasakyciau kad daznai kava gerem, o dabar kazkaip tikrai dazniau isgeriam.
Aciu 4u.gif pradejau daugiau judet, dar nusipirkau virtuve, sokdyne, nes prisiskaiciau daug straipsniu apie sokdynes nauda, tai ir strakalioju namie dar su ja, lanka suku, visokiu pratimu namie padarau, valgau 4-5kartus per diena. labai noriu pasiekt savo tiksla, o paski reiks ta tiksla islaikyt, zinau savo beda, as turiu judet, man reik sportuot kitaip svoris lipa labai lengvai ant manes.
Savaitgali busim namie, gal kur pasivaiksciot isvaziuosim, noreciau eit melyniu pasirinkt.
Koki tavo planai savaitgaliui?
Atsakyti
QUOTE(Zavinga22 @ 2014 08 08, 12:46)
1. megstamiausi saldainiai mini sokoladukai, ar kaip juos pavadint after eight, tas juodas sokoladas, o viduj esantis metinis idaras, negaliu kaip skanu biggrin.gif
2.kai isbandysi parasyk kaip ji tau smile.gif
3.pradejau daugiau judet, dar nusipirkau virtuve, sokdyne,
4.Koki tavo planai savaitgaliui?

1. Žinau šituos, man irgi patinka
2. Kai nusipirksiu ir išbandysiu, parašysiu. Dabar namie tokią geriam user posted image
3. Virvutė tikrai gerai išjudina visus raumenukus, bet gaila, kad aš bute negaliu šokinėt (kaimynai po apačia)
4. Jei orai leis, gal nuvažiuosim prie ežero išsimaudyt, pasidegint. Dar reikia apipirkt vaikus, maistu pasirūpint, pasitvarkinėt. Aišku, ir pailsėt
Atsakyti
QUOTE(Magnė @ 2014 08 08, 15:44)
1. Žinau šituos, man irgi patinka
2. Kai nusipirksiu ir išbandysiu, parašysiu. Dabar namie tokią geriam user posted image
3. Virvutė tikrai gerai išjudina visus raumenukus, bet gaila, kad aš bute negaliu šokinėt (kaimynai po apačia)
4. Jei orai leis, gal nuvažiuosim prie ežero išsimaudyt, pasidegint. Dar reikia apipirkt vaikus, maistu pasirūpint, pasitvarkinėt. Aišku, ir pailsėt

Man jie prie kavos kazkas tobulo smile.gif
Reiks kai grysim i lt paragaut sitos kavos.
Kaip fainai, kaip as noriu prie ezero pasibut, pasidegint, smagu butu su nakvyne.

Oras nerealus, palauksiu kol lelis pabus ir reiks eit pasivaiksciot smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Kaip gyvenat? Kaip savaitgalį leidžiat?
Aš išgeriu kavą ir važiuosim prie ežeriuko, pasimaudysim, pasideginsim, jei saulė dar išlįs, o tai dingo kažkur. Šiaip ar taip bent jau pasivoliosiu ir paskaitysiu sau ramiai, tikiuosi lietaus nebus g.gif

Vakare dar laukia lyginimas, rytdienai maisto paruošimas ir dar visokių darbelių
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Kaip gyvenat po savaitgalio?
Atsakyti
QUOTE(Magnė @ 2014 08 11, 09:03)
Kaip gyvenat po savaitgalio?

Labas rytas 4u.gif .
Ariu galvos nepakeldama.
Savaitgalį buvau Smetonos gimtadienio 140 šventėj, nieko, vis atrakcija.
Bandžiau įkelti, bet labai jau didelis paveikslas ta programa.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paūdrė: 11 rugpjūčio 2014 - 09:46
Aš ir ariu, tik kad galvą tenka dažnai kilnoti, nuolat kas nors trukdo.
Noriu dar kelių dienų atostogų, tai teks kažkaip save ir darbus suspausti.

Vėjo Pasaka, kur Tu? Gal jau po atostogų?
Atsakyti