Įkraunama...
Įkraunama...

Svajoklių Svajonės 53

QUOTE(Magnė @ 2014 08 11, 13:06)
Noriu dar kelių dienų atostogų,

Na, man atostogų jau nebus, bet noriu ramaus ilgojo savaitgalio.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Nu va, ir oras atvėso, kažkokiu rudeniu šiandien kvepia... O vakar taip dundėjo vakare ir taip lijo....

Geriam kavą

user posted image
Atsakyti
Laba.

Mano fronte nieko naujo. Sukuosi kaip voverė rate. Darbai darbai darbai....

QUOTE(Paūdrė @ 2014 08 11, 09:37)
Savaitgalį buvau Smetonos gimtadienio 140 šventėj, nieko, vis atrakcija.


Vau... šiemet neteko sudalyvauti. Užpernai buvau. Vis pramoga... savaitgalį buvom Alytui, sesės vyro tėviškėj... smagiai nubaliavojom su dzūkeliais, šimtalapio prisivalgėm. Ir kokios čia dietos begali būti. lotuliukas.gif

šiaip tai po atostogų jau senai, nepamačiau kaip jos pralėkė. Gerai savaitgalis 3 dienų laukia, bet vėl akcijos atrakcijos, svečių bus, kaime didžiausi atlaidai Žolinė. ir viskas verysad.gif vasara baigėsi. KAip tas laikas lekia. Mano mažoji jau į 1 klasę eis. Sūnui jau 3 kursas. pati sudurniavau ir įstojau mokytis - Žemės ūkio technologija. jau dabar noriu mesti dar net nepradėjus. doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif bet ten taip reikia, kada mokysiuos nežinau, doh.gif doh.gif .

Namie taip ir neapsitvarkiau taaip kaip norėjau. Planuoju kurį savaitgalį daryti talką. Peršnekėjom su sesių dukrom kad ateis man į talką ir bandysiu palėpes ir mansardą apkraustyti. Kursim didžiulį laužą.... Kadangi namie turiu 2 senolius, kurie piestu stojasi prieš tokias pertvarkas bet gal kaip nors...

Nu va išsikroviau, išgėraiu kavą einu toliau dirbti. Ai dar šiandien į kirpyklą einu.
Atsakyti
Laba 4u.gif .
Varau paknopstom doh.gif .
Visus griekus išbraukiau iš valgiaraščio, svoris kaip įkaltas nei į vieną pusę blink.gif blink.gif blink.gif .
Atsakyti
QUOTE(Vėjo pasaka @ 2014 08 12, 09:48)
1. smagiai nubaliavojom su dzūkeliais, šimtalapio prisivalgėm. Ir kokios čia dietos begali būti.  lotuliukas.gif
2. pati sudurniavau ir įstojau mokytis - Žemės ūkio technologija.  jau dabar noriu mesti dar net nepradėjus. 

1. Aha, pritariu, dzūkeliai - geri baliauninkai, o šimatalapiai Dzūkijoje dieviškai skanūs thumbup.gif
2. Vau thumbup.gif Sveikinu 4u.gif Čia tai mostelėjai. Nu, šaunuolė, kad tik suspėtum viską


QUOTE(Paūdrė @ 2014 08 12, 10:12)
1. Varau paknopstom  doh.gif .
2. Visus griekus išbraukiau iš valgiaraščio, svoris kaip įkaltas nei į vieną pusę  blink.gif  blink.gif  blink.gif .

1. Ir aš noriu kuo daugiau pasidaryt šią savaitę
2. Pajudės, kur anam dėtis. O gal kaip nors medžiagų apykaitą pajudink g.gif

Zavinga, Audrulle - kur Jūs?
Atsakyti
QUOTE(Magnė @ 2014 08 12, 13:37)
O gal kaip nors medžiagų apykaitą pajudink g.gif

Gerai būtų, bet jau amžius ne tas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif blink.gif . Kažkur brangiausias buvo išskaitęs, kad vyras normaliam moters gyvenimui turi būti 13 metų jaunesnis blink.gif lotuliukas.gif . Nereiktų jokių dietų.
Atsakyti
QUOTE(Paūdrė @ 2014 08 12, 14:23)
1. Gerai būtų, bet jau amžius ne tas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  blink.gif .
2. Kažkur brangiausias buvo išskaitęs, kad vyras normaliam moters gyvenimui turi būti 13 metų jaunesnis  blink.gif  lotuliukas.gif . Nereiktų jokių dietų.

1. Prie ko čia amžius? Yra kokių žvitrių babyčių, net pavydas ima, ir dar kokius jauniklius pakabina
2. Tai jau reiks mesti savo senuką, nes anas jaunesnis tik 19 dienų už mane bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Šiandien ryte buvo jau kažkaip vėsoka eiti pėškom, nors ėjau. Ryškiai ruduo ateina, ko aš visai nelaukiu. Man taip patinka vasara, galėtų ištisus metus būti.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif .

QUOTE(Magnė @ 2014 08 12, 14:28)
1. Prie ko čia amžius? Yra kokių žvitrių babyčių, net pavydas ima, ir dar kokius jauniklius pakabina

Dar babyte nesijaučiu, bet , matyt, kabinti nemoku blink.gif lotuliukas.gif .

Svoris mano pagaliau pajudėjo drinks_cheers.gif .
Tai prisiduodam rytoj, nes penktadienį tinginiausim?
Atsakyti
QUOTE(Paūdrė @ 2014 08 13, 08:21)
1. Dar babyte nesijaučiu, bet , matyt, kabinti nemoku  blink.gif  lotuliukas.gif .

2. Svoris mano pagaliau pajudėjo drinks_cheers.gif .

3. Tai prisiduodam rytoj, nes penktadienį tinginiausim?

1. Kam Tau? Gi turi savąjį
2. Nu va, matyt, gerai išjudinai vis dėlto tą medžiagų apykaitą g.gif
3. Prisiduodam
Atsakyti
QUOTE(Magnė @ 2014 08 13, 08:36)
1. Kam Tau? Gi turi savąjį
2. Nu va, matyt, gerai išjudinai vis dėlto tą medžiagų apykaitą g.gif

1. Tai matai, kad nelieknėju. Beveik 10 metų vyresnis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif .
2. Suprato lašiniai, kad nieko negaus ir iš liūdesio nykti pradėjo lotuliukas.gif blink.gif . Tik vat neaišku ar ilgai taip išeis.
Atsakyti
QUOTE(Paūdrė @ 2014 08 13, 10:23)
1. Tai matai, kad nelieknėju. Beveik 10 metų vyresnis  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif .
2. Suprato lašiniai, kad nieko negaus ir iš liūdesio nykti pradėjo  lotuliukas.gif  blink.gif . Tik vat neaišku ar ilgai taip išeis.

1. Daryk išvadas bigsmile.gif
2. Nekankink Tu tų savo lašinukų taip labai

Pirmą kartą gal po daug laiko papietavau darbo vietoj, tingiu kur nors eit, o ir reikalo jokio neturiu, taupyt reikia
Atsakyti