Įkraunama...
Įkraunama...

Belgų, brabanto, briuselio grifonai

QUOTE(Agnnyte @ 2014 12 15, 15:54)
Pati ta, kuri galit kabinėtis prie klaidų  rolleyes.gif

Cia jus begiojat paskui manes ir netaip paprastaaaai------Ringose mano brabanto taip ir negalejot apeit,tai nors supermamos puslapiuose mano giminines brabantus, misrunais vadinat biggrin.gif biggrin.gif A jusu daugeliu super veislinius sunis ----tik ir matau forumo puslapiuose..... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Agnyte isjunk durniu ir pamatysit,kad cia visai ne klaida.....netycine klaida kada paspaudi klavisa netoli norimos...... smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MamaRokenRoll @ 2014 12 16, 07:04)
Agnyte isjunk durniu ir pamatysit,kad cia visai ne klaida.....netycine klaida kada paspaudi klavisa netoli norimos...... smile.gif  wub.gif

Nejunginėsiu kažko vien dėl to, kad liepiat.
O dėl klaidos... Žmogus padarė vieną. Jūs klaidas darot kiekvienam savo poste. Ir net ne po vieną. Mažiau kabinėkitės prie žmogaus, kai pati pavyzdžio parodyti negalite.
P.S. o žodį TOKIA reikia rašyti ne su e raide gale wink.gif O i raidė nuo e irgi ganėtinai toli. Todėl Jūsų klaida, kaip suprantu, ne atsitiktinė wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2014 12 16, 08:32)
Nejunginėsiu kažko vien dėl to, kad liepiat.
O dėl klaidos... Žmogus padarė vieną. Jūs klaidas darot kiekvienam savo poste. Ir net ne po vieną. Mažiau kabinėkitės prie žmogaus, kai pati pavyzdžio parodyti negalite.
P.S. o žodį TOKIA reikia rašyti ne su e raide gale wink.gif O i raidė nuo e irgi ganėtinai toli. Todėl Jūsų klaida, kaip suprantu, ne atsitiktinė wink.gif

As neskinu laurus lituanistes,kaip daugelis ir pati jus wub.gif wub.gif Super toma nera naujioke supermamoj ir mano manimu padare ,isvadindama suniukus brabanto grifonus,----misrunais moBso --Tycia :wub:Man tiesa ,sakant ,nusibodo jusu provakacijos doh.gif Net ir nejuokinga....... schmoll.gif
Atsakyti
Man neaišku viena - nu kam pyktis dėl kiekvieno posto, nuomonės? Juk pastoviai skalyjančių šunų irgi mažai kas mėgsta.
MamaRokenRoll - nu panašūs žmogui šunys į mopso mišrūną - nu ir kas? Juk jie netampa blogesni 4u.gif Pažiūrėkit į snukutį - nu realiai panašūs. O Briuseliukai panašūs į beždžionę, bet dėl to aš buvau užsidegus tokį turėti wub.gif
Agnnyte, nežinau kaip Jūs, o aš rusiškai kalbu gerai, skaitau puikiai, o rašyt blush2.gif tikrai be klaidų neišeina. Na, bet esmę suprast galima biggrin.gif
O sever šunyčiai - man tiesiog puikūs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Elia* @ 2014 12 16, 13:09)
Man neaišku viena - nu kam pyktis dėl kiekvieno posto, nuomonės? Juk pastoviai skalyjančių šunų irgi mažai kas mėgsta.
MamaRokenRoll - nu panašūs žmogui šunys į mopso mišrūną - nu ir kas? Juk jie netampa blogesni  4u.gif  Pažiūrėkit į snukutį - nu realiai panašūs. O Briuseliukai panašūs į beždžionę, bet dėl to aš buvau užsidegus tokį turėti  wub.gif
Agnnyte, nežinau kaip Jūs, o aš rusiškai kalbu gerai, skaitau puikiai, o rašyt  blush2.gif  tikrai be klaidų neišeina. Na, bet esmę suprast galima biggrin.gif
O sever šunyčiai - man tiesiog puikūs  wub.gif

Elia ,aciu uz komentara 4u.gif Sutinku ,kiekvienas suo primena koki nors gyvuna :lotuliukas:Bet pas grifonistus pavadinti brabanta mopsinio tipo-----izeidimas,a jei misrunu mopso---visiskas izeidimas------nuleidimas zemiau plintuso--,nors ten ir yra sitoj veislej mopso kraujio,bet kada jio eksterjiere per daug matos------negerai! wub.gif
Atsakyti
Supratau 4u.gif
Nei aš nežinojau apie tokį įžeidimą, ko gero ir mergina nežinojo. Taip ir gaunas nesusikalbėjimai, kai savo srities asai ir šiaip prijaučiantys kalbas lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

Kaip prižiūrite briuselio grifonų kailiuką?
Ar pačios pešate? Kokias priemones naudojate? Šukas?

Turime trijų mėnesių šunelį ir galvoju, kad neužilgo jau reiks susirūpinti jo kailiuku...
Atsakyti
Sveikinu Grifonistus su Naujiais 2015 metais! 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Devona @ 2014 12 29, 19:17)
Sveikos,

Kaip prižiūrite briuselio grifonų kailiuką?
Ar pačios pešate? Kokias priemones naudojate? Šukas?

Turime trijų mėnesių šunelį ir galvoju, kad neužilgo jau reiks susirūpinti jo kailiuku...


Paskaitikite cia (rusu kalba) http://www.griffon-s...if-groom-R.html
Paklauskite pas savo veiseja- ka ji patars
Arba nuveskite i kirpikla ir viska pamatisite
Atsakyti
Dėkui biggrin.gif
QUOTE(Sever @ 2015 01 01, 14:46)
Paskaitikite cia (rusu kalba)  http://www.griffon-s...if-groom-R.html
Paklauskite pas savo veiseja- ka ji patars
Arba nuveskite i kirpikla ir viska pamatisite

Atsakyti
QUOTE(Devona @ 2014 12 29, 20:17)
Sveikos,

Kaip prižiūrite briuselio grifonų kailiuką?
Ar pačios pešate? Kokias priemones naudojate? Šukas?

Turime trijų mėnesių šunelį ir galvoju, kad neužilgo jau reiks susirūpinti jo kailiuku...

labas smile.gif

kaip priziureti kailiuka, jums turejo veiseja papasakoti. Forume berots tik kelios merginos tvarko pacios savo briuseliuku g.gif Parasykite iskokio miesto esat, kad galeciau parekomenduoti kirpeja 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

Merginos apšvietė bendrai, kad turėčiau supratimą, bet ir gera kirpėja pradžiai nepamaišytų ax.gif

Aš iš Kauno.

QUOTE(inesak @ 2015 01 03, 14:12)
labas smile.gif

kaip priziureti kailiuka, jums turejo veiseja papasakoti. Forume berots tik kelios merginos tvarko pacios savo briuseliuku g.gif Parasykite iskokio miesto esat, kad galeciau parekomenduoti kirpeja  4u.gif

Atsakyti