Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija...nerimas...baimės...

QUOTE(bonita28 @ 2014 09 09, 21:03)
bet galvoju jei issisuku tik su jais, tai dar nera beviltiska situacija.


jei issisukt pavyksta tik su jais tai manau situacija ne tik, kad ne beviltiska, bet visai nebloga 4u.gif
o man pastaraja savaite labai skuada pilva ir vidurius pucia, tai jau irgi taip isigasdinau kad eina sau blink.gif
Atsakyti
O sakykit tie jusu kiti lasiukai irgi be recepto parduodami?Reiks kita karta irgi pabandyti g.gif Man Neuromed padeda ,pries miega isgeriu kad ramiau:) tik kad labai jau bjaurus blink.gif Va sirdis ir man baisiausia ir tas kylantis spaudimas verysad.gif
Atsakyti
removal tai tikrai be recepto, jie gi is zoleliu. O man kaip gydytoja sake, kad kam ritmas biski patankejes, tai geri, nes ten sukatzole ieina, kuri ritma normalizuoja.
Atsakyti
QUOTE(Taira1* @ 2014 09 09, 20:45)
Taip ilgai laukti  blink.gif  kažkaip išėjau nepaklausus iš kabineto,tai nežinau kada čia man skambinti  g.gif

O jūs nebandėt Acosedum nervų lašiukų pagerti,man jie tai vieninteliai kur padeda        kai lengvas nerimas būna ar susinervinu labai ,tik aš daugiau lašiukų lašinu nei parašyta  smile.gif


Jo,ilgokai laukti tokių tyrimų atsakymų reikia.
O Acosedum ilgiau pavartoti reikia,po savaitės ar daugiau jie veikti pradeda
aš juos nuo vakar gert pradėjau
QUOTE(ginciucha @ 2014 09 09, 21:29)
O sakykit tie jusu kiti lasiukai irgi be recepto parduodami?Reiks kita karta irgi pabandyti g.gif Man Neuromed padeda ,pries miega isgeriu kad ramiau:) tik kad labai jau bjaurus blink.gif  Va sirdis ir man baisiausia ir tas kylantis spaudimas  verysad.gif

Daug ir visokių lašiukų be recepto parduoda
O spaudimas kada kyla?
Nes man kai užeidavo širdis,tada nerimas,baimė ir to pasekoje spaudimas užkildavo
Atsakyti
Pabuvus triuksmingoje aplinkoje ar kazkiek pasinervinus,kad ir su masina toli pavaziavus,prasideda galvos skausmas ties smilkiniais net tvinkcioja,gryzus pasimatuoji spaudima ziurek ir pakiles verysad.gif Kazkada iki 180 buvo ir pulsas automatiskai.O siaip visada mano zemas spaudimas,tad gyd.neskiria jokiu vaistu spaudimui reguliuoti,tik tam momentui kaptoprilis ir pulsui suretinti,kad nereiktu vel greitosios.Arba Lexotanili kuris kazkiek numusa spaudima tada ir pulsas apsiramina ,bet jau taip tos chemijos nenoriu...
Kaip gyd.aiskina kad reikia daugiau ramybes...kur cia bus ta ramybe kaip mazus vaikus augini smile.gif nezinau ar cia normalu toks gydymas ir tt bet negali visada buti apsvaigusi vien raminanciais g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ginciucha: 10 rugsėjo 2014 - 08:31
QUOTE(ginciucha @ 2014 09 10, 09:27)
Pabuvus triuksmingoje aplinkoje ar kazkiek pasinervinus,kad ir su masina toli pavaziavus,prasideda galvos skausmas ties smilkiniais net tvinkcioja,gryzus pasimatuoji spaudima ziurek ir pakiles verysad.gif  Kazkada iki 180 buvo ir pulsas automatiskai.O siaip visada mano zemas spaudimas,tad gyd.neskiria jokiu vaistu spaudimui reguliuoti,tik tam momentui kaptoprilis ir pulsui suretinti,kad nereiktu vel greitosios.Arba Lexotanili kuris kazkiek numusa spaudima tada ir pulsas apsiramina ,bet jau taip tos chemijos nenoriu...
Kaip gyd.aiskina kad reikia daugiau ramybes...kur cia bus ta ramybe kaip mazus vaikus augini smile.gif  nezinau ar cia normalu toks gydymas ir tt bet negali visada buti apsvaigusi vien raminanciais g.gif

Nervinio pagrindo ir spaudimas vadinasi.
Kažkaip reikia bandyti rasti savo nusiraminimo būdus.
Spaudimui pakilus gerti šalto vandens,kišti rankų riešus po šaltu vandeniu ir etc.
O seniai jau tau taip?
AD neesi gėrus?
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2014 09 09, 22:22)

Daug ir visokių lašiukų be recepto parduoda




O kokie tau geriausi? 4u.gif niekaip neapsisprendziu kokius pirkti: Rameval, Acosedum ar tuos neuromed 4u.gif nors as neuromed tabletes gerus esu tai man ne kazka buvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 09 10, 13:09)
O kokie tau geriausi? 4u.gif  niekaip neapsisprendziu kokius pirkti: Rameval, Acosedum ar tuos neuromed 4u.gif  nors as neuromed tabletes gerus esu tai man ne kazka buvo 4u.gif

bent jau man tai padeda Rameval.. bet cia tik mano nuomone.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(stejjse:) @ 2014 09 10, 13:13)
bent jau man tai padeda Rameval.. bet cia tik mano nuomone.. 4u.gif



na matomai juos ir reiks bandyti pirkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2014 09 10, 13:48)
Nervinio pagrindo ir spaudimas vadinasi.
Kažkaip reikia bandyti rasti savo nusiraminimo būdus.
Spaudimui pakilus gerti šalto vandens,kišti rankų riešus po šaltu vandeniu ir etc.
O seniai jau tau taip?
AD neesi gėrus?

Na jau geri metai kaip sitaip daros ir kuo toliau tuo vis baisiau:( lankiau joga,kuriam laikui tikrai padejo,ilga laika lankiau akupunkturas,tikrai geras dalykas,dabar nera laiko visam tam verysad.gif Gyd.paskyre xanax,geriau buvo gerai,bet zinau kad priprantama,nesinori tapti priklausomai nuo vaistu...B grupes vitamina leidaus,dabar gelbejuos Neuromed lasiukais ir sirdziai pastiprint Mildronata paskyre,bet taip as jauciu negeruma sirdies plote verysad.gif O AD negerus,gal reiktu pasiprasyti g.gif taip norisi apsieiti be jokiu vaistu,jaunas zmogus,o jauties kaip pencija...bet kaip ismokti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ginciucha @ 2014 09 10, 19:53)
Na jau geri metai kaip sitaip daros ir kuo toliau tuo vis baisiau:( lankiau joga,kuriam laikui tikrai padejo,ilga laika lankiau akupunkturas,tikrai geras dalykas,dabar nera laiko visam tam verysad.gif  Gyd.paskyre xanax,geriau buvo gerai,bet zinau kad priprantama,nesinori tapti priklausomai nuo vaistu...B grupes vitamina leidaus,dabar gelbejuos Neuromed lasiukais ir sirdziai pastiprint Mildronata paskyre,bet taip as jauciu negeruma sirdies plote verysad.gif  O AD negerus,gal reiktu pasiprasyti g.gif taip norisi apsieiti be jokiu vaistu,jaunas zmogus,o jauties kaip pencija...bet kaip ismokti blush2.gif

Merginos, jūs nesprendziat problemos iš esmės. Lašiukai tik apslopina simptomus, bet ligos negydo. Dirbkite su savimi, su savo bereikalingom mintim. Dalinkitės patirtimi kokiais būdais įveikiate negatyvias mintis. O lašiukai čia - kaip mirštančiam žvakė. 4u.gif
Atsakyti
Sutinku kad reikia daugiau dirbti su savimi ir ieskoti daugiau budu kaip padeti sau...niekas kitas nepades geriau nei pati sau;) o lasiukai kaio pagalbine priemone,man padeda naktim ramiau miegoti doh.gif
Atsakyti