Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija...nerimas...baimės...

QUOTE(Aidrina @ 2014 09 11, 15:39)
Aciu, kad parasei, atrodo dabar visai nesinervuoju,bet po kuna skruzdeles kosminiu grieciu vaikstineja.|Rupiniesi, pergyveni uz visus ir kartais pagalvoju, ar kas nors taip pergyvena del manes?>>
Jau ir issetine sk sau diagnozavausi.Aciu dievui neuzeina priepuolio atakos paskutiniu metu.

Sportas nedziugina,nors labai tikejausi. doh.gif

Gal kas zinot kaip nuimti ta skruzdelyciu ropinejimo efekta:???Nes jau tuoj protas pavaziuos....

gali but rami,niekas del taves nepergyvens ir galo nesidarys mirksiukas.gif rasau iš savo patirties.del visu pergyvenu,net ir seip iš tv ar spaudos jei kam nelaime man didziausias stresas.Pati suprantu,kad pasaulio neišgelbesiu,o skryzdes kaip uzlipo taip ir nulips lotuliukas.gif
aš galvodavau,kad viena tokia esu ir kiek skaitau atrodo,kad apie mane visos rašot blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*mable* @ 2014 09 11, 16:24)
gali but rami,niekas del taves nepergyvens ir galo nesidarys mirksiukas.gif rasau iš savo patirties.del visu pergyvenu,net ir seip iš tv ar spaudos jei kam nelaime man didziausias stresas.Pati suprantu,kad pasaulio neišgelbesiu,o skryzdes kaip uzlipo taip ir nulips lotuliukas.gif
aš galvodavau,kad viena tokia esu ir kiek skaitau atrodo,kad apie mane visos rašot :blink


as bent dziaugiuosi,kad radau likimo drauges.vis tikiuosi,kad ne kokia bjaurastis man, nes savaite laiko tie pojuciai varo i nevilti.Visi kaip susitare,gerk magni. ir b..bet nepadeda. doh.gif doh.gif nusisausiu


gal i koki beprociu skyreli uzsukti g.gif
Atsakyti
[quote=Taira1*,2014 09 08, 21:09]
doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nesupyk tik,bet su tokiu klausimu prajuokinai 4u.gif Net vaikams galvą skauda smile.gif
Na neįtikinamai skamba,tai tau greičiausiai VD ir depresija kartu,toks pasiknaisiojimas galbūt padės 4u.gif Jau aš visiškai nekonfliktiška,manęs be šypsenos veide niekas nėra matęs,gyvenau ir gyvenu tikrai ramų ir pilna meilės gyvenimą,nu bet va nori mane suėsti retkarčiais ta bjauri VD ir viskas smile.gif Na vienintelis minusas,kad vyras vairuotojas,reikia ilgai jo laukti smile.gif Reiškiasi mano atveju sanatorija nepadėtu,nes ir pasakoti jiems neturėčiau ką g.gif Tik šaukčiau, aaaaa bijau man sustos širdis,bijau mirti doh.gif biggrin.gif

Ką aš žinau, mato jie ar yra depresija ar ne...kolkas nieko nesako, bet apima kartais blogos mintys ir nuotaika liudna. Bet kai zmogus blogai jautiesi, tai is kur bus ta gera nuotaika? smile.gif as ir is sono linksma ir su sypsena atrodau, o jie jau iskapsto kiekviena smulkmena, patikek, bet jei nemtai reikalo, tai ir nereikia gultis cia, beto cia ne sanatorija smile.gif
Atsakyti
O as labai nervuota,jau nerviukai pavaziavo kaip reikalas;))visada maniau issireksi bus geriau,bet paciai darai tik dar blogiau...jau skausmai laksto po visa kuna verysad.gif
Vis netikedavau kad nervai visagaliai,o dabar sutinku,visos ligos tik nuo ju prasideda.Reikia saugot save ir maziau rupintis uz kitus.Reikalingas esi kol sveikas zmogau...daznai pagalvoju apie vaikus,kad reikalinga sveika mama,bet kaip save peraukleti nekreipt demesio i smulkmenas ir del ju nepergyvent sunku...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ginciucha: 11 rugsėjo 2014 - 19:05
QUOTE(ginciucha @ 2014 09 11, 19:03)
O as labai nervuota,jau nerviukai pavaziavo kaip reikalas;))visada maniau issireksi bus geriau,bet paciai darai tik dar blogiau...jau skausmai laksto po visa kuna verysad.gif
Vis netikedavau kad nervai visagaliai,o dabar sutinku,visos ligos tik nuo ju prasideda.Reikia saugot save ir maziau rupintis uz kitus.Reikalingas esi kol sveikas zmogau...daznai pagalvoju apie vaikus,kad reikalinga sveika mama,bet kaip save peraukleti nekreipt demesio i smulkmenas ir del ju nepergyvent sunku...


Auksiniai zodziai.....kaip save peraukleti... doh.gif

As dabar bet ka padaryciau,kad tik nuimti dilgciojima,tirpulius verysad.gif
Atsakyti
Labukas mergytes,
uzsukau pasilabint. Sveikos prisijungusios naujos panikuotojos. As tai a[ie savo savijauta bijau ir prasiziot. Nera idealu, bet PA jau kokia savaitele aprimus. Tiesa pagerineju Removali ir dabar geriu tokius Moler vitaminus kur kompleksas yra dienai dvi kapsules viena suvies tauku, kira B grupes vitaminai. Sakau gali jie padejo. Nereklamuoju, bet zinokit gal tikrai nuo ju stipriau jauciuosi. Zinokit jei jau tokia savijauta butu visada, tai butu dalima gyvent. Nors galva man svaigineja ir paskauda. Bet as nuo skausmo ibumetino isgeriu.
Stejjse, gal neatsimeni, bet pries pora savaiciu cia rasiau lygiai tuos pacius simptomus apie galva, lygiai ties spaudimai, tempimai.
Yesboss kaip Tau reabilitacija. Kokia terapija labiausia patinka?
Atsakyti
QUOTE(bonita28 @ 2014 09 11, 21:13)
Labukas mergytes,
uzsukau pasilabint. Sveikos prisijungusios naujos panikuotojos. As tai a[ie savo savijauta bijau ir prasiziot. Nera idealu, bet PA jau kokia savaitele aprimus. Tiesa pagerineju Removali ir dabar geriu tokius Moler vitaminus kur kompleksas yra dienai dvi kapsules viena suvies tauku, kira B grupes vitaminai. Sakau gali jie padejo. Nereklamuoju, bet zinokit gal tikrai nuo ju stipriau jauciuosi. Zinokit jei jau tokia savijauta butu visada, tai butu dalima gyvent. Nors galva man svaigineja ir paskauda. Bet as nuo skausmo ibumetino isgeriu.
Stejjse, gal neatsimeni, bet pries pora savaiciu cia rasiau lygiai tuos pacius simptomus apie galva, lygiai ties spaudimai, tempimai.
Yesboss kaip Tau reabilitacija. Kokia terapija labiausia patinka?

As irgi geriu tios vitaminus, jau trecias kursas, man jie taip pat lb tinka 4u.gif
Atsakyti
tai matai vadinasi reikia kelis kursus pagert g.gif Galvojau, kad man vienos dezutes uzteks, bet uztvirtinimui reiks dar viena. Ir man dar labai apetitas pasitaise, noriu ir noriu valgyt. Jauciu svoris tuoj gris. doh.gif
Livija matau, kad esi cia, kaip Tavo skrandis?Gal kiek geriau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonita28: 11 rugsėjo 2014 - 20:29
QUOTE(*mable* @ 2014 09 11, 17:24)
gali but rami,niekas del taves nepergyvens ir galo nesidarys mirksiukas.gif rasau iš savo patirties.del visu pergyvenu,net ir seip iš tv ar spaudos jei kam nelaime man didziausias stresas.Pati suprantu,kad pasaulio neišgelbesiu,o skryzdes kaip uzlipo taip ir nulips lotuliukas.gif
aš galvodavau,kad viena tokia esu ir kiek skaitau atrodo,kad apie mane visos rašot blink.gif



drinks_cheers.gif mes cia del visu mirinejam ir glaus atidavinejam, o kiti tuo tarpu gyvena sau ramiai ir dziaugias gyvenimu 4u.gif
as ir siandien vaiksciojau po parduotuve ir staiga kaip uztirpo veidas tai pasidare kaip kempine, tai kai skeliau sau pati i snuki atsiprasant parduotuvej, tai net mb pasoko, sako kas tau cia db, sakau mordele nutirpo bandau atitirpint, bet nepadejo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ginciucha @ 2014 09 11, 20:03)
Reikalingas esi kol sveikas zmogau...daznai pagalvoju apie vaikus,kad reikalinga sveika mama,bet kaip save peraukleti nekreipt demesio i smulkmenas ir del ju nepergyvent sunku...



Tu dar dziaukis, kad laiku vaikus susigimdei, o kaip mum db su steijse reikia ta padaryti, o su sveikata tikrai visai nekas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(stejjse:) @ 2014 09 11, 21:18)
As irgi geriu tios vitaminus, jau trecias kursas, man jie taip pat lb tinka 4u.gif

ikelk tu vitaminu nuotrauka, nes pirma tokius girdziu 4u.gif
Atsakyti
na bet dabar atitirpus? As tai jau tikrai isitikinau, kad kai nors ir kaip baisu, bet nereaguoji, tai trumpai tas blogumas pabuna ir praeina. Nu, bet jei isigilini, tai vsio, gli ir kelias dienas kankint. Stejsei dabar reik i galva nereaguot. Man zinok jauniute kelias dienas tirpo nosies galiukas, bet zinok taip juokingai, kaip koks lyg plaukas ant nosies butu. As vis ji noriu nuimt, o ten nieko ner. Nu zodziu kai tokie nebaisus negalavimai, tai neimu i galva mirksiukas.gif
Atsakyti
As Bonita to tirpimo irgi visiskai neimu i galva, man net juokinga, as tada pradedu jaustis kaip tas filmuko kempiniukas, ai man taip juokinga, kad as pati net susijuokiu kartais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 09 11, 16:51)
Ką aš žinau, mato jie ar yra depresija ar ne...kolkas nieko nesako, bet apima kartais blogos mintys ir nuotaika liudna. Bet kai zmogus blogai jautiesi, tai is kur bus ta gera nuotaika? smile.gif as ir is sono linksma ir su sypsena atrodau, o jie jau iskapsto kiekviena smulkmena, patikek, bet jei nemtai reikalo, tai ir nereikia gultis cia, beto cia ne sanatorija smile.gif

Nežinau ir nesidomiu ar sanatorija ar ligoninė,man pro viena ausį įeina pro kita išeina,todėl vis neatsimenu kur tu ten esi 4u.gif
O aš įkaldavau lexsotanilio,palengvėdavo taip,kad net orą įkvėpti tapdavo lengviau,mintis susidėlioti lengviau ir nuraminti save ir pirmyn su šypsena pas draugus smile.gif
Įdomu kaip mano vyras nepastebi ,kad man blogai,reiškias gerai pavyksta man užmaskuoti visus negalavimus g.gif tik viena kartelį kai man buvo dižiulis PA,sėdėjau sustingusi prie teliko ir laukiau, išgėrus raminančiu, kada visa tai baigsis,paklausė kas man yra,o aš tik atsakiau ,kad pavargau ir tiek.O kad jis žinotų kas man tada darėsi,ką aš išgyvenau,buvau jau ant ribos,galvojau prašyti ,kad mane nuvežtu į greitaja ar ne doh.gif

Steijjse,tu tokia jautri,laukianti stebūklo kada tau pagerės nuo žolelinių vaistų,matau sunku tau labai,dėl kiekvienos smulkmenos tu panikuoji,tai tu man pasakyk,na per nėštumą kažkaip ištemsi,bet kaip tu auginsi leliuką ir jį prižiūrėsi,tai kartu ir didelis džiaugsmas,bet ir didelių pastangų,atsakomybės,atsidavimo reikalaujanti pareiga ? Jei tas lelius suserga,prigalvoji jau jam baisių ligų tokių kaip meningitų ir t.t oii žinok kaip trenkia per smegenys tokie dalykai, kiek ašarų išlieta supant leliuką per naktis,kai serga doh.gif .Kai aš visa tai patyriau nėštumo metu ir po gimdymo,maitinau tik dvi paras,teko grįžti prie vaistų,buvo žiauriai sunku,o rūpintis leliuku juk reikėjo unsure.gif Todėl tau iš širdies patariu,kad pagerk AD nors iki nėštumo 4u.gif

O šiaip matau ,kad mane ignoruojat,gal bendrauju ir kitaip,nes esu pasveikusi,o ne serganti todėl jums ir neįdomu,gal ir nieko gero aš čia jums nepatariu,o ir mano išgyvenimai neįdomūs,todėl aš geriau jus tyliai paskaitinėsiu laikas nuo laiko,nes čia kai kurių merginų labai geri patarimai,skaitysiu mokysiuos ,gal man pavyks ,gal nebesugryš liga smile.gif

Sėkmės visoms ir linkiu nekreipti dėmesio į visokius galvos skausmus,o išgerti vaistų nuo migrenos,skausmo,raminančių ar nekreipti dėmesio,ir nebijoti visokių bėgiojančių skruzdelyčiu ir gyventi bus kažkiek lengviau 4u.gif
Atsakyti