Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija...nerimas...baimės...

QUOTE(jauniute @ 2014 09 13, 19:51)
na pa nepasakyciau kad istikinetu isvis, o nerimas tai yra pastovus, chroniskas toks 4u.gif


Bjauriausias dalykas šioje ligoje yra nerimas, bent jau man, jei jo nebutu, butu galima iskentet...o tu gertum AD, jei leliuko nenoretum? O kaip su nerimu draugauji? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 09 13, 21:10)
Bjauriausias dalykas šioje ligoje yra nerimas, bent jau man, jei jo nebutu, butu galima iskentet...o tu gertum AD, jei leliuko nenoretum? O kaip su nerimu draugauji? smile.gif


jei neplanuociau leliuko ir matyciau jog tikrai prastai tai nedvejodama gerciau, bet kadangi du metus geriu, jau manau laikas meginti be ju, tik baisu, kad neatkrisciau greitai, kad speciau susiplanuoti, juolab po kudikelio praradimo praradau visiskai pasitikejima savimi 4u.gif ir vistiek as esu praktiskai 90% isitikinus, jog kai turesiu vaiku man sitos nesamones baigsis arba bent jau tikrai sumazes 4u.gif


va ir db tiek susinervinau del krepisinio, labai isijaudrinau, tai seciu ir virpu visa, ir tikrai ne del to, kad pralaimejom ar kad kase man idomu, o tiesiog labai gaila vyru, kurie taip stengies ir db turbut nusivyle jaucias, va ir vel islenda kazkoks pergyvenimas uz tuos kuriu net nepazistu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
nu zinok mna irgi biuvo nekas. As specialiai, kad nesinervinciau, tai neziurejau. Tada nuvariau skalbiniu traukt is masinos ir girdziu kaip chebra dziugauja kitam name. Nu galvoju matyt laimim, tai reik isijungt. O isijungiau kai liko zaist 18 s. Nu ir prasidejo itampele su tom baudom. Jau tik jauciu sirdis virpa, pati jau drebu, ale isjungt irgi nesinori paskutines sekundes. Nu taip ir prasinervinau, o tada ikaliau removal ir baigiau darbus biggrin.gif Argi mums ta krepsini ziuret. Mano mociutei daktare po infarkto leido tik liuks tv ziuret kur radzis istisai dainuoja. Tai ji ta ir daro. Ir mums reikia ne telika ziuret, o kokia meditacine musika uzsileidus klausyt.
Atsakyti
QUOTE(bonita28 @ 2014 09 13, 21:56)
O isijungiau kai liko zaist 18 s. Nu ir prasidejo itampele su tom baudom. Jau tik jauciu sirdis virpa, pati jau drebu, ale isjungt irgi nesinori paskutines sekundes. Nu taip ir prasinervinau, o tada ikaliau removal ir baigiau darbus biggrin.gif Argi mums ta krepsini ziuret.



o vargeli, bet kokios mes visos panasios su sitom problemom, o kai is sono paskaiciau tai net susijuokiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bonita28 @ 2014 09 12, 20:05)
Taira1 nemanau, kad mergaites cia ignoruoja, tiesiog matyt pasigrupavusios pagal panasius jauciamus simptomus.

Nežadėjau palikti,žadėjau tik skaityti ir nesikišti smile.gif bet va neišėjo doh.gif

QUOTE(jauniute @ 2014 09 13, 20:14)
ir vistiek as esu praktiskai 90% isitikinus, jog kai turesiu vaiku man sitos nesamones baigsis arba bent jau tikrai sumazes 4u.gif

Per daug procentų esi įsitikinus,geriau jau būti pasiruošus baisiems dalykams ir tam ruoštis ax.gif nors tikėti yra gerai,o va nusivilti paskui yra labai blogai smile.gif Va, dėl krepšinio įsiaudrini,o kai bus leliukas bus kiti dalykai ,pvz kodėl verkia,gal jam blogai,pirma mėnesį baimė ,kad nenustotu kviepuoti(na būna tokios kūdikių mirtys),kodėl tiek daug atpila,gal skrandukui kas negerai,kodėl išbėrė gal odos kokia liga ar dar baisiau kas,kodėl kakutis žalias,o ne rudas ,gal jau žarnynui kas blogai ,sukyla temperatūra vėl su didele baime leki pas gydytojų,oii kie daug tokių dalyku būna kur išveda iš pusiausvyros ir sukelia didelį nerimą kuris kartais pasibaigia ir PA doh.gif Aš negazdinu,bet tokia jau ta realybė unsure.gif Mamos kurios nesusirūrė su tokia liga kaip mes ,panikuoja,o ką kalbėti apie tokias kaip mes unsure.gif

Vienu žodžiu,varykit mane lauk,o tai nenustosiu moralizuoti ir vis vaidensiuos čia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taira1*: 14 rugsėjo 2014 - 12:59
QUOTE(Taira1* @ 2014 09 14, 13:58)

Vienu žodžiu,varykit mane lauk,o tai nenustosiu moralizuoti ir vis vaidensiuos čia doh.gif



As tai zinok jau db pranesiau vyrui, kad kas lies vaikelio sveikata ir ligas, saltasis protas bus jis, nes as tikrai paklaiksiu ant vietos ir nesugebesiu mastyti realiai, kadangi jis zino mano hipochondrijos priepuolius tai net nenusistebejo lotuliukas.gif

o va siandien viena pazystama neteko kudikelio jau beveik 17 savaiciu, tai man toks paklaikimas uzejo, kad pradejau verkti net, paskui is to nerimo apturejau priepuoli, o db sedziu ir drebu, nes man atrodo tureti vaika, isnesioti vaika yra kazkas nesuvokiamo ir neimanomo man, kaip baisu tai negaliu 4u.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 09 14, 17:20)
As tai zinok jau db pranesiau vyrui, kad kas lies vaikelio sveikata ir ligas, saltasis protas bus jis, nes as tikrai paklaiksiu ant vietos ir nesugebesiu mastyti realiai, kadangi jis zino mano hipochondrijos priepuolius tai net nenusistebejo lotuliukas.gif

o  va siandien viena pazystama neteko kudikelio jau beveik 17 savaiciu, tai man toks paklaikimas uzejo, kad pradejau verkti net, paskui is to nerimo apturejau priepuoli, o db sedziu ir drebu, nes man atrodo tureti vaika, isnesioti vaika yra kazkas nesuvokiamo ir neimanomo man, kaip baisu tai negaliu 4u.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif

as pati turiu vaika, todel visiskai pritariu Tairai..as tikrai negimdyciau, kol neapsigydyciau, nes net ir sveikom moterim pavaziuoja stogas, o kai musu tokia bukle, tj viskas daug sunkiau..
Atsakyti
Taira yra tokiu ligu kai gydytojai tiesiog labai pataria gimdyt. Manau Jauniutei irgi kazkas panasaus. Be to turi palaikanti vyra, bus lengviau. Arba pagimdzius nemaitins ir gers AD. Juk yra iseiciu. As zinokit kai supanikuodavau, tai vyro nebeklausydavau. Pasigriebdavau vaika ir i priemima. Tokiu mamyciu patikekit kiek daug. nemanau, kad visos jos hipochondrikes, bet matyt ir ziniasklaida daro savo, prigasdina del meningokoku ir del viso kito. Aiku reik but budriems, bet yra tokiu kur tempa 37,5, o jie jau ligoninej.
Siandien mane issitempe i soda. Nuvaziavau su tragiska savijauta, o ten zinokit visai pasitaise ir dar si bei ta padirbejau. Ryt mano mazajau sueina 4 metukai, tai turesiu veiklos. I darzeli reik vaiseles nunest. Bet svesim tai ateinanti savaitgali dinozauru parke prie Vilniaus. Zodziu nenuobodziausiu.
Kaip Jusu savaitgalis?
Atsakyti
Sveikos mergytės 4u.gif aš savaitgalį leidžiu pas mamą, kadangi vaikinas išvažiavo į užsienį, o gyvenam pas jo tėvus, tai vis pas savo mamytę geriau smile.gif buvau kirpykloj, čia mano didžiausias darbas, ėjau peškom, iki ten nedaug kokie 2km, bet žiauriai seniai tiek ejau, visad su masiniuku biggrin.gif pareinant PA norejo veržtis, norejau suvaldyt, bet kažkodel pagriebiau 1/4 xanax, durna, nes tik truputi sirdis pamaskatavo...
Išvis esu labai pasimetusi...gydytojas prirašė AD...visą savaitgalį svarstau už ir prieš...žliumbiau, gailėjau savęs...man PA dar nedaug kartų tėra buvę, gal kokius 3-4 kartus, neskaitant taip blogos savijautos visą vasarą....
Žinau, kad AD lengviausias kelias, kurio man reikėtų, nes laukia magistro paskutiniai metai, plius darbas...daug skirtingų nuomonių....tą xanax ir kažkaip reikia numest, 2 savaites geriu, nenoriu būt narkomanė schmoll.gif
Uoj, kad kas pasakytų ką daryt...žinau, kad apsispręst turiu pati...o aš tokia silpna...tokia bailė... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 09 14, 21:10)

Uoj, kad kas pasakytų ką daryt...žinau, kad apsispręst turiu pati...o aš tokia silpna...tokia bailė... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif



o del ko tu taip dvejoji del tu ad? g.gif
Papildyta:
QUOTE(bonita28 @ 2014 09 14, 20:43)
Taira yra tokiu ligu kai gydytojai tiesiog labai pataria gimdyt. Manau Jauniutei irgi kazkas panasaus.



Va butent, neturiu a slaiko laukti, jau ir taip per ilgai uztempta doh.gif
Atsakyti
Merginos kurias kamuoja dazni PA,pabandykit akupunktura,tik reikia surasti gera gyd.kuris tai daro,kuris savo darba ismano,tikrai zinokit geras dalykas ir nereiks jokiu xanax ar tt..isbandytas reikalas thumbup.gif
Joga dar gelbsti,bet reik moket atsipalaiduot,ne visiems iseina;) fiziniai pratimai i nauda bet va kaip reikedavo atsipalaiduot nu neiseina,vis guli ramiai o mintys durnos vis lenda galva... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ginciucha: 14 rugsėjo 2014 - 21:25
QUOTE(jauniute @ 2014 09 14, 20:58)
o del ko tu taip dvejoji del tu ad? g.gif
Papildyta:
Va butent, neturiu a slaiko laukti, jau ir taip per ilgai uztempta doh.gif


Todel, kad:
1. Tai chemija
2. Bijau, kad nutraukus viskas gris su kaupu
3. Bijau, kad nepasveiksiu isvis
4. Kaip tada reiks lialiu susilaukt
5. O gal pavyktu be ju pasveikt
verysad.gif
Atsakyti