Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija...nerimas...baimės...

QUOTE(niedulis @ 2014 09 13, 09:52)
Galit pykti, galit ignoruoti, bet padėti sau galit tik pačios. Tiek AD, tiek kiti vaistai gali padėti tik laikinai. Reikia suprasti ligą ir priimti ją. Man irgi prireikė laiko suprasti, kad visos tos panikos atakos, širdies lapsėjimai, skausmai yra tik nuo nervų. Tris kartus lėkiau į priėmimą su pakilusiu kraujospūdžiu, vieną kartą per laidotuves iš bažnyčios išlėkiau. Tik kai pamačiau kad gydytojai žiūri kaip į durną, susigriebiau, kad užtenka man čia durniuoti. Tuo metu susiradau gerą tinklapį paslaptingaliga.lt. Ten viskas buvo taip aiškiai ir suprantamai parašyta kaip viskas vyksta, ir aš supratau: NUO TO NEMIRŠTAMA. Pirmiausia užėjus panikos atakai išmokau giliai kvėpuoti iš pilvo. Ir kiekvieną vakarą, net per lietų, nuvažiuodavau 15-20 km dviračiu. Sudėtingiausia buvo valdyti mintis. Nes pastoviai voliodavau tas pačias. Atrodo tik nukreipi mintis teisingai, bet ir vėl grįžti prie kenksmingų minčių.
Dabar atrodo, kad aš susitaikiau su šia būsena ir ją valdau (ne ji mane valdo  smile.gif ).
Sėkmės, merginos. 4u.gif


Teisingai pasakyta tikrai, naudingi patarimai, butu gerai, kad pavyktu viska ivykdyt smile.gif
Atsakyti
kad as ir dideli staza turiu, o man irgi sunku. Va siandien atsikeliau ir galva skauda siaubingai, svaiguliuoja ir nosies galas tirpsta. Vyras sako, kad reik i soda varyt. O as prigalvojau, kad man virusas uzpuole ir turiu lovoj pagulet. Tai isvare jie su mano mama ir vaikais. O as iskart pas Jus biggrin.gif Gal ir negerai, kad pamelavau, bet pagalvojau, kad ir man kiek ramybes nepakenks. Be to nosis tikrai varva. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bonita28 @ 2014 09 13, 14:23)
kad as ir dideli staza turiu, o man irgi sunku. Va siandien atsikeliau ir galva skauda siaubingai, svaiguliuoja ir nosies galas tirpsta. Vyras sako, kad reik i soda varyt. O as prigalvojau, kad man virusas uzpuole ir turiu lovoj pagulet. Tai isvare jie su mano mama ir vaikais. O as iskart pas Jus biggrin.gif Gal ir negerai, kad pamelavau, bet pagalvojau, kad ir man kiek ramybes nepakenks. Be to nosis tikrai varva.  doh.gif

Nuo nosies man irgi vis norisi nukrapštyti kažką rėpliojančio biggrin.gif .
Jeigu dėl to graužiatės - blogai. Tuomet reikėjo varyti į sodą, nes oras puikus. Jeigu jaučiatės gerai, kad jus paliko ramybėj - valio. Tai jums į naudą.
Stengiuosi visuomet turėti veiklos. Ir riboju sėdėjimą SM. Pasakau sau: pusę valandos paskaitysiu ir varau siurbti kambarių. Bandau kaitalioti malonius dalykus su ne tokiais maloniais.
Atsakyti
as dziaugiuosi del ramios minutes, nes kai trys vaikai, tai ju labai retai buna biggrin.gif As cia SM sedziu kitu reikalu, reik zieminius crocsus dukrai surast, bet ir cia nosi ikisu smile.gif Darbu namie pilna, tik spek suktis.
Atsakyti
QUOTE(stejjse:) @ 2014 09 12, 09:33)
mano vyrui daznai skauda galwa.. bet taip, kad nieko negali daryt, tik gulet.. nejudet..

O jis pas gydytojus neina?
Gal jam migrena? g.gif

Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2014 09 13, 17:04)
O jis pas gydytojus neina?
Gal jam migrena? g.gif

Buwo prieš kokius gerus 10metu. Tada dar labįau skaudedawo net wemdawo. Taj daktare pasake kad wiskas tipo geraj..
Atsakyti
Merginos, del vaikekiu kalbejot, tai manau kai remisija yra tada tikrai geriau tik per ja gimdyti, deja as nelabai turiu pasirinkimo mane lb lb laikas spaudzia del kitu sveikatos problemeliu, tai turiu kazkaip truks plys tai padaryti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 09 13, 17:04)
Merginos, del vaikekiu kalbejot, tai manau kai remisija yra tada tikrai geriau tik per ja gimdyti, deja as nelabai turiu pasirinkimo mane lb lb laikas spaudzia del kitu sveikatos problemeliu, tai turiu kazkaip truks plys tai padaryti 4u.gif


O tave daznai PA istinka, kaip su tuom tvarkaisi? smile.gif Ir ar kamuoja nerimas?
Atsakyti
QUOTE(stejjse:) @ 2014 09 13, 17:50)
Buwo prieš kokius gerus 10metu. Tada dar labįau skaudedawo net wemdawo. Taj daktare pasake kad wiskas tipo geraj..

Man tai labai panašu į migreną

Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2014 09 13, 19:17)
Man tai labai panašu į migreną

Ir mes taip galwojam smile.gif
O aš guliu,po bulwiakasio,laukiu wakarienes ir ejsim su wyru ziuret apie nestuma wub.gif
Atsakyti
ka Jus ten ziuresit? bigsmile.gif Jam 100 proc. migrena. Ilisk i migrenos skyrelis, viskas tip top kaip taviskiui. Ta migrena buna su aora ir be jos. Ten daug patarimu gali rast ir vaistus kazkokius kitus merginos nuo migrenos vartoja, kurie tipo geriau nuima.
jauniute, suprantu Tave. Juk visaip gyvenime buna, tai daryk kaip geriau. As tai siandien gerokai pasitvarkiau, bet silpnai jauciuosi, nes nosis beda ir gerkle skauda. kai daugiau padirbu, tai prakaitas pila. Turbut virusas prikibo.
Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 09 13, 18:28)
O tave daznai PA istinka, kaip su tuom tvarkaisi? smile.gif Ir ar kamuoja nerimas?


na pa nepasakyciau kad istikinetu isvis, o nerimas tai yra pastovus, chroniskas toks 4u.gif
Atsakyti