Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(lindrukas @ 2014 08 15, 15:45)

Beje dar 4 naujas spalvas vakar uzsisakiau biggrin.gif


Kokias bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatuske1 @ 2014 08 15, 15:55)
Ačiū, taip taip žinau, kad odelių netvarkinga, praktikuojuosi smile.gif Lakavau lauke, ir lakas kažkaip stingo, tai nesisekė biggrin.gif Bet iš toli netvarkos nematyt, spalva išryškėja, tai nors tiek gerai smile.gif

Nepatariu lakuoti lauke
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2014 08 15, 15:27)


China Glaze gelaze Flip Flop fantazy
IBD Chic to chic
GH rendezvous
Ir HG pacific sunset (tobulo grozio spalva, gal kazkiek blunka, bet labai grazi avietiska ryski rozine, nete ne tokios foto visai, dabar esu nusilakavus, tai neimanoma pagaut niekaip tikrosios spalvos)

Atsakyti
QUOTE(lindrukas @ 2014 08 15, 18:03)
China Glaze gelaze Flip Flop fantazy
IBD Chic to chic
GH rendezvous
Ir HG pacific sunset (tobulo grozio spalva, gal kazkiek blunka, bet labai grazi avietiska ryski rozine, nete ne tokios foto visai, dabar esu nusilakavus, tai neimanoma pagaut niekaip tikrosios spalvos)

Ziuriu, tau dar vasara biggrin.gif As jau sarasiuka rudens spalvoms sudarineju. Rendezvous irgi tinka rudeniui. O ir kitas mielai priglausciau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andorinha: 15 rugpjūčio 2014 - 18:18
QUOTE(sau_lu_te @ 2014 08 15, 17:55)
Nepatariu lakuoti lauke


Aha jau pati supratau smile.gif Nors buvau skaičius kad nepatartina, bet vistiek bandžiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatuske1 @ 2014 08 15, 19:57)
Aha jau pati supratau smile.gif Nors buvau skaičius kad nepatartina, bet vistiek bandžiau biggrin.gif


Pas mane namie su uzleistom zaliuzem sugebejo sustingt topo sepetelis
Atsakyti
QUOTE(andorinha @ 2014 08 15, 16:14)
Ziuriu, tau dar vasara  biggrin.gif As jau sarasiuka rudens spalvoms sudarineju. Rendezvous irgi tinka rudeniui. O ir kitas mielai priglausciau biggrin.gif

Ziauri vasara biggrin.gif
Ar gelaze nebandei?Mano pirmasis lakas bus,skaiciau kad trauktis ir garbiniuotis megsta, bet topo ar bazes jam nereikia g.gif
As rudenio spalvu irgi zvalgiaus, bet niekas nekabina... HG demesio vertu spalvu nera, shellaco mazai fotkiu nete, kad nuomone susidaryciau... O vasarisku tai oij koks wishlistas pas mane biggrin.gif
Ka is rudenisku ieskai?
Atsakyti
Renatuske, grazios spalvos, beje, niekaip nematau betvarkes prie odeliu g.gif Man kliuna manikiuras pats, t.y. kad tas odeles isvis matau kazkokias biggrin.gif

Del to prancuzo, be sepeteliu spec., suprantama, kad pirma karta lakuojant kitaip nesigaus 4u.gif O dizainas jau nzn., nesuprantu as tos vienos rankos tokios, kitos kitokios, visiskai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lindrukas @ 2014 08 15, 20:54)
Ziauri vasara biggrin.gif
Ar gelaze nebandei?Mano pirmasis lakas bus,skaiciau kad trauktis ir garbiniuotis megsta, bet topo ar bazes jam nereikia g.gif
As rudenio spalvu irgi zvalgiaus, bet niekas nekabina... HG demesio vertu spalvu nera, shellaco mazai fotkiu nete, kad nuomone susidaryciau... O vasarisku tai oij koks wishlistas pas mane biggrin.gif
Ka is rudenisku ieskai?

Mano noru sarase irasytos tamsiosios raudonos Shellac'o spalvos, bei tamsiai melyna Midnight Swim. Kazi kaip ji ant mano baltu ranku ziuresis, bet mylymiausia melyna turiu tureti biggrin.gif Tavaja Gelaze kazkada buvau i savo sarasiuka itraukusi, bet pas mus ju kainos nekrikscioniskos, tai prie Shellac'o likau.
Atsakyti
Mano pirmas bandymas su plunksnom.... ax.gif Pirmą normaliai uždėjau, bet su antra kaip vargau... doh.gif Nu gi rietėsi plunksnos galiukai į viršų, niekaip nėjo prispausti... unsure.gif Vargas vargelis... biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2014 08 16, 09:01)
Mano pirmas bandymas su plunksnom....  ax.gif Pirmą normaliai uždėjau, bet su antra kaip vargau...  doh.gif Nu gi rietėsi plunksnos galiukai į viršų, niekaip nėjo prispausti...  unsure.gif Vargas vargelis...  biggrin.gif

user posted image


Man gražu, spalva labai graži smile.gif Kadangi nesu patyrus lakuotoja tai klaidų neįžvelgiu smile.gif Kokia čia spalva? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatuske1 @ 2014 08 16, 10:30)
Man gražu, spalva labai graži smile.gif Kadangi nesu patyrus lakuotoja tai klaidų neįžvelgiu smile.gif Kokia čia spalva? smile.gif


ačiū. Spalva- Pro Gel Minty Chip.
Atsakyti