Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

Ryto rasa grazu 4u.gif
Pas mane plunksos beveik metai guli.. Vis nedristu isbandyt...
Atsakyti
Ryto rasa, labai dailu,neperkrauta,gaivu thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2014 08 16, 10:01)
Mano pirmas bandymas su plunksnom....  ax.gif Pirmą normaliai uždėjau, bet su antra kaip vargau...  doh.gif Nu gi rietėsi plunksnos galiukai į viršų, niekaip nėjo prispausti...  unsure.gif Vargas vargelis...  biggrin.gif



Man patiko thumbup.gif
Grazi pagrindine spalva
Atsakyti
Ačiū, mergaitės.. mirksiukas.gif Gražu ir man, ale privargau... doh.gif biggrin.gif O ta Pro Gel'io spalva tai graži, bet jau dengimas košmariškas... unsure.gif

Čia dar vienas darbelis su Minty Chip. Nagučių ilgis nevienodas, klientė vieną buvo trumpai nusilaužusi, bet kitų nenorėjo visiškai nutrumpinti... ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 16 rugpjūčio 2014 - 16:27
QUOTE(rytorasa @ 2014 08 16, 16:21)
Ačiū, mergaitės..  mirksiukas.gif Gražu ir man, ale privargau...  doh.gif  biggrin.gif O ta Pro Gel'io spalva tai graži, bet jau dengimas košmariškas...  unsure.gif

Čia dar vienas darbelis su Minty Chip. Nagučių ilgis nevienodas, klientė vieną buvo trumpai nusilaužusi, bet kitų nenorėjo visiškai nutrumpinti...  ax.gif

user posted image

Ir šis dailus, tvarkingai nulakuota mirksiukas.gif Tik žinoma tas nevienodas ilgis, bent jau man, labai akis bado doh.gif Pas mane irgi daug tokių klienčių, kurios neleidžia trumpini, o man taip nepatinka, iš kart netvarkingai atrodo schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,prasau parekomenduokit kokius gerai pigmentuotus akrilinius dazus rolleyes.gif seniau buvau nusipirkus kazkokius paprastus senukuose, tai dabar atsukus ziuriu kad uzdziuve dauguma blink.gif o be to ir nelabai ryskus buvo...gal netinka tokiais piest ant nagu g.gif vel noreciau kokius nusipirkt bet bijau suklyst doh.gif ziurejau skelbimuose ,tarp mergaiciu ir kt,kazkokius apie 30 lt kainuojancius pardavineja qumaxi bet nezinau... verysad.gif gal geresniu reik g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistyte0724 @ 2014 08 16, 19:33)
Ir šis dailus, tvarkingai nulakuota  mirksiukas.gif  Tik žinoma tas nevienodas ilgis, bent jau man, labai akis bado  doh.gif  Pas mane irgi daug tokių klienčių, kurios neleidžia trumpini, o man taip nepatinka, iš kart netvarkingai atrodo  schmoll.gif

pirmas darbelis lb dailus, antras irgi tvarkingas. Saunuole smile.gif man irgi krinta i aki tas ilgis, bet tkr buna daug tokiu merginu, kurios neleidzia vienodinti ilgio. "pasivis" sako biggrin.gif ....smile.gif
Atsakyti
Labukas,as pas jus vel su klausimu buvau klaususi koki pirkti BOND (grunta) bet deja nesulaukiau nei vieno patarimo verysad.gif tad nusipirkau sita
http://www.aliexpres...1132534223.html

bet jis kaip lakas ir dabar nebzinau kaip ji naudoti labai laukiu atsakymo.Nes as savamoksle naguciu lakavime
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meilikatyte @ 2014 08 17, 12:58)
Labukas,as pas jus vel su klausimu buvau klaususi koki pirkti BOND (grunta) bet deja nesulaukiau nei vieno patarimo verysad.gif  tad nusipirkau sita
http://www.aliexpres...1132534223.html

bet jis kaip lakas ir dabar nebzinau kaip ji naudoti labai laukiu atsakymo.Nes as savamoksle naguciu lakavime
4u.gif


manau, kad nelabai kas patars.. g.gif Merginos naudoja originalias priemones, o ne kinietiškus pakaitalus... unsure.gif Jeigu norit likti su nagais, nepirkit kinietiško šlamšto.

Originalus HArmony Gelish Bond'as atrodo taip:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(meilikatyte @ 2014 08 17, 11:58)
Labukas,as pas jus vel su klausimu buvau klaususi koki pirkti BOND (grunta) bet deja nesulaukiau nei vieno patarimo verysad.gif  tad nusipirkau sita
http://www.aliexpres...1132534223.html

bet jis kaip lakas ir dabar nebzinau kaip ji naudoti labai laukiu atsakymo.Nes as savamoksle naguciu lakavime
4u.gif

viskas po ta preke surašyta angliškai (pavažiavus į apačią), tereikia pasinaudoti google vertėju.
o kinietiškų prekių ir aš nerekomenduoju, kaina graži, o pasekmės neaiškios.
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2014 08 17, 14:09)
manau, kad nelabai kas patars..  g.gif Merginos naudoja originalias priemones, o ne kinietiškus pakaitalus...  unsure.gif Jeigu norit likti su nagais, nepirkit kinietiško šlamšto.

Originalus HArmony Gelish Bond'as atrodo taip:
user posted image

As kiek suprantu sis originalus HArmony Gelish Bond'as kai ji uztepi ant pasiausto nagucio jis nudziusta is kart jis kaip skystis yra o ne tirstas, kaip baze ar topas nes pas mane tokio tirstumo
Atsakyti
QUOTE(meilikatyte @ 2014 08 17, 12:21)
As kiek suprantu sis originalus HArmony Gelish Bond'as kai ji uztepi ant pasiausto nagucio jis nudziusta is kart jis kaip skystis yra o ne tirstas, kaip baze ar topas nes pas mane tokio tirstumo

Idomu, ka cia nusipirkote. Parasyta Soak off sealer gel. Butu topas. Ka reiskia ph bond, nesuprantu. Gal jie turejo omeny baze? Tada butu baze ir topas viename. Aprasyme raso, dehidratorius. Tai turetu buti skystalas g.gif Vienu zodziu, bandykite dabar visaip, as tai pries tokius neaiskius pirkinius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andorinha: 17 rugpjūčio 2014 - 13:51