Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pastogė

QUOTE(Nickse @ 2014 09 17, 16:11)
As per pirma ivf nedirbau ilsejausiu ir nieko. O dabar dirbau ir pastojau o va dabar jau gulesiu iki pamelinavimo.
Papildyta:
Merginos ka zinot apie duphaston ar jis kazkiek tolygus crinonui. Mano drauge naturaliai pastojusi kai pradejo kraujuoti jai liepe duphaston gerti oan saje ne tik padidino crinone ir estrofen doze. Ka manot?

Duphaston neatstoja Crinone, gal reiktu Crinone 2k. dienoje? TR liepia naudoti 2k dienoje Crinone ir Estrofema iki nestumo testo, jei teigiamas, testi iki 3 menesiu... O Nickse daretes PRG tyrima, mazokas jis? HCG grazus turetu buti viskas gerai wub.gif jeigu taip ir toliau tai turbut ir jums Crinone daugiau teks naudot, arba pakeist Progesteronu leidziamu ... Mane turkai prigasdino kad Crinone reik labia stebet, gali nedasisavint ir liepe ir injekciju nusipirkt tada garantuotai I krauja patenka... O Estrofem tik I nauda 4u.gif Cia rekomenduoja ji iki 3 men, ir ne po 1 tab. o pas mane bent jau linkusi I plonuma, tai 3 tab.per diena...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edena: 17 rugsėjo 2014 - 20:07
QUOTE(Boruzele_Septintaske @ 2014 09 17, 19:24)
Sveikos! 4u.gif
Skaičiau nemažai, tik rašau pirmą kartą.. Smagu skaityti sėkmingas istorijas ir liūdna su tomis kurios vis vis dar laukia sekančio karto..

Aš po pirmo ICSI, kuris baigėsi nesėkmingai.. Išpunktavo 11 iš kurių apsivaisino tik 2. 1 idėjo o kitą bandė auginti iki blastocitos, tačiau neišaugo..
Dariausi ne lietuvoje, Švedijoje, ten kraujo tyrimų niekas nesiūlo, tik NT po 3 savaičių. Aš neišlaukusi, 10 DPI (sodino 2 dienų embrioniukus) pasidariau HCG, kuris rodė 0,5.. Tai kaip suprantu jau niekas net nesikabino ir galiu nutraukti progesterono vartojimą? Bijau skambinti i kliniką, kadangi neišlaukiau nurodytos datos. O ir mmm dar neprasidėjo rimtai, tik čiut ryte parūžavėjo.
Tai gal jūs patarsite, nenoriu naudoti bereikalingų dalykų, jau ir taip harmonų nemažai gavau..



Siaip tai iki nurodytos datos nieko nutraukti nereiketu. Jeigu 2 dienu sodino, tai kol jie pradeda implantuotis praeina dar 4-5 dienos, pagal knyga, gyvenime buna kad ir veliau. Ir tik po keliu dienu po implantacijos pradeda skirtis HCG... Aisku, 0.5 nedziugina, bet visko gali but kad po poros dienu kazkokie skaiciai jau bus. Kam rizikuoti taip? Jei sake islaukti tam tikra laika , tai palauk ir nenutrauk vaistu 4u.gif
Atsakyti
kabuka merginos noriu paklausti gal kuriai taike gimdos pabraizyma pries ivf procedura?cia lietuvoje.man darys vaisingumo klinikoje kaune.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Kol kas tik jus paskaitau tyliai ir uz visas labai jaudinuos, laikykites. Mes dar neplanuojam IVF, bet gali buti, kad reikes, nors kol kas niekas nenustate pas mus bedu, taciau jau pusantru metu kaip rezultatu nera. Kadangi gyvenam Svedijoj, tai ginekologas cia jau iskart norejo mane siusti i vaisingumo klinika IVF darytis, bet laimei kol kas dar vaisingumo klinika nusprende padaryt GN, jau kita savaite vyks veiksmas. Jei nutiktu taip, kad reikes darytis IVF, tai norejau uzklausti tu mergaiciu Laila25 ir Boruzele_Septintaske, kurios daretes, kaip viskas vyksta, koks cia poziuris ir panasiai? Ar nemokami tie 3 IVF yra lietuviams? Tiesiog jusu ispudzius apskritai. Mes cia gan neilgai gyvenam, tai tiesiog idomu butu suzinoti. Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ..:Odisėja:..: 17 rugsėjo 2014 - 21:52
QUOTE(Edena @ 2014 09 17, 21:02)
Duphaston neatstoja Crinone, gal reiktu Crinone 2k. dienoje? TR liepia naudoti 2k dienoje Crinone ir Estrofema iki nestumo testo, jei teigiamas, testi iki 3 menesiu... O Nickse daretes PRG tyrima, mazokas jis? HCG grazus turetu buti viskas gerai  wub.gif  jeigu taip ir toliau tai turbut ir jums Crinone daugiau teks naudot, arba pakeist Progesteronu leidziamu ... Mane turkai prigasdino kad Crinone reik labia stebet, gali nedasisavint ir liepe ir injekciju nusipirkt tada garantuotai I krauja patenka... O Estrofem tik I nauda  4u.gif  Cia rekomenduoja ji iki 3 men, ir ne po 1 tab. o pas mane bent jau linkusi I plonuma, tai 3 tab.per diena...

As po crinone naudoju ir viena estrofen bet idomu ar man nederetu duphastono. U sake ne. O leidziamo crinon yra vaistinej
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2014 09 17, 20:06)
Siaip tai iki nurodytos datos nieko  nutraukti nereiketu. Jeigu 2 dienu sodino, tai kol jie pradeda implantuotis praeina dar 4-5 dienos, pagal knyga, gyvenime buna kad ir veliau. Ir tik po keliu dienu po implantacijos pradeda skirtis HCG... Aisku, 0.5 nedziugina, bet visko gali but kad po poros dienu kazkokie skaiciai jau bus. Kam rizikuoti taip? Jei sake islaukti tam tikra laika , tai palauk ir nenutrauk vaistu  4u.gif


Ačiū.. 4u.gif taip ir padarysiu. Iš tikrūjų, tos kelios dienos nieko nepakeis, panaudosiu vaistukus. Nors jau tepasi šiek tiek rudai..
Atsakyti
QUOTE(Boruzele_Septintaske @ 2014 09 18, 08:09)
Ačiū..  4u.gif  taip ir padarysiu. Iš tikrūjų, tos kelios dienos nieko nepakeis, panaudosiu vaistukus. Nors jau tepasi šiek tiek rudai..



Na taip, pora dieneliu progesterono tikrai nepakenks . Tik gaila kad tepa verysad.gif Na jei ne sis kartas, tai gal sekantis bus sekmingas. Tikrai ne visom is pirmo pavyksta , bet nuorodu gyditojo tai reiktu laikytis kaip bebutu 4u.gif
Atsakyti
Merginos, aš čia gal biški ne į temą, bet turiu klausimą ar skiepijotės nuo raudonukės prieš IVF? Ar tarp jūsų daug tokių, kurios sirgote raudonuke ir to nežinojote (įgijote imunitetą)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuojauta: 18 rugsėjo 2014 - 12:20
QUOTE(..:Odisėja:.. @ 2014 09 17, 21:52)
......Jei nutiktu taip, kad reikes darytis IVF, tai norejau uzklausti tu mergaiciu Laila25 ir Boruzele_Septintaske, kurios daretes, kaip viskas vyksta, koks cia poziuris ir panasiai? Ar nemokami tie 3 IVF yra lietuviams? Tiesiog jusu ispudzius apskritai. Mes cia gan neilgai gyvenam, tai tiesiog idomu butu suzinoti. Aciu labai  4u.gif

Deja, Lietuvoj nevaisingumo nėra, tai ir nekompensuoja nieko.
Požiūris toks, kad geriau garsiai niekam nesigirti biggrin.gif
O kaip Švedijoj, kas nors kompensuojama?

Papildyta:
QUOTE(iruciukas86 @ 2014 09 17, 20:35)
kabuka merginos noriu paklausti gal kuriai taike gimdos pabraizyma pries ivf procedura?cia lietuvoje.man darys vaisingumo klinikoje kaune.

Klausk čia:
"Endo scratch" prieš IVF, Gimdos gleivinės "pagramdymas"
http://www.supermama...?...73983&st=12
Atsakyti
QUOTE(Nuojauta @ 2014 09 18, 12:19)
Merginos, aš čia gal biški ne į temą, bet turiu klausimą ar skiepijotės nuo raudonukės prieš IVF? Ar tarp jūsų daug tokių, kurios sirgote raudonuke ir to nežinojote (įgijote imunitetą)?



as turiu i8muniteta.. nors net nezinojau kad ir sirgau... plius tas pats su vejaraupiais biggrin.gif del idomumo pasidariau pasirodo turiu imuniteta biggrin.gif o mama sako kad nesirgau... matyt visas ligas labai lengvai perejau
Atsakyti
QUOTE(MissChili @ 2014 09 18, 14:16)
as turiu i8muniteta.. nors net nezinojau kad ir sirgau... plius tas pats su vejaraupiais biggrin.gif del idomumo pasidariau pasirodo turiu imuniteta biggrin.gif o mama sako kad nesirgau... matyt visas ligas labai lengvai perejau


as taip pat nei vejaraupiais nei raudoniuke nesirgus g.gif o kur cia tokius imunitetno tyrimus galima pasiradyti blush2.gif , nes daktaras prie IVF nieko nesake, kad reikia kokius tai tyrimus ar skiepus pasidaryti. Gal zonot kiek laiko pries IVF maksimalus trumpiausias terminas kada dar galima skiepytis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(__777__ @ 2014 09 18, 13:47)
as taip pat nei vejaraupiais nei raudoniuke nesirgus  g.gif  o kur cia tokius imunitetno tyrimus galima pasiradyti  blush2.gif , nes daktaras prie IVF nieko nesake, kad reikia kokius tai tyrimus ar skiepus pasidaryti. Gal zonot kiek laiko pries IVF maksimalus trumpiausias terminas kada dar galima skiepytis?  ax.gif



Tai pirma pasidaryk tyrimus gal prasirgusi esi smile.gif na bet kur kur krauja priduoti wink.gif svarbiausia raudoniuke, vejarauoi nereikia as cia vejaraupius del savo smalsumo dariausi...

Na o jei gausi ats, kad raudoniukei imuniteto neturi tada skiepytis reiks. Po skiepo pastoti negalima 3 mėn
Atsakyti