Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pastogė

QUOTE(Pelargonija @ 2014 09 18, 12:27)
Deja, Lietuvoj nevaisingumo nėra, tai ir nekompensuoja nieko.
Požiūris toks, kad geriau garsiai niekam nesigirti  biggrin.gif
O kaip Švedijoj, kas nors kompensuojama?

Tai taip, laimei gyvenam ne Lietuvoj, o Švedijoj, kur 3 IVF yra kompensuojami, tik nežinau ar ES piliečiams irgi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(__777__ @ 2014 09 18, 14:47)
as taip pat nei vejaraupiais nei raudoniuke nesirgus  g.gif  o kur cia tokius imunitetno tyrimus galima pasiradyti  blush2.gif , nes daktaras prie IVF nieko nesake, kad reikia kokius tai tyrimus ar skiepus pasidaryti. Gal zonot kiek laiko pries IVF maksimalus trumpiausias terminas kada dar galima skiepytis?  ax.gif


O tau jokių tyrimų neskyrė?

Dėl raudonukės pasidariau per 2 val., bet sumokėjau 60 Lt sad.gif Kitus tai irgi gavau atsakymus per kelias valandas, bet raudonukės tyrimo santariškės taip greitai padaryti negalėjo, tad kreipiausi į Grybo g.

Man prieš IVF paskyrė visus tyrimus, kaip aprašyta temoje. AIDS, ŽIV, Hepatitas B, C, raudonukė, taxoplazmos, citomegalijos, kraujo grupė, hormonų tyrimai.

Kadangi jei pastojus susirgtum raudonuke, taxoplazmoze ar citomegalijų virusais - būtų laaabai blogai, vaisiaus apsigimimai, persileidimai ir t.t.

Ačiū Dievui, viskam turiu imunitetą. Kitaip būtų reikalingi skiepai ir dar atitolintų tą IVF kokiems 3 mėnesiams. O dabar ryt startuoju su skatinimu... clap.gif
Atsakyti
Sveikutes sulaukiau mm bet begu su su varskes tokiais gabalais kad baisu. Sekmiukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pakasaite: 18 rugsėjo 2014 - 18:07
QUOTE(..:Odisėja:.. @ 2014 09 17, 21:52)
Sveikutes  4u.gif

Kol kas tik jus paskaitau tyliai ir uz visas labai jaudinuos, laikykites. Mes dar neplanuojam IVF, bet gali buti, kad reikes, nors kol kas niekas nenustate pas mus bedu, taciau jau pusantru metu kaip rezultatu nera. Kadangi gyvenam Svedijoj, tai ginekologas cia jau iskart norejo mane siusti i vaisingumo klinika IVF darytis, bet laimei kol kas dar vaisingumo klinika nusprende padaryt GN, jau kita savaite vyks veiksmas. Jei nutiktu taip, kad reikes darytis IVF, tai norejau uzklausti tu mergaiciu Laila25 ir Boruzele_Septintaske, kurios daretes, kaip viskas vyksta, koks cia poziuris ir panasiai? Ar nemokami tie 3 IVF yra lietuviams? Tiesiog jusu ispudzius apskritai. Mes cia gan neilgai gyvenam, tai tiesiog idomu butu suzinoti. Aciu labai  4u.gif


Sveika, Odisėja!
Mes pirmą kartą apsilankėme vaisingumo klinikoje praėjusių metų lapkritį, ir kadangi jau 5 metai kai bandome natūraliai, tai iš kart pradėjo tyrimus. Manyje bėdų kaip ir nerado, vyro turtelis buvo prastas, taigi vienintelį ką siūlė buvo IVF.
Buvo sakę jog laukti reikės apie metus, bet jau liepos mėnesį susisiekė su mumis ir nurodė kitą kliniką i kurią reikia vykti.
Kadangi ten vasarą atostogos, tai pradėjom stimuliuoti rugpjūtį ir rugsėjį sodinom.
Viskas vyksta pakankamai sklandžiai, kai atvykom pirmą kartą į tą naują kliniką, pasikalbėjom, sudarė preliminarų planą ir paskyrė naują laiką prieš pat mėnesines, kurio metu papasakojo kaip reikės leistis vaistus, kada, kokius, kaip.. Tada gavau nurodymą paskambinti kai ateis mm tam kad paskirtų laiką echoskopui.
Taigi vaistai, vienas echoskopas, tada pasako kada susileisti paskutinius vaistus ir nustato išėmimo datą, o tada vėl paskambina kai jau mato kaip dalijasi ir pasako kada ateiti įdėjimui.

Tiesa, narkozės nedavė, tik nuskausminamuosius leido i veną ir vietiškai, plius tris alvedono ir raminamąją tabletę gavau. O po išėmimo dar pora alvedono ir 2 ar 3 antibiotikų tabletes. Tada paguli ir išleidžia kai pasysioji smile.gif

Po įdėjimo gulėti nesiūlo, bet manau jei norėtum, galėtum prigulti, nes lovą duoda. Tik man į galvą neatėjo pačiai paprašyti..

Darėm pirmą kartą, tai kainavo vizitai pas gydytojus po 350 SEK iki kol surinkom 1200 SEK, tada viskas nemokamai. Vaistai kainavo 2200 SEK ir visi kiti kiek pirksiu per metus bus nemokami.

Kiek žinau 3 kartai yra nemokami, niekas neklausia iš kur tu atvykęs... Klausė ką veikiu. O aš nedirbu ir vyras kaip tik šiuo metu nedirbo, tai manau tai įtakos neturi.

Tikiuosi, jog jums pavyks ir be visų šių procedūrų..!! 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(burbuliacija @ 2014 09 18, 10:51)
Na taip, pora dieneliu progesterono tikrai nepakenks .  Tik gaila kad tepa  verysad.gif  Na jei ne sis kartas, tai gal sekantis bus sekmingas. Tikrai ne visom is pirmo pavyksta , bet nuorodu gyditojo tai reiktu laikytis kaip bebutu  4u.gif


Tikiu jog sekantis kartas turi būti sėkmingas... ax.gif
Dėkui už palaikymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nickse @ 2014 09 18, 07:43)
As po crinone naudoju ir viena estrofen bet idomu ar man nederetu duphastono. U sake ne. O leidziamo crinon yra vaistinej


Nickse,kaip tu?ar nustojo kraujavimas? g.gif
Atsakyti
Labas, merginos, turiu bėdutę, peršalau ir karščiuoju, o nuo antradienio aš PUPO, šeimos gydytoja leido gerti paracetamolį, bet informaciniame lapelyje skaičiau, kad jis patenka į placentą. Labai bijau ar tai nepakenks embrioniukams prisikabinti ir nežinau ką daryti schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2014 09 18, 12:27)
Deja, Lietuvoj nevaisingumo nėra, tai ir nekompensuoja nieko.
Požiūris toks, kad geriau garsiai niekam nesigirti  biggrin.gif
O kaip Švedijoj, kas nors kompensuojama?

Papildyta:

Klausk čia:
"Endo scratch" prieš IVF, Gimdos gleivinės "pagramdymas"
http://www.supermama...?...73983&st=12

niekas man ten neatsako.
Atsakyti
QUOTE(Airina30 @ 2014 09 18, 19:27)
Labas, merginos, turiu bėdutę, peršalau ir karščiuoju, o nuo antradienio aš PUPO, šeimos gydytoja leido gerti paracetamolį, bet informaciniame lapelyje skaičiau, kad jis patenka į placentą. Labai bijau ar tai nepakenks embrioniukams prisikabinti ir nežinau ką daryti  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif



gerk arbateles, medu, citrina ir lovytej ilsekis jei nenori gert paracetamolio.. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(iruciukas86 @ 2014 09 18, 19:29)
niekas man ten neatsako.


Iruciukas86, daug kas is mergaciu yra daresis endo scratch, daug kam, bet ne visom, po jo pavyko pastoti. Gal mergaites kasdiena forume nesilanko, todel niekas neatsako, bet tik galiu patvirtint kad daug kas yra daresis ir gana sekmingai 4u.gif
Atsakyti
aš dariausi VK Kaune,dare gyd. V.
Atsakyti
QUOTE(Boruzele_Septintaske @ 2014 09 18, 18:37)

Ačiū labai už info, šiaip mano ginius klausė iš kur aš, tai kaip suprantu visgi ne visiems nemokama. Ir aš labai tikiuos, kad apseisim be visų procedūrų, bet naudinga ir morališkai pasiruošt tokiam atvejui. Sėkmės didelės!
Atsakyti
QUOTE(Airina30 @ 2014 09 18, 20:27)
Labas, merginos, turiu bėdutę, peršalau ir karščiuoju, o nuo antradienio aš PUPO, šeimos gydytoja leido gerti paracetamolį, bet informaciniame lapelyje skaičiau, kad jis patenka į placentą. Labai bijau ar tai nepakenks embrioniukams prisikabinti ir nežinau ką daryti  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif

Kaip suprantu placenta formuojasi vėliau, o temperatūra negerai yra bet kokiu atveju. Aš pasitarčiau su gine ir žinoma gerčiau šiltas arbatėles, bet irgi kurios neįtakoja abortavimo, nes ne visas galima gerti.
Atsakyti
QUOTE(..:Odisėja:.. @ 2014 09 18, 20:45)
Ačiū labai už info, šiaip mano ginius klausė iš kur aš, tai kaip suprantu visgi ne visiems nemokama. Ir aš labai tikiuos, kad apseisim be visų procedūrų, bet naudinga ir morališkai pasiruošt tokiam atvejui. Sėkmės didelės!

Gal tik įdomumo dėlei pasiklausė.. Nes tikrai turėtų būti nemokama, jei turi ten registracijos adresą, asmens kodą ir ID kortelę. Beja, mes pirma pas šeimos daktarą ėjome, kuris parašė siuntimą į vaisingumo kliniką, kaip supratau ir jūs pas šeimos daktarą lankėtės.
Sėkmės! smile.gif
Atsakyti