Įkraunama...
Įkraunama...

onkologines ligos 50

Nėra šeima didele,bet kažkaip nepasiskirtom nieko,sese gryzo porai sav iš užsienio,tai rūpinosi mama tėčiu,aš turiu mazulyte mergyte tai kiekviena diena nuvažiuoti nelabai galiu,nes vyras dirba iki vėlai,bus sunku kaip iš važiuos sese,bet kaip nors susitvarkysim smile.gif
Mama viska žino ir bijau kad mums kažko nedasako,nes aš buti negaliu kaip jinai būna pas daktarus...žinau tik tiek kad operacijos daryti negali,metastaziu ačiū D. Niekur kitur nėra,nei plaučiuose nei inkstuose nei moteriškose... Daktare sake jei butu radę moteriškose kažką tai nebūtų skire net gydymo...
Atsakyti
Kaip smagu, kad senbuviu tiek daug pasirode, va ir Willow thumbup.gif
Tik Nida44 nesirodo, gal kas bendraujat su ja?
Angele, kaip Jusu sesuo laikosi? Apie vyra tai vis parasot smile.gif
Mergaites, zinau kad kazkada buvo diskutuota, gal Willow zinos, nes ji buvo kazka rasiusi, ar yra kazkur parasyta, kad MRT onkologiniam ligoniui pirmus du metus turi daryti kas tris menesius?
Nes gydytojai tik galva kraipo, kai pasakai, kad nori uz triju menesiu vel darytis, mazdaug, "kam taip greit"..? Ir nenori duoti siuntimo...
Sakau, gal yra kur aiskai parasyti, kad butu galima pakisti jiems po nosim... smile.gif

Sveikatos visoms ir visu Jusu giminaiciams, bukit stiprios 4u.gif
Atsakyti
Merginos ar kas gėrė nexavar 200ml.? Ar buvo kokiu šalutinių? Mamai išrasę šitų ir sake po mėnesio pasirodyti,ar čia normalu? Ir taip dar tas daktaras nenorėjo rašyti,bet pasiskambino prof.kuri mama gydė kaip ligoninėj guli,sako nėr ko čia laukti
Atsakyti
QUOTE(Caskada @ 2014 10 02, 13:04)
Kaip smagu, kad senbuviu tiek daug pasirode, va ir Willow  thumbup.gif
Tik Nida44 nesirodo, gal kas bendraujat su ja?
Angele, kaip Jusu sesuo laikosi? Apie vyra tai vis parasot smile.gif
Mergaites, zinau kad kazkada buvo diskutuota, gal Willow zinos, nes ji buvo kazka rasiusi, ar yra kazkur parasyta, kad MRT onkologiniam ligoniui pirmus du metus turi daryti kas tris menesius?
Nes gydytojai tik galva kraipo, kai pasakai, kad nori uz triju menesiu vel darytis, mazdaug, "kam taip greit"..? Ir nenori duoti siuntimo...
Sakau, gal yra kur aiskai parasyti, kad butu galima pakisti jiems po nosim... smile.gif

Sveikatos visoms ir visu Jusu giminaiciams, bukit stiprios  4u.gif

as kai skaiciau apie plauciu v...visa protokola.apie gydyma.isgyvenamuma paciam gale buvo parasyta kaip stebimas.Tai yra pirmus metus KT kas tris menesius veliau kas 6.Tai cia apie smulkialasti.Manau prie kiekvienos igos kitaip.reik ziuret prie smegenu v.Dar atradau tokius hemeopatinius vaistus.cia turbut tik slaugytojoms tinka nervuotom 4u.gif Cesradyston 425 cia naturalus jonazoliu pagrindu.nuima ta nerima.baime siek tiek.Tik jo vasara naudot negalima.del onko ligoniu nezinau.NERA maniskis jaucias vis tas pats normaliai.darbingas.aktyvus irgi su tolimos ateities planais.Kaip name gyvensim.kaip vakarus leisim prie zidinio...tai dabar kamina murija.Visom sveikatos.
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 10 02, 16:00)
as kai skaiciau apie plauciu v...visa protokola.apie gydyma.isgyvenamuma paciam gale buvo parasyta kaip stebimas.Tai yra pirmus metus KT kas tris menesius veliau kas 6.Tai cia apie smulkialasti.Manau prie kiekvienos igos kitaip.reik ziuret prie smegenu v.Dar atradau tokius hemeopatinius vaistus.cia turbut tik slaugytojoms tinka nervuotom 4u.gif Cesradyston 425 cia naturalus jonazoliu pagrindu.nuima ta nerima.baime siek tiek.Tik jo vasara naudot negalima.del onko ligoniu nezinau.NERA maniskis jaucias vis tas pats normaliai.darbingas.aktyvus irgi su tolimos ateities planais.Kaip name gyvensim.kaip vakarus leisim prie zidinio...tai dabar kamina murija.Visom sveikatos.


Aciu Ida uz atsakyma, tik kur Jus radot ta protokola? Kur man jo ieskoti?
As manau, kad nesvarbu koks v, pirmus metus vistiek reikia labiau stebeti, kas ten vyksta, ar gydymas vis dar veikia...
Beje, smagu skaityti, kad Jusu vyras taip energingai darbuojasi, laaabai smagu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Caskada @ 2014 10 02, 16:34)
Aciu Ida uz atsakyma, tik kur Jus radot ta protokola? Kur man jo ieskoti?
As manau, kad nesvarbu koks v, pirmus metus vistiek reikia labiau stebeti, kas ten vyksta, ar gydymas vis dar veikia...
Beje, smagu skaityti, kad Jusu vyras taip energingai darbuojasi, laaabai smagu  4u.gif

nezinau dabar zinok g.gif .paprasciausiai per google buvau radus.ten elementarus statistiskas straipsnis buvo.
Atsakyti
Caskada, po KT mano mamai vėl liepė atvažiuoti po 3 mėn. Vadinasi tikrina išties kas 3 mėn.
Atsakyti
NERA, šaunuoliai jūs. Kuo daugiau planų tuo geriau. Ant svajonių sukasi pasaulis.
Sukapsėjo vyrui chemija, blogumai jau jaučiasi. Bet suleidžia vaistukų kiek geriau bus. Tik miegot sunkiai, kai kakle kateteris aparatas, reaguoja greit nuo judesio, labai dažnai pypsi, praeita naktis mažai miego, dar dvi paros prie lašinių prijungtas bus.

QUOTE(alikute @ 2014 10 02, 10:52)
Nėra šeima didele,bet kažkaip nepasiskirtom nieko,sese gryzo porai sav iš užsienio,tai rūpinosi mama tėčiu,aš turiu mazulyte mergyte tai kiekviena diena nuvažiuoti nelabai galiu,nes vyras dirba iki vėlai,bus sunku kaip iš važiuos sese,bet kaip nors susitvarkysim smile.gif
Mama viska žino ir bijau kad mums kažko nedasako,nes aš buti negaliu kaip jinai būna pas daktarus...žinau tik tiek kad operacijos daryti negali,metastaziu ačiū D. Niekur kitur nėra,nei plaučiuose nei inkstuose nei moteriškose... Daktare sake jei butu radę moteriškose kažką tai  nebūtų skire net gydymo...
Kad ir kokio dydžio šeima, tokiu atveju reikia imti ir padėti, nelaukiant prašymų, žmogus kuris šalia mamos ir pati mama turi sulaukti pagalbos. Vyrui susirgus mažoji buvo 8 mėnesių. Iki tol neįsivaizdavau, kaip kažkam paliksiu, bet kai reikia ieškai ir randi kam valandai palikti, kad nulėkti į ligoninę. Buvo laikas, kai tas lankymas vandens nunešimas, buvo laikas, kai reikėjo slaugos ištisą parą. Nelengva, bet tada jau skambinau vyro draugams, kad pagelbėtų su naktiniais budėjimais, grafikus sudarinėjau, pati būdavau 7-22 ligoninėj. Mano mama labai padėjo dieną su vaikais, naktį pas mano vyrą pabudėdavo, kelias dienas taip, paskui pačiai į darbą naktinėj važiuodavo į kitą miestą. Bet jai ir sese reikia rūpintis, su vaikais padėti, auksinė mano mama, kiek tik įmanoma derinosi atvažiuoti.

QUOTE(Caskada @ 2014 10 02, 13:04)
Kaip smagu, kad senbuviu tiek daug pasirode, va ir Willow  thumbup.gif
Tik Nida44 nesirodo, gal kas bendraujat su ja?
Angele, kaip Jusu sesuo laikosi? Apie vyra tai vis parasot smile.gif
Mergaites, zinau kad kazkada buvo diskutuota, gal Willow zinos, nes ji buvo kazka rasiusi, ar yra kazkur parasyta, kad MRT onkologiniam ligoniui pirmus du metus turi daryti kas tris menesius?
Nes gydytojai tik galva kraipo, kai pasakai, kad nori uz triju menesiu vel darytis, mazdaug, "kam taip greit"..? Ir nenori duoti siuntimo...
Sakau, gal yra kur aiskai parasyti, kad butu galima pakisti jiems po nosim... smile.gif

Sveikatos visoms ir visu Jusu giminaiciams, bukit stiprios  4u.gif
Parašau apie vyrą, nors stengiuosi rečiau. Ėjau seminarą vieną apie žodžių galią, tai rodos ne iš piktos valios apšnekinėju, bandau atsikratyt to.
Sesuo įsibaiminus visokių tirpimų ir nenori būti viena. Buvo galvos sunkumų, skaudėjimų daugiau, darė tyrimus, kad kiek pabrinkę smegenys, išrašė deksametazono. Kurį laiką nebegėrė, nors kiek čia nuo tos operacijos praėję, man rodos po pirmosios ilgiau gėrė. Po švitinimo 3 mėn buvo kai darė MRT, po metų pasirodyt sakė. Nors tame tarpe dar tyrimus darė dėl padaugėjusių negalavimų.
Tos baimės visokios manau dar ir psichologiškai, siūliau meno terapiją, buvo jos mieste, bet nesirašė, sakė silpnesnė ranka, nepieš, mezgimui užtenka, požiūris daug duoda. Psichologo konsultacija praverstų manau.
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2014 10 02, 18:55)
Caskada, po KT mano mamai vėl liepė atvažiuoti po 3 mėn. Vadinasi tikrina išties kas 3 mėn.


Pirmus metus visus onko pacientus tikrina, kas tris mėnesius, tačiau tyrimai prie kiekvienos ligos skirtingai, asmeniškai man tikrai nedarė KT kas tris mėnesius, reiktų pasidomėt pagal ligos kodą, gydymo ir stebėsenos protokolus 4u.gif Nelengva atrast ištikro, bet tokie egzistuoja.
Atsakyti
Sveiki, pirma karta rasau ir kaip ir noriu atsakymo is salies. Situacija tokia. Mama kuriai jau bus 65m jau su veziu kovoja virs 30 m. Prasidejo nuo kruties ispjove augli.poto geltona HT.praejo kokie 8m ir vel aptiko.vel ispjove.poto po 5 m ir .t.t tas laiko tarpas mazejo.kol galiausia pasalino viena kruti vasario men.atsisake ht. Bet ir to metu buvo kosulys.bet atmesdavo kad tai persalimas. Praejo dar pusmetis ir dabar metastazes plauciuose ir bronchose.darys HT. Mama klause daktares kokios prognozes ji nuleido galva. Rasau ir rieda asaros. Mama lb stiprus zmogus.dirbantis iki dabar, nenuleidzia ranku.. Noriu paklausti gal kas susiduret ar imanoma visiskai sustabdyt metastazes su HT. Ir kokios prognoze. Zinau kad nuo daug faktoriu priklauso.bet nzn kaip ir kas pilnos situacijos.reikes gal nuvaziuoti pas daktare kad suteiktu info.

Visoms linkiu stibrybes , sveikatos ir vilties i nuostabia eteiti....
Atsakyti
Kubnicka, o kas tas HT? ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Remedy @ 2014 10 02, 23:22)
Kubnicka, o kas tas HT?  ax.gif



Hemijos terapija
Atsakyti